+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

oferta pracy

Systems engineer / Inżynier specjalizacja Microsoft

Miejsce pracy: Warszawa

Warszawa, mazowieckie
h

umowa o pracę

s
praca od zaraz

specjalista (Mid / Regular)

pełny etat
praca hybrydowa
w
rekrutacja zdalna
Zakres obowiązków
  • Identyfikacja potrzeb oraz wsparcie techniczne klientów w zakresie technologii firmy Microsoft
  • Prowadzenie wdrożeń i projektów w których są wykorzystywane technologie Microsoft on-premise i Azure
  • Prowadzenie projektów w obszarze technologicznym Active Directory i systemów podnoszących bezpieczeństwo tego rozwiązania np. Quest/OneIdentity
  • Prowadzenie warsztatów dla klientów z obszarów technologii Microsoft
  • Ustawiczne kształcenie technologiczne oraz aktywne testowanie nowych produktów i technologii w wybranych obszarach
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne najlepiej informatyczne/ telekomunikacyjne lub pokrewne
  • Znajomość ogólnych zagadnień usług Microsoft (znajomość zarządzania Active Directory będzie atutem)
  • Komunikatywność oraz umiejętności prezentacyjne
  • Zaangażowanie oraz proaktywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację ustną i pisemną oraz czytanie dokumentacji technicznej.
Mile widziane
  • Dobra znajomość (jeśli to możliwe potwierdzona certyfikatami) technologii Microsoft: np. Windows Server, AD/AAD, Azure, System Center lub AD FS lub innych uznanych producentów.
Nasza oferta:
  • Praca hybrydowa.
  • Szkolenia oraz zdawanie certyfikatów z zakresu prowadzonych projektów i technologii.
  • Pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole.
  • Wsparcie wykwalifikowanych liderów technologicznych.
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia.
  • Karty do klubów fitness – Benefit Systems.
  • Prywatna opieka zdrowotna.
  • Dodatkowe ubezpieczenie.
Możliwości rozwoju
  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrz firmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie szkoleń i kursów
elastyczny czas pracy
możliwość pracy zdalnej
komputer do użytku prywatnego
służbowy telefon do użytku prywatnego
dofinansowanie certyfikatów specjalistycznych
spotkania i wyjazdy integracyjne
kawa / herbata
dodatkowe ubezpieczenie
firmowa biblioteka
przerwy we własnym ogrodzie

Greeneris sp. z o.o. to integrator ICT z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w rozwiązaniach bezpieczeństwa, komunikacji i pracy zdalnej, data center oraz cloudu. Jesteśmy firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji z najwyższym statusem partnerskim VMware w Polsce oraz Gold Microsoft. Nasze portfolio uzupełniają rozwiązania z obszaru bezpieczeństwa wielu ciekawych, topowych producentów na świecie.

Jesteśmy:

– Nr 1 w Polsce w obszarze wdrażania rozwiązań do komunikacji i pracy zdalnej
– Nr 1 w Polsce w zakresie wdrażania rozwiązań do ochrony urządzeń mobilnych
– Lider bezpieczeństwa w ofercie rozwiązań EDR / XDR w Polsce
– Firma o unikalnej kompetencjach łącząca świat VMware i Microsoft

Greeneris „Zieloni” stawiają na współpracę, rozwój, innowacyjność i sukces 🙂 Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy, inwestującej w kompetencje swoich pracowników.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie Listu motywacyjnego oraz CV z dopiskiem Systems engineer / Inżynier specjalizacja Microsoft, na nasz email:  rekrutacja@greeneris.com

lub na adres siedziby firmy:

Greeneris Sp. z o.o.
ul. Wojciecha Korfantego 5
01-496 Warszawa

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.