+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

NETWRIX STEALTHAUDIT

 

Wykrywanie i ochrona poufnych danych

Zmniejsz ryzyko naruszenia danych, przechodź audyty zgodności i zwiększ produktywność IT dzięki Netwrix StealthAUDIT

Masz dość zmagania się z wieloma różnymi rozwiązaniami punktowymi w nieustającej walce o właściwe zarządzanie i zabezpieczenie krytycznych repozytoriów danych, podstawowych systemów i aplikacji oraz innych elementów infrastruktury IT? Zdobądź odpowiedzi i kontrolę, których potrzebujesz z poziomu jednej, elastycznej platformy. Netwrix StealthAUDIT automatyzuje zbieranie i analizę danych potrzebnych do zminimalizowania obszaru ataku, a także zapewnia zgodność z wymaganiami regulacyjnymi i automatyzuje likwidację zagrożeń

Chcesz zmniejszyć ryzyko naruszenia bezpieczeństwa danych?

Zidentyfikuj poufne dane i ogranicz powierzchnię ataku

Ogranicz ryzyko związane z poufnymi danymi, ograniczając dostęp do minimum, proaktywnie określając warunki, które mogą prowadzić do naruszenia i automatyzując łagodzenie zagrożeń.

Chcesz przejść audyty zgodności i spełnić żądania dostępu osób, których dane dotyczą (DSAR)?

Ułatw przestrzeganie przepisów dzięki gotowym raportom i pełnej widoczności

Zapewnij audytorom niezbity dowód na to, że wiesz gdzie znajdują się dane podlegające regulacjom i że je zabezpieczasz, oraz że będziesz w stanie szybko i dokładnie reagować gdy osoby fizyczne będą wykonywać swojej prawa wynikające z obowiązków dotyczących ochrony danych.

Chcesz uwolnić skąpe zasoby IT — jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo?

Deleguj zarządzanie dostępem do właścicieli danych

Oszczędź cenny czas działu IT i zapewnij dokładne udostępnianie, umożliwiając użytkownikom żądanie dostępu bezpośrednio od osób, które wiedzą kto faktycznie potrzebuje jakiego dostępu do jakich danych: właścicieli danych. Ściśle przestrzegaj najniższych uprawnień, ułatwiając właścicielom danych regularne przeglądanie uprawnień do ich danych.

Zarządzaj dostępem do krytycznych danych, systemów i aplikacji z jednego wydajnego rozwiązania

Zabezpiecz swoje poufne dane, gdziekolwiek się znajdują, dzięki ponad 40 wbudowanym modułom do gromadzenia danych, obejmującym zarówno platformy lokalne, jak i oparte na chmurze. Interfejs oparty na kreatorach ułatwia gromadzenie dokładnie takich danych, jakich potrzebujesz, a architektura bez agentów sprawia, że ​​proces gromadzenia danych jest szybki i lekki. Obsługiwane systemy obejmują:

Active Directory
Azure AD
Exchange
SharePoint
File Systems
Dropbox
Box
SQL
Microsoft 365
Windows

Ponadto skorzystaj z bezpłatnych konektorów zasobów, aby rozszerzyć Netwrix StealthAUDIT na praktycznie każde używane repozytorium treści, w tym: Microsoft Hyper-V, VMware, Dysk Google, SalesForce, MySQL i wiele więcej!

Zachowaj kontrolę nad zasobami IT dzięki platformie do raportowania i zarządzania dostępem Netwrix StealthAUDIT

U

Identyfikacja wrażliwych danych niezależnie od ich lokalizacji

Skoncentruj swoje wysiłki w zakresie bezpieczeństwa, wykrywając wrażliwe i regulowane dane – strukturalne lub niestrukturalne, w siedzibie lub w chmurze – i umożliwiając właścicielom danych weryfikację ich wrażliwości.

Wykryj luki w zabezpieczeniach

Aktywnie wykrywaj zagrożenia dla wrażliwych i regulowanych danych, takie jak nadmierne uprawnienia użytkowników, nieaktywne konta, które mogą zostać niewłaściwie wykorzystane oraz pliki współdzielone z podmiotami zewnętrznymi.

Sprawdź, kto ma dostęp do wrażliwych danych

Ograniczyć liczbę uprawnień do możliwie najniższego poziomu poprzez monitorowanie: kto ma dostęp, do jakich danych i w jakim zakresie, a następnie odbierz niewłaściwie przyznane uprawnienia.

Zlikwiduj zagrożenia zanim dojdzie do naruszenia bezpieczeństwa

Zlikwiduj zagrożenia poprzez: automatyczne usuwanie nadmiernych uprawnień, usuwanie niepotrzebnych kont, wyłączanie nieuczciwych kont użytkowników i itp. Zapobiegaj problemom biznesowym, przeprowadzając najpierw symulację zmian, a następnie wdrażając je jednym kliknięciem.

Przekaż zarządzanie dostępem właścicielom danych

Zidentyfikuj właścicieli wrażliwych danych i upoważnij ich do regularnego przeglądu uprawnień do swoich danych i rozwiązywania problemów na bieżąco. Umożliw użytkownikom biznesowym uzyskanie dostępu od właścicieli danych, zmniejszając obciążenie zespołu IT.

Z

Obsługa wniosków o udzielenie dostępu do danych (DSAR)

Zmniejsz koszty i unikaj kar, odpowiadając dokładnie i szybko na wnioski DSARS, dzięki pełnej widoczności posiadanych danych dotyczących dowolnej osoby.

i

Tworzenie raportów dla audytorów przy dużo mniejszym nakładach pracy

Zapewnij audytorom niezbity dowód na to, że kontrolujesz dostęp do danych objętych regulacjami prawnymi za pomocą łatwych do zrozumienia raportów.

Zautomatyzuj procesy zarządzania w zakresie kluczowych obszarów systemu

Zmniejsz obciążenie zespołu IT i popraw poziom higieny systemów poprzez automatyzację likwidacji kont AD po zakończeniu pracy przez pracownika, usuwanie nieaktualnych danych z systemu plików, delegowanie skrzynek pocztowych Exchange, tworzenie zgłoszeń serwisowych w ServiceNow itp.

Rozszerzenie nadzoru nad danymi w całym środowisku IT

Zmaksymalizuj korzyści z inwestycji w technologie i własne systemy, udostępniając dane pomiędzy nimi a Netwrix StealthAUDIT za pomocą zaawansowanych interfejsów API REST. Skanuj dowolne źródło danych w poszukiwaniu wrażliwych danych za pomocą elastycznego konektora AnyData.