+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com polish english
Select Page
Menu

zarząd

Rafał Staś –  Prezes Zarządu Greeneris Sp. z o.o.

Absolwent studiów Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego z roku 2010. Ponadto w roku 1999 ukończył Wojskową Akademię Techniczną a w roku 2001 magisterskie studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej. Już w czasie studiów politechnicznych związany z branżą ICT. Na początku swojej kariery zawodowej pracował jako inżynier systemowy, brał udział w wielu projektach technologicznych i kierował zespołem wdrożeniowym jako projekt menadżer. Pracował również w Wielkiej Brytanii, jako architekt rozwiązań ICT dla największej na świecie telewizji komercyjnej – SkyTV. Od roku 2006 do 2012 związany zawodowo z firmą Cisco Systems. Pracując na stanowisku architekta rozwiązań biznesowych odpowiadał za współpracę z największymi polskimi instytucjami finansowymi. Posiada szeroko rozwinięte kwalifikacje zawodowe potwierdzone szeregiem certyfikatów (np. CCIE#9496). W firmie Greeneris, Rafał Staś odpowiada za strategię i rozwój spółki oraz nadzór kluczowych projektów biznesowych.

Jarosław Świechowicz – Dyrektor zarządzający, członek zarządu

Zarządza zespołem konsultantów oraz ekspertów realizujących projekty konsultingowe i implementacyjne. Jest odpowiedzialny za koordynację nowych oraz istniejących kontraktów jak również za rozwój oferowanych rozwiązań i usług.
Przez kilka lat pracował dla firmy Cisco – światowego lidera rozwiązań teleinformatycznych.  Jako architekt rozwiązań biznesowych prowadził i koordynował projekty teleinformatyczne w instytucjach centralnej administracji publicznej, służbie zdrowia, przemyśle oraz w szeregu czołowych przedsiębiorstwach. Realizował projekty z zakresu budowy infrastruktury sieci LAN, Data Center oraz szeroko rozumianej technologii Unified Communications w skład, której wchodzą rozwiązania telefonii IP, wideo, systemy współpracy grupowej oraz systemy Contact Center. Posiada szerokie kwalifikacje technologiczne potwierdzone szeregiem certyfikatów Cisco oraz doświadczenie z zakresu procesów realizowanych zgodnie z metodologią ITIL. Swoje doświadczenia z zakresu technologii sieciowych zdobywał pracując jako konsultant dla niezależnego operatora telekomunikacyjnego firmy Energis, gdzie brał udział w szeregu projektach dotyczących transmisji danych oraz szerokopasmowego dostępu do Internetu. Współpracował również z firmą Securecom Technologies z Irlandii. Owocem tej współpracy jest opatentowanie urządzenia pozwalającego na monitoring i zwiększanie bezpieczeństwa osób starszych oraz ludzi pracujących w trudnych warunkach. Jest posiadaczem patentu urządzenia zdefiniowanego pod nazwą “A PORTABLE COMMUNICATIONS DEVICE”, które to zostało opatentowane w Stanach Zjednoczonych oraz Unii Europejskiej.