+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Co to jest Automatyzacja Sieci?

Wydajność i niezawodność sieci to krytyczne elementy fundamentów dzisiejszych organizacji. Automatyzacja zadań związanych z zarządzaniem siecią umożliwia zespołom odpowiedzialnym za działania sieciowe zapewnienie zwinności, elastyczności i efektywnego wspierania w spełnianiu współczesnych wymagań biznesowych.

Itential – dostarczanie automatyzacji sieci w hybrydowym świecie chmur

Itential to jedyna platforma automatyzacji stworzona do obsługi zarówno współczesnych sieci, jak i chmury, ułatwiając organizacjom korporacyjnym utrzymanie zgodności sieci, ograniczenie operacji ręcznych i uproszczenie zarządzania siecią. Itential Automation Platform to nisko-kodowe (low-code), natywne dla chmury rozwiązanie SaaS, które płynnie łączy systemy IT z dowolnymi fizycznymi, wirtualnymi lub chmurowymi technologiami sieciowymi w celu kompleksowej konfiguracji sieci, automatyzacji i orkiestracji. 

Poznaj Swoją Sieć. Zautomatyzuj Swoją Sieć.

Wdrażanie usług hybrydowych i wielochmurowych nie jest prostą propozycją. Infrastruktura chmury składa się z wielu różnych typów platform i usług: aplikacji typu oprogramowanie jako usługa (SaaS), platformy jako usługi (PaaS) oraz infrastruktury jako usługi (IaaS). Usługi te mają wiele kształtów i rozmiarów, z ofertami niszowymi, takimi jak analityka biznesowa, sztuczna inteligencja, usługi bezpieczeństwa i Internet rzeczy (IoT), żeby wymienić tylko kilka. Jednocześnie organizacje mogą mieć tradycyjne zasoby przedsiębiorstwa lub centrum danych, które chciałyby wykorzystać lub zintegrować z usługami w chmurze. 

Itential Platform – kluczowe elementy systemu

Itential Automation Studio

Itential to jedyna platforma automatyzacji stworzona do obsługi zarówno sieci, jak i chmury, ułatwiając organizacjom korporacyjnym utrzymanie zgodności sieci, ograniczenie operacji ręcznych i uproszczenie zarządzania siecią. Itential Automation Platform to niskokodowe rozwiązanie natywne dla chmury, które bezproblemowo łączy systemy informatyczne z technologiami sieciowymi w celu zapewnienia kompleksowej konfiguracji sieci, zapewnienia zgodności i automatyzacji.

Configurator Manager

 • Pełna widoczność sieci dzięki jednej aplikacji
 • Połączenie z dowolnym typem urządzenia sieciowego lub dostawcą
 • Pewne w działaniu złote szablony konfiguracji
 • Sprawdzenie poprawność zmian przed ich wprowadzeniem
 • Zautomatyzowane działania naprawcze i raportowanie
 • Pełna widoczność sieci dzięki jednej aplikacji
 • Zespoły sieciowe potrzebują jednej aplikacji do efektywnego zarządzania całą infrastrukturą sieciową na tradycyjnych urządzeniach fizycznych opartych na interfejsie CLI wraz z usługami sieciowymi w chmurze opartymi na interfejsie API.
 • Pojedynczy sfederowany spis wszystkich urządzeń i usług sieciowych dla łatwej widoczności.
 • Wszystkie konfiguracje w jednym miejscu ułatwiają tworzenie kopii zapasowych i zarządzanie konfiguracjami dla wszystkich urządzeń i usług w środowisku fizycznym i w chmurze.
 • Wsparcie dla dowolnego typu urządzenia i dowolnego typu usługi w chmurze.

Itential Automation Gateway 

Itential Automation Gateway – to samodzielna aplikacja do automatyzacji sieci i programowalności sieci. Funkcje „Bring Your Own Automation” umożliwiają zespołom sieciowym bezpieczne organizowanie, uruchamianie i udostępnianie bibliotek automatyzacji CLI. Zaawansowane funkcje pozwalają na przeniesienie wysiłków związanych z automatyzacją na wyższy poziom, stymulowanie wdrażania i maksymalizację inwestycji. Scentralizowane i skonsolidowane zarządzanie zasobami automatyzacji skryptów, Ansible, Terraform, NetMiko i Nornir. Skrypty automatyzacji bezpieczne i właściwie udostępniane są zespołom IT.

Gotowe biblioteki

Rozpoczęcie procesu automatyzacji szybko i dzięki produktowi Itential po wyjęciu już z pudełka, wstępnie zbudowanej kolekcji integracji, transformacji i automatyzacji do prostego, wielokrotnego użytku i szybkiego wdrażania funkcji automatyzacji sieci. Korzystając z tych gotowych rozwiązań, użytkownicy IAP mogą łatwo połączyć pełną, kompleksową automatyzację w wielu domenach sieciowych bez konieczności zaczynania od zera. Ta kolekcja obejmuje Pre-Built Integrations z ponad 100+ systemami IT i sieciowymi, Pre-Built Transformations do manipulowania i przekształcania danych między systemami oraz Pre-Built Automations dla każdego przypadku użycia.

Operation Manager

 • Dowiedz się, jak działają Twoje kompleksowe automatyzacje dzięki widokowi analitycznemu.
 • Zarządzaj harmonogramami automatyzacji, wyzwalaczami zdarzeń i dostępem API do automatyzacji
 • Pulpit wyświetlający podsumowania wskaźników pracy automatyzacji
 • Przeanalizuj działające automatyzacje.

 Zamów wersję demo lub skontaktuj się z nami by porozmawiać z ekspertem.

E-mail: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz do nas poprzez poniższy formularz kontaktowy

Jesteśmy oficjalnym partnerem i dystrybutorem rozwiązań
firmy Intenial.