+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

oferta pracy

Account Manager IT – Mobile

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko doświadczonego sprzedawcy rozwiązań rozwiązań IT. W zakresie obowiązków będzie prowadzenie samodzielnych rozmów biznesowych dotyczących rozwiązań znajdujących się w portfolio firmy w tym prowadzenie prezentacji sprzedażowych, pokazów rozwiązań dla technologii mobilnych, virtualizacji w oparciu o rozwiązania firm światowych liderów IT. Ustawiczne podnoszenie kwalifikacji i pracę w szybko zmieniających się warunkach rynkowych pełną ciekawych wyzwań.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży informatycznej, telekomunikacyjnej lub telefonii komórkowej
  • Wykształcenie minimum średnie (wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z technologiami IT, chmurowymi, mobilnymi (MDM)
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych oraz negocjowania umów
  • Umiejętność pozyskiwania klientów i budowania relacji
  • Kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientem
  • Nastawienie na realizację powierzonych celów
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Asertywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju
  • Pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Wsparcie wykwalifikowanych inżynierów przy ofertowaniu i prezentacjach technicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe a zmienne z wysokim potencjałem uzależnione od osiąganych rezultatów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie Listu motywacyjnego oraz CV z dopiskiem Account Manager IT – Mobile, na nasz email:

rekrutacja@greeneris.com

lub na adres siedziby firmy:

Greeneris Sp. z o.o.
ul.Górczewska 216
01-460 Warszawa

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.