+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Itential – Dostarczanie automatyzacji sieci w hybrydowym świecie chmur 


Itential to jedyna platforma automatyzacji stworzona do obsługi zarówno współczesnych sieci, jak i chmury, ułatwiając organizacjom korporacyjnym utrzymanie zgodności sieci, ograniczenie operacji ręcznych i uproszczenie zarządzania siecią. Itential Automation Platform to nisko-kodowe (low-code), natywne dla chmury rozwiązanie SaaS, które płynnie łączy systemy IT z dowolnymi fizycznymi, wirtualnymi lub chmurowymi technologiami sieciowymi w celu kompleksowej konfiguracji sieci, automatyzacji i orkiestracji. 

 

Poznaj Swoją Sieć. Zautomatyzuj Swoją Sieć.

Wdrażanie usług hybrydowych i wielochmurowych nie jest prostą propozycją. Infrastruktura chmury składa się z wielu różnych typów platform i usług: aplikacji typu oprogramowanie jako usługa (SaaS), platformy jako usługi (PaaS) oraz infrastruktury jako usługi (IaaS). Usługi te mają wiele kształtów i rozmiarów, z ofertami niszowymi, takimi jak analityka biznesowa, sztuczna inteligencja, usługi bezpieczeństwa i Internet rzeczy (IoT), żeby wymienić tylko kilka. Jednocześnie organizacje mogą mieć tradycyjne zasoby przedsiębiorstwa lub centrum danych, które chciałyby wykorzystać lub zintegrować z usługami w chmurze.

Itential Platform – kluczowe elementy systemu

 

1. Itential Automation Studio 

 Itential to jedyna platforma automatyzacji stworzona do obsługi zarówno sieci, jak i chmury, ułatwiając organizacjom korporacyjnym utrzymanie zgodności sieci, ograniczenie operacji ręcznych i uproszczenie zarządzania siecią. Itential Automation Platform to niskokodowe rozwiązanie natywne dla chmury, które bezproblemowo łączy systemy informatyczne z technologiami sieciowymi w celu zapewnienia kompleksowej konfiguracji sieci, zapewnienia zgodności i automatyzacji.

  2. Configurator Manager 

  • Pełna widoczność sieci dzięki jednej aplikacji
  • Połączenie z dowolnym typem urządzenia sieciowego lub dostawcą
  • Pewne w działaniu złote szablony konfiguracji
  • Sprawdzenie poprawność zmian przed ich wprowadzeniem
  • Zautomatyzowane działania naprawcze i raportowanie
  • Pełna widoczność sieci dzięki jednej aplikacji
  • Zespoły sieciowe potrzebują jednej aplikacji do efektywnego zarządzania całą infrastrukturą sieciową na tradycyjnych urządzeniach fizycznych opartych na interfejsie CLI wraz z usługami sieciowymi w chmurze opartymi na interfejsie API.
  • Pojedynczy sfederowany spis wszystkich urządzeń i usług sieciowych dla łatwej widoczności.
  • Wszystkie konfiguracje w jednym miejscu ułatwiają tworzenie kopii zapasowych i zarządzanie konfiguracjami dla wszystkich urządzeń i usług w środowisku fizycznym i w chmurze.
  • Wsparcie dla dowolnego typu urządzenia i dowolnego typu usługi w chmurze.

  3. Itential Automation Gateway

  Itential Automation Gateway – to samodzielna aplikacja do automatyzacji sieci i programowalności sieci. Funkcje „Bring Your Own Automation” umożliwiają zespołom sieciowym bezpieczne organizowanie, uruchamianie i udostępnianie bibliotek automatyzacji CLI. Zaawansowane funkcje umożliwiają przeniesienie wysiłków związanych z automatyzacją na wyższy poziom, stymulowanie wdrażania i maksymalizację inwestycji. Scentralizowane i skonsolidowane zarządzanie zasobami automatyzacji skryptów, Ansible, Terraform, NetMiko i Nornir. Skrypty automatyzacji bezpieczne i właściwie udostępniane zespołom IT.

  4. Gotowe biblioteki

  Rozpoczęcie procesu automatyzacji szybko i dzięki produktowi Itential po wyjęciu już z pudełka, wstępnie zbudowanej kolekcji integracji, transformacji i automatyzacji do prostego, wielokrotnego użytku i szybkiego wdrażania funkcji automatyzacji sieci. Korzystając z tych gotowych rozwiązań, użytkownicy IAP mogą łatwo połączyć pełną, kompleksową automatyzację w wielu domenach sieciowych bez konieczności zaczynania od zera. Ta kolekcja obejmuje Pre-Built Integrations z ponad 100+ systemami IT i sieciowymi, Pre-Built Transformations do manipulowania i przekształcania danych między systemami oraz Pre-Built Automations dla każdego przypadku użycia.

  Ochrona dla danych korporacyjnych

  Przyznawanie dostępu do zasobów korporacyjnych powinno być przyznawane z zachowaniem maksymalnej dozy nieufności w aspekcie bezpieczeństwa. Lookout Continuous Conditional Access jest narzędziem pracującym w tle w sposób ciągły, bez przerwy monitorując urządzenie podłączone do firmowej sieci. Lookout umożliwia połączenie się z infrastrukturą firmową jedynie urządzeniom zaufanym. Dostęp urządzenia do sieci nie powinien być przyznany w przypadku kiedy:
  • Nie umożliwia ono zainstalowanie polityk bezpieczeństwa obowiązujących w danej sieci
  • Urządzenie, aplikacje lub firmware zostały uznane za niebezpieczne przez Lookout Security Cloud
  • Istnieją na urządzeniu aplikacje mogące przedostać się i udostępniać niepubliczne dane

  Skorzystaj z możliwości całkowicie darmowych testów usługi!

  Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
  lub napisz poprzez formularz kontaktowy