+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Od projektu architektonicznego po wyposażenie technologiczne

„Dobry projekt nie kosztuje wiele, aby go osiągnąć musimy polegać na otwartej i szczerej komunikacji wśród członków zespołu, aby zapewnić, że potrzeby klienta są dobrze zrozumiane i skutecznie doręczone” – Rafał Staś, CEO, Greeneris Sp. z o.o.


Pomysł, aby oddział bankowy (pocztowy lub ubezpieczeniowy) był częścią społeczności nigdy nie była bardziej istotna niż dziś. Choć technologie informatyczne i dostęp zdalny do instytucji odgrywają znaczącą rolę w dzisiejszym działaniu firm to oddział stanowi miejsce gdzie można w sposób namacalny (nie tylko wirtualny) porozmawiać z drugą osobą. Poprzedni sposób myślenia, to jest, aby klient pojawił się w jakimś oddziale wykonał transakcje a przy okazji jest możliwość sprzedania mu dodatkowych produktów (tzw. cross-selling) nie jest modelem, który się sprawdził. Oddział staje się interaktywnym miejscem dla wysokiej jakości komunikacji z klientem. Dlatego też, pracownicy znajdujący się w oddziale oprócz tego, że powinni być świetnymi profesjonalistami również umiejącymi korzystać z nowoczesnych technologii, aby odnieść sukces muszą mieć zagwarantowane, że klienci również w otaczającym środowisku będą czuli się dobrze.

Dlatego też innowacyjny projekt oddziału, w którym klienci czują się bezpiecznie i komfortowo jest krytyczny z punktu rozwoju i wzrostu firmy.

Nowoczesny projekt oddziału skupia się na dostarczeniu wrażeń otwartości, gościnności jak również tworzenia społeczności osób, które korzystają z jego usług. Klient wchodzący do oddziału nie powinien być zaskakiwany niedopasowaniem architektonicznym (wystrój) do rozwiązań technologicznych, które są dostępne w tym miejscu. Rozwiązania np. cyfrowego przekazu reklamowego (Digital Signage) w lobby, jak również kioski samoobsługowe, komputery i dostęp poprzez różne media do Internetu powinny tworzyć całość, być spójne z całym wyposażeniem oddziału i zapewniać niezawodny i bezpieczny dostęp do systemu.

W dzisiejszych czasach, dla zapewnienia wysokiej sprawności i otwartości, klasyczne rozwiązania biurowe/oddziałowe, czyli zamknięte pokoje/gabinety, zastąpiono otwartymi kabinami, zapewniając miłą atmosferę bez poświęcania bezpieczeństwa. W coraz większym stopniu również firmy koncentrują się, aby rozwiązania były efektywne energetycznie, dbając, aby oddział był bardziej przyjazny środowisku.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu w projektowaniu budynków, wnętrz i technologii IT jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, rozwiązania nowoczesnego oddziału od projektu po wyposażenie w zaawansowane technologie IT. W ten sposób konsolidacja wielu podsystemów w oddziale w jeden system, jak również kompleksowość oferty wpływa znacząco (zmniejszając je) na koszty operacyjne i kapitałowe inwestycji.

Tworzenie nowego doświadczenia dla klientów danej instytucji powoduje wzrost i rozwój jej samej.

Od strony zaawansowanych technologii dostarczamy rozwiązania z zakresu mobilnego dostępu do kanałów sprzedaży z wykorzystaniem różnych urządzeń mobilnych (BYOD – Bring Your Own Device). Dostęp do ekspertów zdalnych z wykorzystaniem technologii wideo (Remote Expert, wyświetlanie cyfrowej reklamy w oddziale (Digital Signage) jak również bezpieczny dostęp do zasobów w rozproszonych centrach przetwarzania danych przy wykorzystaniu technologii zwirtualizowanej stacji roboczej w oddziale (VDI – Virtual Desktop Infrastructure) a wszystko to z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Nasza oferta zawiera:

  • Pełne projektowanie wnętrz i wystroju oddziału
  • Projektowanie układu pomieszczeń
  • Projektowanie instalacji branżowych
  • Koordynacja wielobranżowa
  • Obsługa projektu w zakresie formalnoprawnym
  • Projektowanie rozwiązań IT (Digital Signage, Mobility/BYOD, Remote Expert, Virtual Desktop)
  • Projektowanie rozwiązań automatyki budynkowej
  • Wykonanie i/lub nadzór wykonawczy nad powierzonym projektem

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy