+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

VMware Carbon Black

VMware Carbon Black to światowy lider w dziedzinie ochrony punktów końcowych, którego celem jest ochrona świata przed cyberatakami.

Firma posiada siedzibę w Waltham, Massachusetts. Carbon Black zaufało ponad 5600 organizacji na całym świecie w tym około jedną trzecią listy Fortune 100. W październiku 2019 r. firma została przejęta przez VMware.

Carbon Black od lat jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa punktów końcowych. Dzięki VMware Carbon Black Cloud ™ zapewnia platformę ochrony punktów końcowych (EPP) w celu konsolidacji bezpieczeństwa i dostarczania informacji potrzebnych do zabezpieczenia punktów końcowych przy użyciu jednego lekkiego agenta.

Podejście technologiczne różni się od innych dostawców zabezpieczeń. VMware Carbon Black Cloud koncentruje się na zrozumieniu wzorców zachowań atakujących, umożliwiając nam wykrywanie i zatrzymywanie nigdy wcześniej nie widzianych ataków. Wykorzystując moc chmury, analizuje ponad 500B zdarzeń dziennie w milionach globalnych punktów końcowych, pomagając w wykryciu i zapobieżeniu nadchodzącym cyberatakom.