+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com polish english
Zaznacz stronę
Menu


Styczeń 2015 – Banking Tech & Security

Serdecznie zapraszamy na konferencję Banking Tech & Security, podczas której zostaną omówione najnowsze trendy rozwiązań oraz technologii dla sektora bankowego. Kluczowym zagadnieniem będą aspekty związane z bezpieczeństwem.
Jarosław Świechowicz z firmy Greeneris poprowadzi prelekcję pt. „Bezpieczne wykorzystanie urządzeń mobilnych w bankach w świetle rekomendacji D Komisji Nadzoru Finansowego”.

 

 

Życzenia świąteczne


 

Grudzień 2014 – Cykl Webinarów dla HR

Wspólnie z Martą Eichstaedt, Deloitte oraz Cisco zapraszamy na cykl naszych spotkań pt. Jak wykorzystać Webinar w pracy HR-owca?

Oto plan:
27.11.2014 r. – Atrakcyjne i angażujące szkolenie online w wirtualnym pokoju Webex
4.12.2014 r. – Efektywna rekrutacja w wirtualnym pokoju – praktyczne ćwiczenia i pokazy
11.12.2014 r. – Trendy HR – Webinar i co dalej? – raport Deloitte, case study Cisco

 

 

5-6 listopada 2014 – XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo

XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jesiennej edycji towarzyszyć będzie wystawa firm szkoleniowych i dostawców usług dla HR – Expo Kadry. Jesienna edycja będzie doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń wśród pracowników HR.
Na tym wydarzeniu nie może Nas zabraknąć, dlatego serdecznie zapraszamy na nasze stoisko oraz prelekcję pt. Jak wykorzystać Webinar w pracy HR-owca?

 

 

Październik 2014 – Roadshow Enterprise Mobility

Wraz z AirWatch, VMware oraz Cisco organizujemy już trzecią edycję naszej konferencji poświęconej kwestii bezpieczeństwa oraz budowy strategii zarządzania flotą urządzeń mobilnych, wirtualizacji aplikacji i desktopów oraz budowie bezpiecznego dostępu do sieci firmowej w oparciu o rozwiązania Cisco.

 

Oto plan:
7 października – Kraków
8 października – Wrocław
22 października – Poznań
23 października Warszawa

 

 

Sierpień 2014

Po wakacyjnym odpoczynku już dziś zapraszamy na kolejną odsłonę Roadshow Enterprise Mobility.
Wydarzenie odbędzie się w październiku. Odwiedzimy Was w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Liczymy na Waszą obecność.

 

 

11-13 czerwca 2014 – 18 edycja Konferencji „Miasta w Internecie”

Konferencja „Miasta w Internecie” (KMWI) to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli środowisk samorządowych, administracji centralnej, sektora teleinformatycznego, mediów, organizacji pozarządowych i środowiska naukowego poświęcone modernizacji i rozwojowi Polski dzięki skutecznemu wykorzystywaniu rozwiązań cyfrowych.

W Gdańsku nie zabraknie przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej, firm sektora edukacyjnego, przedstawicieli oświaty i samorządowców wszystkich szczebli. Uzupełnieniem będą prezentacje “żywych” lekcji przedmiotów nieinformatycznych z wykorzystaniem metod i narzędzi dydaktyki cyfrowej.

Na tym wydarzeniu nie może zabraknąć naszych przedstawicieli, a więc do zobaczenia w Gdańsku!

 

5 czerwca 2014

Konferencja vForum jest skierowana do informatyków, którzy chcą poznać nowe rozwiązania w dziedzinie wirtualizacji, obsługi urządzeń przenośnych i chmury obliczeniowej. Jest to największa konferencja w 2014 r., na której można zaznajomić się z metodami upraszczania infrastruktury informatycznej, przyspieszenia modernizacji przedsiębiorstwa oraz podniesienia znaczenia działu IT w firmie. W obszernym programie konferencji można znaleźć ciekawe prezentacje, pokazy, dyskusje panelowe oraz sesje, na których można uzyskać eksperckie porady praktyków. Do zobaczenia na konferencji!

 

Maj 2014

27-28 maja 2014 r.Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT w Krakowie

Wydarzenie jest poświęcone zagadnieniom związanym z efektywnym wykorzystaniem technologii mobilnych zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym dlatego też nie może nas tam zabraknąć. Serdecznie zapraszamy!

 

14 maja 2014 r. w Łodzi odbyło się Cisco Partner Excellence. Konferencja jest dedykowana dla Partnerów, Dystrybutorów i przedstawicieli Cisco. Miło nam poinformować, że podczas tego wydarzenia  otrzymaliśmy statuetkę New Market Development Champion.

 

13 maja 2014 r. – KONFERENCJA – Bezpieczeństwo oraz zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję w Warszawie!

 

KONFERENCJA – Bezpieczeństwo oraz zarządzanie urządzeniami mobilnymi

2.04.Poznań, 3.04 Gdańsk, 8.04 Kraków

Zapraszamy na II edycję konferencji dotyczącej bezpieczeństwa oraz zarządzania urządzeniami mobilnymi. Wydarzenie organizujemy wspólnie z naszymi Partnerami: AirWatch, Cisco oraz Samsung. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

stopka

 

24- 25 marca 2014 – Konferencja Dyrektor XXI wieku

Krótka fotorelacja z tego, jak prezentowaliśmy się podczas konferencji: