+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

OneLogin

Wiodące na rynku rozwiązanie do zarządzania tożsamością i dostępem

 

OneLogin to wiodące i znane na całym świecie narzędzie do zarządzania tożsamością i dostępem (IAM z ang. Identity and Access Management), które ma na celu uproszczenie logowań biznesowych w połączeniu z wydajnością i bezpieczeństwem. OneLogin pomaga we wdrożeniu jednego uniwersalnego poświadczenia logowania, aby uzyskać dostęp do różnych usług biznesowych, aplikacji i narzędzi.

OneLogin Trusted Experience Platform™

Platforma stała się częścią portfolio rozwiązań One Identity i zapewnia wszystko, czego firmy potrzebują, aby zabezpieczyć tożsamość pracowników, klientów i partnerów za cenę, która odpowiada większości organizacji. Zapewnia sprawność biznesową dzięki obsłudze pracowników wewnętrznych i milionów użytkowników zewnętrznych z taką samą łatwością. Infrastruktura chmury zapewnia niezrównaną niezawodność, pozwalając uniknąć poważnych awarii internetu i centrów danych, co daje Ci pewność, że możesz wdrażać nowe technologie w całej organizacji na skalę. Sandboxy pomagają testować kod przed wdrożeniem na produkcję, co pozwala na efektywne zarządzanie zmianami.

Dzięki OneLogin wszystkie loginy aplikacji, usług, narzędzi, użytkowników i urządzeń są zintegrowane z bezpiecznym systemem opartym na chmurze. Czy to lokalnie, czy w chmurze, OneLogin zapewnia, że wszystkie zasady bezpieczeństwa Twojej firmy są egzekwowane w każdej aplikacji, urządzeniu i na użytkowniku. Rozwiązanie daje dostęp tylko pracownikom upoważnionym do korzystania z usług. Uproszczone logowanie dzięki wysokiemu bezpieczeństwu pozwala administratorom IT filtrować dostępy dla wybranych pracowników. OneLogin umożliwia również wdrożenie uwierzytelniania wieloskładnikowego dla dodatkowego bezpieczeństwa tzw. multifactor authentication (MFA).

Zintegrowany katalog w chmurze

Uwolnij się od czasochłonnych kłopotów z zarządzaniem katalogami lokalnymi. Platforma Trusted Experience Platform™ firmy OneLogin działa jako bezpieczny katalog w chmurze z intuicyjnym interfejsem internetowym, który umożliwia zarządzanie użytkownikami, ich relacjami z menedżerami, zasadami uwierzytelniania i kontrolą dostępu.

Synchronizuj użytkowników z wielu katalogów, takich jak Active Directory, Workday, LDAP, G Suite lub Google Apps. Wykorzystaj technologię zarządzania tożsamością i dostępem (IAM), aby importować niestandardowe atrybuty użytkowników i przekazywać je do dalszych aplikacji za pośrednictwem obsługi administracyjnej opartej na SAML lub interfejsie API.

Synchronizacja w czasie rzeczywistym

Gdy Active Directory jest systemem rejestracji użytkowników, opóźnienie między zmianami w AD a aktualizacjami w aplikacjach zależnych staje się krytyczne. To samo dotyczy sytuacji, gdy Google jest Twoim systemem rejestrowania użytkowników. Użytkownicy są synchronizowani w czasie rzeczywistym, co oznacza, że ​​tworzenie, aktualizowanie, usuwanie i zawieszanie jest przesyłane z AD lub Google do OneLogin i innych aplikacji w ciągu kilku sekund.

Zintegrowany katalog aplikacji z OneLogin

Katalog ponad 6 000 wstępnie zintegrowanych aplikacji OneLogin ułatwia włączenie pojedynczego logowania i przydzielanie użytkowników do aplikacji przedsiębiorstwa. OneLogin aktywnie utrzymuje integracje i codziennie dodaje nowe do swojego rozwiązania do zarządzania tożsamością i dostępem.

Jak to działa?

