+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Microsoft Office 365


Microsoft Office 365 jest platformą aplikacyjną, pozwalającą firmom na korzystania z zaawansowanych technologii komunikacyjnych, wymiany dokumentów bez konieczności posiadania własnej infrastruktury IT. Dostarczana z chmury w opcji subskrypcji z płatnością miesięczną lub roczną.

Dodatkową zaletą dla firm które posiadają rozwiązanie Microsoft np. Exchange jest możliwość stowrzenia środowiska hybrydowego łączącego zalety rozwiązań chmurowych i on-premise (we własnym Data Center)

Microsoft Office 365 oferuje narzędzia do współpracy oraz narzędzia biurowe (Office, Excel) działające w chmurze. Zapewniają one współpracę, umożliwiając dostęp z dowolnego miejsca do poczty e-mail, dokumentów, kalendarzy czy konferencji internetowych przy jednocześnie szybkim i bezproblemowym wdrożeniu. Usługa Office 365 oferuje zabezpieczenia klasy biznesowej świadczone przez firmę Microsoft. Niezależnie od wielkości organizacji w ramach usługi Office 365 są oferowane plany dostosowane do specyficznych potrzeb organizacji.

Usługa Office 365 dla małych firm (plan P)

Usługa Microsoft Office 365 dla małych firm jest udostępniana na bazie subskrypcji i zapewnia dostęp do poczty e-mail, dokumentów, kontaktów i kalendarza z właściwie dowolnej lokalizacji i większości urządzeń mobilnych.

Plan P jest optymalnym rozwiązaniem dla organizacji, w których liczba użytkowników jest mniejsza aniżeli 25 i które nie posiadają działu informatycznego ani pracowników o technicznej wiedzy.

Usługa Office 365 dla średnich firm i przedsiębiorstw (rodzina planów E)

Przeznaczona dla organizacji o wysokich wymaganiach w obrębie technologii IT takich jak integracja usługi Active Directory, zaawansowana archiwizacja wiadomości e-mail, całodobowa pomoc techniczna dla administratorów, kompletny zbiór funkcji lokalnej komunikacji głosowej w strukturze lub dla organizacji pragnących korzystać z pakietu Office Professional Plus w postaci subskrypcji.

Zarówno Plan P jak i Plan E usługi Office 365 gwarantują użytkownikom dostęp z właściwie dowolnej lokalizacji (dostęp z urządzeń przenośnych wymaga łączności Wi-Fi lub zależy od zasięgu sieci komórkowej) do korespondencji e-mail, ważnych dokumentów, kontaktów i kalendarzy przy użyciu większości urządzeń PC i Mac, telefonami Windows Phone, telefonami z systemami Android i Symbian jak również urządzeniami BlackBerry i Apple iOS.
Usługa Office 365 współpracuje z oprogramowaniem znanym użytkownikom, takim jak Word, Excel, OneNote i PowerPoint.
Łatwa w użyciu konsola dla administratorów technologii informatycznych zapewnia monitorowanie kont użytkowników, praw dostępu i wdrożenia w całej strukturze. Firma Microsoft gwarantuje dostępność na pułapie 99,9% z gwarancją finansową.

Rozwiązanie oferowane dostarcza:

 • Witryny intra i internetowe
 • Usługę poczty e-mail i kalendarza, poprzez wykorzystanie oprogramowania Exchange dostarczanego z chmury. Dodatkowo całość zabezpieczona zaawansowanymi filtrami antywirusowymi i antyspam
 • Aplikacje Microsoft Office (Word, Excel, Publisher, PowerPoint, OneNote itd.)
 • Aplikację umożliwiającą utrzymanie repozytorium dokumentów w firmie – SharePoint
 • Komunikator Microsoft Lync umożliwiający zestawianie konferencji audio, wideo, chat

Dostępność do poszczególnych modułów platformy z dowolnego urządzenia – w tym urządzeń mobilnych Apple, Android, Windows 8 etc. 

Greeneris Sp. z o.o. oferuje:

 • prezentację produktu oraz jego możliwości
 • profesjonalne usługi doradcze przy wyborze oferty i planu subskrypcji
 • migrację z istniejących systemów pocztowych, pakietów biurowych do usługi dostarczanej z chmury
 • konfigurację poszczególnych komponentów systemu
 • migrację z obecnych systemów biurowych do systemu Office 365
 • szkolenie
 • wsparcie techniczne

Greeneris Sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem Microsoft w zakresie Microsoft Online Services

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy