+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży – zespół rozwiązań Wideokonferencyjnych

Warszawa, mazowieckie
h
umowa o pracę, kontrakt B2B
dyrektor, menedżer
s
praca od zaraz
pełny etat
praca hybrydowa
w
rekrutacja zdalna
Zakres obowiązków
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży rozwiązań wideokonferencyjnych
  • Prezentowanie i sprzedaż rozwiązań z portfolio firmy w obszarze Zespołu Wideo
  • Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami
  • Inicjowanie i prowadzenie spotkań handlowych
  • Rozpoznawanie i kreowanie popytu na rozwiązania, głównie z obszaru Wideokonferencji
  • Przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • Raportowanie pracy w systemie CRM
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji w zakresie oferowanych produktów i usług
Nasze wymagania
  • Min. 2 lata w sprzedaży aktywnej w branży ICT, mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań Wideo lub Voice
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu sprzedażowego
  • Otwartość, komunikatywność, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Skuteczność w pozyskiwanie nowych klientów przez aktywne działania na otrzymanych leadach
  • Swoboda nawiązywania relacji biznesowych
  • Pozytywne nastawienie i motywacja do osiągania
  • wyników

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Nasza oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus bonusy uzależnione od osiąganych celów.
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy.
  • Wsparcie zespołu marketingu w zakresie pozyskiwania leadów.
  • Rozwój wiedzy w zakresie innowacyjnych technologii, możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach.
  • Wsparcie handlowe i techniczne w kontaktach z klientami.
  • Elastyczna, hybrydowa forma pracy.
  • Karta Benefit, opieka zdrowotna.

Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie szkoleń i kursów
elastyczny czas pracy
możliwość pracy zdalnej
komputer do użytku prywatnego
służbowy telefon do użytku prywatnego
dofinansowanie certyfikatów specjalistycznych
spotkania i wyjazdy integracyjne
kawa / herbata
dodatkowe ubezpieczenie
firmowa biblioteka
przerwy we własnym ogrodzie

Greeneris sp. z o.o. to integrator ICT z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji z najwyższym statusem partnerskim VMware w Polsce oraz Gold Microsoft. Nasze portfolio uzupełniają rozwiązania z obszaru bezpieczeństwa wielu ciekawych, topowych producentów na świecie.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach bezpieczeństwa, komunikacji i cloud m.in.:

  • w wideokomunikacji i pracy zdalnej
  • bezpieczeństwie urządzeń mobilnych oraz stacjonarnych
  • rozwiązaniach EDR / XDR – ochronie przed cyberatakami
  • ochronie tożsamości i bezpiecznym dostępie do danych, aplikacji

Atrakcyjne i spójne portfolio usług i rozwiązań; wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach; kompetentny zespół techniczny; cykliczne wydarzenia dla klientów Security Trends Academy to nasze atuty, które mogą pomóc Ci w rozmowach z klientami i realizacji projektów.

Greeneris „Zieloni” stawiają na współpracę, rozwój, innowacyjność i sukces 🙂 Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy, inwestującej w kompetencje swoich pracowników.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie Listu motywacyjnego oraz CV z dopiskiem Dyrektor Sprzedaży – zespół rozwiązań Wideokonferencyjnych, na nasz email:  rekrutacja@greeneris.com

lub na adres siedziby firmy:

Greeneris Sp. z o.o.
ul. Wojciecha Korfantego 5
01-496 Warszawa

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.