OneLogin jest już na wstępnie zintegrowany z wybranymi aplikacjami. Gdy firma lub organizacja zainstaluje OneLogin jako swojego dostawcę zarządzania tożsamością i dostępem, wszyscy pracownicy logują się do OneLogin, skąd zostaną przeniesieni do odpowiednich aplikacji lub narzędzi, czy to w chmurze, lokalnie lub poza zaporami ogniowymi bez konieczności ponownego logowania. Działa to również dla wszystkich aplikacji lub usług, które wymagają logowania za pomocą formularza (przy użyciu poświadczeń).

Nowa generacja zarządzania tożsamością i dostępem

Elastyczny wybór zakresu funkcji

OneLogin oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zabezpieczyć tożsamość pracowników, klientów i partnerów w przejrzystych cenach, które łatwo skonfigurujesz według swoich wymagań.

 • Proste ceny w pakietach
 • Możliwość wyboru funkcji w zależności o potrzeb
 • Solidna platforma IAM

Szeroka funkcjonalność produktu

Wdrażaj zaawansowaną funkcjonalność, nowoczesne najlepsze praktyki IAM i światowej klasy wsparcie

 • Tożsamość pracowników
 • Tożsamość klienta
 • Wewnętrzna obsługa klienta 24/7

Najlepsza w swojej klasie sprawność operacyjna

Zapewnij wydajność operacyjną dzięki naszej łatwości wdrożenia i szybkiemu czasowi uzyskania wartości

 • Ponad 6000 wstępnie zintegrowanych aplikacji
 • Błyskawiczne wdrażanie
 • Łatwa implementacja i adopcja użytkownika

Optymalizacja i konsolidacja zasobów

Oszczędzaj czas, pieniądze i zasoby, optymalizując czasochłonne procesy i zwiększając produktywność.

 • Redukcja kosztów
 • Zwiększona produktywność pracowników
 • Konsolidacja dostawców

Funkcje OneLogin

 • ZJednokrotne logowanie Single Sign-On (SSO) na komputerach i urządzeniach mobilnych.
 • ZZaawansowane zarządzanie hasłami w tym Multi-Factor Authentication (MFA) i SmartFactor Authentication.
 • ZKatalog w chmurze.
 • ZIntegracja wielu katalogów np. LDAP, Active Directory, Google Directory etc.
 • ZVPN i integracja RADIUS.
 • ZŁatwe genrowanie raportów.
 • ZAprowizacja użytkowników w tym lokalnych np. w Active Directory.
 • ZInicjowanie obsługi użytkowników z przypisaniem odpowiednich uprawnień.
 • ZNiestandardowe łączniki do wielu aplikacji.

Dlaczego firmy wybierają OneLogin

Ponad 6000 firm korzysta dziś z OneLogin jako innowacyjnego i wyróżniającego się strategicznego dostawcę tożsamości. Dostawcy usług wybrali OneLogin z czterech powodów:

Uniwersalna tożsamość:

Rozwiązania OneLogin można używać z dowolna kombinacja nowoczesnych i starszych aplikacji, w tym aplikacje w chmurze, lokalne i mobilne. Rozwiązaniem może być łatwo wdrażane do pracy z istniejącymi usługami w tym HR, systemy finansowe, sprzedażowe i marketingowe, niezależnie od tego, gdzie się znajdują zamieszkać. To sprawia, że OneLogin to idealny wybór do obsługi wszystkich użytkowników, w tym pracowników, partnerów, kontrahentów i klientów, z jednakową łatwością. OneLogin może służyć jako ujednolicony katalog w chmurze lub integrować użytkownicy z dowolną liczbą wiodących katalogów, w tym Microsoft Active Directory, LDAP i Workday.

