+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com polish english
Zaznacz stronę
Menu

aktualnosci

 

26.01.2017 r. – Konferencja Backup & Storage Systems

Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych zawsze było ważne, jednak w obecnych czasach stało się koniecznością. Ciągły dostęp do dokumentacji, danych klientów i informacji stał się jeszcze bardziej istotny dla firm, aby przetrwać w trudnych ekonomicznie czasach. Nigdy wcześniej nie odnotowywaliśmy również tak wielu zagrożeń, które mogą wpłynąć na utratę danych przedsiębiorstwa. Konferencja poświęcona będzie rzeczowej wymianie informacji między specjalistami w zakresie ciągłości biznesowej, usuwania skutków awarii oraz zarządzania ryzykiem. Omówione  zostaną współczesne wyzwania oraz sposoby radzenia sobie z problemami bezpieczeństwa danych.

26.01.2017

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie oraz na naszą sesję podczas której zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania zapewniające backup serwerów oraz stacji końcowych bazujących na bezpiecznej architekturze Druva. Omawiane rozwiązania dzięki unikalnemu systemowi bezpieczeństwa danych w chmurze oraz wykorzystujące unikalną metodę deduplikacji są uważane za jedne z najlepszych na świecie.

 

Życzenia noworoczne

Wszystkim odwiedzającym naszą stronę, Klientom oraz Partnerom składamy najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni oraz tyle optymizmu, by go starczyło na cały Nowy 2017 Rok. Szczęśliwego Nowego Roku!

2017

 

Greeneris Roadshow 2016 – Computing Everywhere Enterprise Mobility Management

Już niebawem kolejna odsłona naszej konferencji. Już dziś zapraszamy do zarezerwowania terminu:

  • 4 października – Warszawa
  • 6 października – Katowice
  • 11 października – Poznań
  • 12 października Gdańsk

 

Wakacje 2016

Ciepłego wiatru, promieni słońca oraz niezwykłych wspomnień!

happy-holidays

 

10-11.06.2016 r. – Model Nowoczesnej Szkoły – Ogólnopolska Konferencja dla Dyrektorów Szkół i Nauczycieli

To już ostatnia możliwość w tym roku szkolnym, aby zaprezentować Cisco Meraki. Do zobaczenia na naszych warsztatach organizowanych w ramach konferencji w Ząbkach.Zaprezentujemy profesjonalne zabezpieczenia sieci Wi-Fi działającej w szkole oraz rozwiązania sieciowe gwarantujące nauczycielom komfortową pracę.

 

19-20.05.2016 r. – Konferencja IT w Edukacji – Zegrze 

Kongres TIK w Edukacji to spotkanie, w którym wezmą udział dyrektorzy szkół oraz przedstawiciele jednostek administracji publicznej odpowiedzialni za organizację oświaty. Spotkanie będzie niepowtarzalnym spotkaniem do rozmowy o możliwościach zabezpieczenia sieci wifi w placówkach oświatowych. Serdecznie zapraszamy na nasz wykład pokazujący w praktyce możliwości Cisco Meraki.

 

Cisco Forum 2016

Przed nami kolejna odsłona Cisco Forum. Tradycyjnie zostaliśmy Partnerem Konferencji.

Serdecznie zapraszamy na naszą sesję, 2 dnia konferencji pt. Biuro w kieszeni w oparciu o bezpieczne wykorzystanie urządzeń mobilnych. Sesja prezentować będzie bezpieczne rozwiązania dla pracowników mobilnych z wykorzystaniem systemu zarządzenia mobilnością MDM Airwatch, platformy zarządzania tożsamością, wirtualizacji aplikacji przy niezawodnym wsparciu technologii Cisco ISE

11

 

8.04.2016 r. – VI Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów w Juracie

Celem Ogólnopolskich Zlotów jest zaprezentowanie najbardziej kreatywnych, innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań stosowanych w edukacji. Oprócz wykładów podczas spotkania odbędą  się także warsztaty – nie może Nas tam zabraknąć, by zaprezentować Cisco Meraki!

 

1-3.04.2016 r. – XII Konferencja KASSK 2016

To niepowtarzalna okazja do spotkania z przedstawicielami Greeneris oraz rozwiązaniami Cisco Meraki tym razem w Nowym Tomyślu.

kassk logo

 

14-15.03.2016 r. – Nowoczesny Dyrektor – IV edycja konferencji organizowanej przez Librus

Nowoczesny Dyrektor to ogólnopolska konferencja dedykowana Dyrektorom szkół, którzy chcą aktywnie korzystać z nowoczesnych technologii w swojej codziennej pracy. Ich priorytetem jest rozwój, innowacyjność i bezpieczeństwo, czyli obszary, wokół których zbudowano tematykę  IV edycji tej konferencji.

Udział w tym wydarzeniu do doskonała okazja do rozmowy z przedstawicielami Greeneris oraz Cisco na temat możliwości zabezpieczania oraz zarządzania siecią wifi w placówkach oświatowych. Podczas 2 dni warsztatów pt. MERAKI – sieć, jakiej nie znałeś – to nigdy nie było tak proste! – pokażemy, jak skonfigurować i zarządzać siecią w szkole. Okazuje się, że od wyjęcia z pudełka do pełnej konfiguracji mija tylko jedna godzina zegarowa. Zarządzać tą siecią może osoba, która dosyć sprawnie posługuje się komputerem, ale nie ma specjalistycznej wiedzy informatycznej, a dodatkowo może to robić z dowolnego miejsca na świecie.

librus logo

 

9.03.2016 r. – CYWILIZACYJNE WYZWANIA INFORMATYKI – Konferencja zorganizowana w Gorzowie Wielkopolskim przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową

Greeneris jako Partner Cisco oraz sprzedawca Cisco Meraki pojawi się na konferencji, by zaprezentować zalety oraz sposób działania tej technologii.

 

1.03.2016 r. – Spotkanie w Centrum Edukacji w Białymstoku

W ramach konferencji Microsoft dla Edukacji odbędzie się prezentacja poprowadzona przez Artura Rudnickiego – nauczyciela przedmiotów informatycznych oraz wicedyrektora w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu dotycząca rozwiązań Cisco Meraki.

 

19.02.2016 r. – Promocja Cisco Meraki w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu

Podczas spotkania zorganizowanego w poznańskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli, Tomasz Łukawski – dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach opowie o technologii Cisco Meraki służącej do zarządzania i zabezpieczenia sieci wifi w placówkach oświatowych.

meraki logo

 

Banking Tech & Security 2016

Już 27 stycznia 2016 r. w Golden Floor Plaza odbędzie się konferencja Banking Tech & Security. Szczególnie zapraszamy na sesję prowadzoną przez Greeneris, podczas której szczegółowo omówimy kluczowe zagadnienia w temacie zarządzania danymi firmowymi przekazywanymi m.in. za pomocą poczty elektronicznej z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa z AirWatch. Dodatkowo również zaprezentujemy mechanizmy bezpiecznego zarządzania aplikacjami oraz wymiany dokumentów na urządzeniach mobilnych.

banking-conference-644x165

 

Życzenia świąteczne

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech to będą Święta pełne magii, ciepła i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie Najbliższych Osób.

11

 

Ruszyła rejestracja na 4. edycję Roadshow Enterprise Mobility

Podczas tej edycji odwiedzimy następujące miasta:

Katowice – 06 października

Poznań – 07 października

Gdańsk – 08 października

Warszawa – 21 października

11

 

Podczas spotkań zaprezentujemy

– Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania bezpieczeństwem/aplikacjami na urządzeniach mobilnych firmy AirWatch orazintegrację tego typu rozwiązań z siecią tj. rozwiązaniami firmy Cisco;

– Kompleksowe rozwiązanie do dystrybucji treści na urządzeniach mobilnych firmy AirWatch – Mobile Content Management;

– Rozwiązania badania reputacji aplikacji i przeciwdziałania instalowaniu niepożądanych aplikacji na urządzeniach mobilnych – firmy Pradeo;

– Kompleksowe rozwiązanie do zbudowania zunifikowanego miejsca pracy. Dostarczania treści i aplikacji z wykorzystaniem rozwiązań VMware Horizon Workspace;

– Kompleksowe rozwiązanie do wirtualizacji desktopów jak i aplikacji VMware Horizon View;

– Bezpieczne i niezawodne rozwiązanie sieci bezprzewodowej w oparciu o Cisco Meraki;

 

Wakacje 2015
Zbliża się okres wakacyjny, wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy mnóstwa promieni słonecznych oraz odpoczynku.

Znalezione obrazy dla zapytania holiday or work

 

Maj 2015 – Konferencja IT w Ubezpieczeniach

13 maja w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 58 odbędzie się konferencja adresowana do branży ubezpieczeniowej. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, zaprezentujemy m. in. rozwiązania służące do zarządzania i zabezpieczania urządzeń mobilnych.


Marzec 2015 – Greeneris Partnerem Cisco Forum

Drugiego dnia konferencji – 19.03.2015 r. o godz. 9:30 pokaz pt. “Biuro w kieszeni w erze mobilności i chmur” poprowadzą: Rafał Staś oraz Jarosław Świechowicz z Greeneris.

Prelekcja będzie miała formę kompleksowego pokazu dedykowanego dla pracowników mobilnych. Podczas pokazu zostaną wykorzystane rozwiązania: MDM AirWatch, platforma wirtualizacji desktopów/aplikacji w niezawodnym wsparciu technologii Cisco.

 

 

2-5 Marca 2015 – Mobile World Congress

W dniach 2-5 marca 2015 roku w Barcelonie na miejsce jedno z największych wydarzeń z branży telekomunikacyjnej. Podczas imprezy najwięksi producenci urządzeń telekomunikacyjnych będą prezentować swoje urządzenia, zatem nie może Nas tam zabraknąć!

 


Styczeń 2015 – Banking Tech & Security

Serdecznie zapraszamy na konferencję Banking Tech & Security, podczas której zostaną omówione najnowsze trendy rozwiązań oraz technologii dla sektora bankowego. Kluczowym zagadnieniem będą aspekty związane z bezpieczeństwem.

Jarosław Świechowicz z firmy Greeneris poprowadzi prelekcję pt. „Bezpieczne wykorzystanie urządzeń mobilnych w bankach w świetle rekomendacji D Komisji Nadzoru Finansowego”.

 

 

Życzenia świąteczne

 

 

Grudzień 2014 – Cykl Webinarów dla HR

Wspólnie z Martą Eichstaedt, Deloitte oraz Cisco zapraszamy na cykl naszych spotkań pt. Jak wykorzystać Webinar w pracy HR-owca?

Oto plan:

27.11.2014 r. – Atrakcyjne i angażujące szkolenie online w wirtualnym pokoju Webex

4.12.2014 r. – Efektywna rekrutacja w wirtualnym pokoju – praktyczne ćwiczenia i pokazy

11.12.2014 r. – Trendy HR – Webinar i co dalej? – raport Deloitte, case study Cisco

 

 

5-6 listopada 2014 – XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo

XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jesiennej edycji towarzyszyć będzie wystawa firm szkoleniowych i dostawców usług dla HR – Expo Kadry. Jesienna edycja będzie doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń wśród pracowników HR.

Na tym wydarzeniu nie może Nas zabraknąć, dlatego serdecznie zapraszamy na nasze stoisko oraz prelekcję pt. Jak wykorzystać Webinar w pracy HR-owca?

 

 

Październik 2014 – Roadshow Enterprise Mobility

Wraz z AirWatch, VMware oraz Cisco organizujemy już trzecią edycję naszej konferencji poświęconej kwestii bezpieczeństwa oraz budowy strategii zarządzania flotą urządzeń mobilnych, wirtualizacji aplikacji i desktopów oraz budowie bezpiecznego dostępu do sieci firmowej w oparciu o rozwiązania Cisco.

 

Oto plan:

7 października – Kraków

8 października – Wrocław

22 października – Poznań

23 października Warszawa

 

 

Sierpień 2014

Po wakacyjnym odpoczynku już dziś zapraszamy na kolejną odsłonę Roadshow Enterprise Mobility.

Wydarzenie odbędzie się w październiku. Odwiedzimy Was w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Liczymy na Waszą obecność.

 

 

11-13 czerwca 2014 – 18 edycja Konferencji „Miasta w Internecie”

Konferencja „Miasta w Internecie” (KMWI) to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli środowisk samorządowych, administracji centralnej, sektora teleinformatycznego, mediów, organizacji pozarządowych i środowiska naukowego poświęcone modernizacji i rozwojowi Polski dzięki skutecznemu wykorzystywaniu rozwiązań cyfrowych.

W Gdańsku nie zabraknie przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej, firm sektora edukacyjnego, przedstawicieli oświaty i samorządowców wszystkich szczebli. Uzupełnieniem będą prezentacje “żywych” lekcji przedmiotów nieinformatycznych z wykorzystaniem metod i narzędzi dydaktyki cyfrowej.

Na tym wydarzeniu nie może zabraknąć naszych przedstawicieli, a więc do zobaczenia w Gdańsku!

 

5 czerwca 2014

Konferencja vForum jest skierowana do informatyków, którzy chcą poznać nowe rozwiązania w dziedzinie wirtualizacji, obsługi urządzeń przenośnych i chmury obliczeniowej. Jest to największa konferencja w 2014 r., na której można zaznajomić się z metodami upraszczania infrastruktury informatycznej, przyspieszenia modernizacji przedsiębiorstwa oraz podniesienia znaczenia działu IT w firmie. W obszernym programie konferencji można znaleźć ciekawe prezentacje, pokazy, dyskusje panelowe oraz sesje, na których można uzyskać eksperckie porady praktyków. Do zobaczenia na konferencji!

 

Maj 2014

27-28 maja 2014 r.Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT w Krakowie

Wydarzenie jest poświęcone zagadnieniom związanym z efektywnym wykorzystaniem technologii mobilnych zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym dlatego też nie może nas tam zabraknąć. Serdecznie zapraszamy!

 

14 maja 2014 r. w Łodzi odbyło się Cisco Partner Excellence. Konferencja jest dedykowana dla Partnerów, Dystrybutorów i przedstawicieli Cisco. Miło nam poinformować, że podczas tego wydarzenia otrzymaliśmy statuetkę New Market Development Champion.