+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Zarówno rozwiązanie VMware SD-WAN jak i komponenty platformy Menlo Security składają się na architekturę (SASE) Secure Access Service Edge.

logo menlo security

  Platforma Menlo Security

  SD-WAN

  SASE

Menlo Security Secure Web Gateway (SWG) zasilana przez Isolation Core to najskuteczniejsze podejście do eliminacji złośliwego oprogramowania, gdy organizacje wdrażają architekturę SASE (Secure Access Service Edge)

Menlo Security zapewnia organizacjom jedną platformę, z której mogą dostarczać usługi bezpieczeństwa i sieciowe za pośrednictwem chmury, aby łączyć rozproszonych użytkowników, urządzenia, oddziały, aplikacje i platformy Software-as-a-Service (SaaS) — niezależnie od fizycznej lokalizacji. Pozwala to użytkownikom na produktywnie pracować, bez zmartwień o bezpieczeństwo i łatwy dostęp do potrzebnych narzędzi i informacji. Menlo Security całkowicie eliminuje zagrożenia ze strony złośliwego oprogramowania, w pełni chroniąc produktywność dzięki jedynej w swoim rodzaju, izolowanej bezpiecznej bramie internetowej (SWG). Jest to jedyne rozwiązanie, które spełnia obietnicę bezpieczeństwa SASE — zapewniając najbezpieczniejsze podejście Zero Trust do zapobiegania złośliwym atakom, czyniąc warstwę bezpieczeństwa niewidoczną dla użytkowników końcowych podczas pracy online oraz usuwając obciążenie operacyjne dla zespołów ds. bezpieczeństwa.

Platforma Menlo Security Cloud

Platforma Menlo Security Cloud z procesorem Isolation Core zapewnia możliwości, jakich potrzebują przedsiębiorstwa do bezpiecznej transformacji chmury. Dostarczana z globalnej elastycznej chmury jako usługa, Menlo Secure Web Gateway (SWG) umożliwia użytkownikom bezpieczne łączenie się z Internetem z dowolnego miejsca, w którym firma potrzebuje pracownika. Przedsiębiorstwa mogą mieć pewność, że są chronione przed cyber zagrożeniami internetowymi, egzekwowane są szczegółowe zasady dostępu i bezpieczeństwa, ruch z stron WWW jest kontrolowany, monitorowany i chroniony, zapobiega się wyciekom danych i kradzieży poświadczeń, aplikacje w chmurze są bezpieczne, a zgodność jest zapewniona we wszystkich urządzeniach i lokalizacjach. Menlo SWG robi to z niezrównaną wydajnością i skalą.

Platforma Menlo Security Cloud działa przy założeniu, że cała zawartość internetowa jest ryzykowna i zawiera potencjalnie złośliwą zawartość. Takie podejście eliminuje potrzebę określania zezwolenia lub blokady w oparciu o zgrubną kategoryzację i szczegółową analizę. Zamiast tego skutecznym podejściem jest zastosowanie polityki izolowania lub blokowania. W przypadku dozwolonych treści platforma Menlo Security Cloud skutecznie dostarcza autoryzowane treści do przeglądarki użytkownika końcowego bez wpływu na wrażenia użytkownika lub produktywność oraz bez potrzeby stosowania specjalnego oprogramowania klienckiego lub wtyczek. Przywraca to 100-procentowe zaufanie do stanu bezpieczeństwa dla zespołów ds. bezpieczeństwa, a także bezproblemowe użytkowanie sieci WWW dla użytkowników końcowych.

Menlo Security SWG zasilany przez Isolation Core zapewnia, że bezpieczeństwo SASE może być skalowalne bez ograniczeń — odzwierciedlając organizacyjne wzrosty, dynamiczne zapotrzebowania i wymagania w zakresie bezpieczeństwa.

Ta pojedyncza platforma pozwala dojrzewającym organizacjom na budowanie swoich możliwości SASE w ramach ich drogi rozwoju na poziomie bezpieczeństwa i sieci. Obejmuje ona możliwość integracji Zero Trust Network Access (ZTNA), Cloud Access Security Broker (CASB), Secure Web Gateway (SWG), Web Application and API Protection as a Service (WAAPaaS), DNS Security, zdalną izolacje przeglądarki, SD-WAN, Cloud DLP i chmurowej zapory firewall bezpośrednio od Menlo lub jednego z dostawców rozwiązań Menlo.

Całkowicie wyeliminuj złośliwe oprogramowanie i inne zagrożenia internetowe bez poświęcania uwagi użytkownika.

Świat wielu chmur wymaga, aby użytkownicy łączyli się bezpośrednio z Internetem, platformami SaaS i innymi usługami w chmurze, ale tradycyjne rozwiązania bezpieczeństwa zostały zbudowane dla aplikacji monolitycznych i modelu sieci typu hub-and-spoke. Menlo Security nie pozostawia niczego przypadkowi. Platforma bezpieczeństwa zbudowana na unikalnym rdzeniu Isolation Core jest jedynym rozwiązaniem, która zapewnia bezpieczeństwo SASE poprzez:

  • Zapewnienie najbezpieczniejszego podejścia Zero Trust do zapobiegania złośliwym atakom poprzez izolowanie całego ruchu internetowego.
  • Sprawienie, że narzędzia bezpieczeństwa są niewidoczne dla użytkowników końcowych, podczas gdy oni bezpiecznie przeglądają Internet, udostępniają pliki i korzystają z poczty e-mail, SaaS lub prywatnych aplikacji.
  • Usunięcie obciążenia operacyjnego dla zespołów ds. bezpieczeństwa, aby mogły skoncentrować się na innych kwestiach.

Platforma Menlo Security

Poznaj kluczowe składniki, dzięki którym platforma Menlo Security jest tak bezpieczna, bezproblemowa i uproszczona.

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy