+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Advanced Threat Summit

Konferencja Advanced Threat Summit to jedna z największych
i najważniejszych konferencji Cybersecurity w Polsce. W tym roku organizowana jest już po raz siódmy, ale po raz pierwszy ONLINE!

Tematyką 7. edycji będzie:

  • Bezpieczeństwo informacji w niebezpiecznym otoczeniu
  • Agile Cybersecurity – jak działać szybko i elastycznie, być zdolnym do zmiany skali i gwałtownego manewru – bezpieczeństwo „na minuty”
  • Optymalizacja posiadanych rozwiązań cyberbezpieczeństwa – jak robić to taniej i efektywniej
  • Cyberresilience i sytuacje kryzysowe – jak zdaliśmy egzamin w 2020 (konstruktywne wnioski tych, co przetrwali …)
  • Ryzyka utrzymania własnej infrastruktury vs faktyczna skalowalność chmury, gdy życie oferuje nieoczekiwane stress-testy obciążeniowe

Greeneris i SentinelONE na AT Summit

Serdecznie zapraszamy Państwa na AT Summit i do rozmów na naszym Wirtualnym Stoisku, a także do uczestnictwa w sesji Plenarnych, Warsztatach oraz Roundtable gdzie będzie można poznać nowoczesne rozwiązanie ochrony punktów końcowych Active EDR SentinelOne.

Sprawdź gdzie będziemy:

DZIEŃ PIERWSZY, 19 LISTOPADA

Wyścig z czasem

11.30 – 11.55 | Sesja równoległa.
11.55 – 12.10 | Sesja Q&A z prelegentem (wideospotkanie)
Prowadzący:
Jose Muniz. SE Director Continental EMEA – SentinelOne

Obecnie przed narzędziami i technikami wykorzystywanymi przez tych „złych” w sieci nie obronią nas tradycyjne rozwiązania oparte o sygnatury czy narzędzia reputacyjne. Zagrożenia muszą być zwalczane w bezpośrednim sąsiedztwie wystąpienia danego zdarzenia – a nie za pośrednictwem SIEMu czy chmury. Walka z cyberzagrożeniami w obecnym czasie to wyścig z czasem na śmierć i życie. 

Czy systemy klasy EDR to święty Graal w ochronie endpointów

12.20 – 13.15 | Sesja dyskusji roundtables.
Prowadzący:
Rafał Staś. Architekt rozwiązań IT/bezpieczeństwa – Prezes Zarządu Greeneris

Czy w czasie pandemii są brane pod uwagę nowe technologie wkraczające w obszary przeciwdziałania zagrożeniom – czy jednak firmy starają się jednak maksymalizować dotychczas posiadane rozwiązania? Czy i jak wykorzystanie technologii Machine Learning / Artificial Inteligence wpłynie na pracę w działach bezpieczeństwa, jakie są z tym związane nowe wyzwania i zagrożenia? Czy rozwiązania Endpoint Detection and Response w obszarze urządzeń końcowych, ale również systemów centralnych, mogą stać się świętym Graalem w obszarze ochrony przed zagrożeniami? Automatyzacja wykrywania i naprawy po zagrożeniu z ograniczonym udziałem człowieka w systemach EDR – czy tego szukamy dla optymalizacji procesu cyberbezpieczeństwa?

 

DZIEŃ DRUGI, 20 LISTOPADA

Prewencja to za mało!

9.00 – 11.30 | Warsztaty
11.30– 11.45 Sesja Q&A z prelegentem (wideospotkanie)
Prowadzący:
Hubert Pietrzyk – Inżynier Systemowy. Greeneris, oraz
Tomasz Pająk – IT Security Consultant, CLICO

Aktywna ochrona przed Ransomware oraz analiza i symulacja ataków z wykorzystaniem nowoczesnej platformy XDR (SentinelOne)