Wydajność w czasie rzeczywistym

W przeciwieństwie do innych systemów zarządzania tożsamością rozwiązania, których aktualizacja może zająć godziny lub całą noc, OneLogin zapewnia wydajność w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą być natychmiast produktywni, ponieważ wdrożenie nowych aplikacji zajmuje tylko kilka sekund w OneLogin. Czas rzeczywisty jest szczególnie ważny dla złagodzenia ryzyka, ponieważ odchodzący użytkownicy mogą zostać natychmiast zablokowani z aplikacji, nawet podczas aktywnych sesji, powiadamiani są o tym administratorzy i rejestrowane wszelkie zmiany lub naruszenia tożsamości i dostępu. Przyspieszają też nowe inicjatywy, bo zmiany się propagują w czasie rzeczywistym do wszystkich punktów końcowych, aby zaktualizować wszystkie systemy w całym zbiorze aplikacji.

Prosta obsługa

OneLogin jest zaprojektowany od podstaw do dzisiejszego nowoczesnego środowiska pracy. Intuicyjny nowoczesny interfejs użytkownika i usprawniony przepływ pracy są zaprojektowane z naciskiem na umożliwienie szybkości biznesowej opartej na chmurze i zapewnienie łatwości użytkowania zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i IT. OneLogin dodatkowo zapewnia unikalne zasoby, jak witrynę dla programistów, która umożliwia programistom korzystanie z OneLogin Dokumentacja API i narzędzia do testów dynamicznych w celu wyposażenia ekspertów IT i bezpieczeństwa z niezbędnymi informacjami, aby ich wspierać technologicznie. Witryna dewelopera jest dodatkiem do samltool.com.

Najwyższa integralność

OneLogin zapewnia bezpieczeństwo, zarządzanie i przejrzystość we wszystkich aplikacjach, aby dostosować szybkość organizacyjną do bezpieczeństwa, kontroli, zgodności i zarządzania. Rozwiązanie zapewnia suwerenność danych dla tożsamości, przy czym OneLogin zachowuje odrębność Centr Danych UE i USA. Rozbudowane uwierzytelnianie wieloskładnikowe uniemożliwiają nieautoryzowanym użytkownikom dostęp do danych firmowych samymi hasłami.

Innowacyjne rozwiązania

Wreszcie OneLogin jest pionierem w zakresie otwartych standardów, w tym SAML, system zarządzania tożsamością międzydomenową (SCIM) i Aplikacje natywne (NAPPS), standardowy protokół zapewniający użytkownikom logowanie jednokrotne na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem „tokenów”. OneLogin to zintegrowany z około 10000 aplikacji.

Hybrydowe środowiska oprogramowania składające się z połączenia aplikacji chmurowych i lokalnych są obecnie normą w przedsiębiorstwach. OneLogin to innowator w branży i lider w dostarczaniu zarządzania tożsamością rozwiązania, które obejmują obie domeny, umożliwiając pracownikom bezproblemową komunikację i przechodzenie między nimi.

Wprowadzenie przez OneLogin nowej wirtualnej usługi LDAP rozszerza zasięg firmy o aplikacje poza te obsługujące federację za pośrednictwem SAML i WS-Trust. Usługa LDAP połączona z obsługą w chmurze dla pełnego Protokół RADIUS, w tym silne metody uwierzytelniania, takie jak EAP-TTLS dodatkowo wzbogaca ofertę OneLogin w tym obszarze. Starsze lokalne rozwiązania do zarządzania tożsamością i dostępem, takie jak te z CA i Oracle są niezgodne z łatwością użytkowania nowoczesnych aplikacji w chmurze, z których organizacje korzystają dzisiaj. Integracja tych aplikacje ze starszymi produktami IAM mogą z łatwością zająć dni lub tygodnie.

OneLogin Inc

OneLogin zapewnia jednokrotne logowanie, dzięki czemu nie musisz się martwić hasłami ani logowaniem do ulubionych aplikacji lub witryn — wystarczy zalogować się raz, aby uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji. OneLogin jest liderem w szybko rozwijającym się segmencie rynku, znanym jako zarządzanie tożsamością i dostępem. Główną specjalizacją jest zabezpieczenie dostępu do aplikacji, urządzeń i tożsamości dla nowoczesnych przedsiębiorstw.

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy