+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

oferta pracy

Key Account Manager – Zespół Microsoft

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV z dopiskiem Key Account Manager – Zespół Microsoft, na nasz email:  rekrutacja@greeneris.com

Warszawa, mazowieckie
h
umowa o pracę, kontrakt B2B
s
praca od zaraz
pełny etat
praca hybrydowa
w
rekrutacja zdalna
Zakres obowiązków
 • Prezentowanie portfolio usług firmy dot. technologii Microsoft
 • Pozyskiwanie i budowanie relacji z nowymi klientami
 • Aktywna praca na otrzymanych leadach
 • Inicjowanie i prowadzenie spotkań handlowych
 • Rozpoznawanie i kreowanie popytu na rozwiązania
 • Przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji
 • Raportowanie pracy w systemie CRM
 • Stałe podnoszenie kwalifikacji w zakresie oferowanych produktów i usług Microsoft
Wymagania:
 • Min. 3 lata w sprzedaży aktywnej w branży ICT, w tym w sprzedaży rozwiązań Microsoft oraz usług wdrożeniowych
 • Otwartość, komunikatywność, systematyczność i konsekwencja w działaniu
 • Skuteczność w pozyskiwanie nowych klientów przez aktywne działania na otrzymanych leadach
 • Swoboda nawiązywania relacji biznesowych
 • Pozytywne nastawienie i motywacja do osiągania wyników
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Nasza oferta:
 • Atrakcyjne wynagrodzenie plus bonusy uzależnione od osiąganych celów
 • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
 • Wsparcie zespołu marketingu w zakresie pozyskiwania leadów
 • Rozwój wiedzy w zakresie innowacyjnych technologii, możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach
 • Wsparcie handlowe i techniczne w kontaktach z klientami
 • Elastyczna, hybrydowa forma pracy
 • Karta Benefit, opieka zdrowotna

Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie szkoleń i kursów
elastyczny czas pracy
możliwość pracy zdalnej
komputer do użytku prywatnego
służbowy telefon do użytku prywatnego
dofinansowanie certyfikatów specjalistycznych
spotkania i wyjazdy integracyjne
kawa / herbata
dodatkowe ubezpieczenie
firmowa biblioteka
przerwy we własnym ogrodzie

Greeneris sp. z o.o. to integrator ICT z 10-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji z najwyższym statusem partnerskim VMware w Polsce oraz Gold Microsoft. Nasze portfolio uzupełniają rozwiązania z obszaru bezpieczeństwa wielu ciekawych, topowych producentów na świecie.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach bezpieczeństwa, komunikacji i cloud m.in.:

 • w wideokomunikacji i pracy zdalnej
 • bezpieczeństwie urządzeń mobilnych oraz stacjonarnych
 • rozwiązaniach EDR / XDR – ochronie przed cyberatakami
 • ochronie tożsamości i bezpiecznym dostępie do danych, aplikacji

Atrakcyjne i spójne portfolio usług i rozwiązań; wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach; kompetentny zespół techniczny; cykliczne wydarzenia dla klientów Security Trends Academy to nasze atuty, które mogą pomóc Ci w rozmowach z klientami i realizacji projektów.

Greeneris „Zieloni” stawiają na współpracę, rozwój, innowacyjność i sukces 🙂 Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy, inwestującej w kompetencje swoich pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV z dopiskiem Key Account Manager – Zespół Microsoft, na nasz email:  rekrutacja@greeneris.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

lub na adres siedziby firmy:

Greeneris Sp. z o.o.
ul. Wojciecha Korfantego 5
01-496 Warszawa

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Greeneris Sp. z o.o. z siedzibą w: Nad Rzeczką 21B, 03-257 Warszawa (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: piotr.stas@greeneris.com.

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu na stronie Greeneris). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: piotr.stas@greeneris.com.