+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Bezpłatny test bezpieczeństwa podatności na phishing

Myślisz, że problem phishingu nie występuje w Twojej firmie?
Sprawdź sam!

| Phishing to określenie cyberataku charakteryzujące wykorzystaniem błędów użytkownika. Przestępy wykorzystują socjotechniki, podszywając się pod różne instytucje i nakłaniając osoby do przekazania poufnych, często osobistych informacji, pozwalających na dostęp m.in. do środków pieniężnych ofiary, poczty elektronicznej, tajemnic handlowych lub instalacji złośliwego oprogramowania. |

Czy wiesz, że 91% przypadków skutecznego naruszenia danych rozpoczęło się od ataku typu phishing?

Dowiedz się, jaki procent Twoich pracowników jest podatnych na phishing dzięki bezpłatnemu testowi bezpieczeństwa phishingu przeprowadzonemu przez naszego partnera KnowBe4. Dodatkowo, sprawdź jak wypadasz na tle innych firm dzięki nowym branżowym benchmarkom phishingu!

Specjaliści IT zdali sobie sprawę, że symulowane testy phishingu są pilnie potrzebne jako dodatkowa warstwa bezpieczeństwa. Obecnie, phishing własnych użytkowników jest tak samo ważny jak posiadanie programu antywirusowego i zapory sieciowej. Jest to zabawna i skuteczna najlepsza praktyka w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, pozwalająca na wprowadzenie poprawek do ostatniej linii obrony: UŻYTKOWNIKÓW

Dlaczego?
Przeciwdziałaj! Jeśli nie zrobisz tego sam, zrobią to hakerzy.
Oto jak to działa:

  • Natychmiast rozpocznij test dla maksymalnie 100 użytkowników (nie musisz z nikim rozmawiać)
  • Wybierz język Polski z ponad 20 języków i dostosuj szablon testu
  • phishingowego do swojego środowiska

  • Wybierz stronę docelową, którą użytkownicy zobaczą po kliknięciu
  • Pokaż użytkownikom, które czerwone flagi pominęli lub stronę 404
  • W ciągu 24 godzin otrzymasz plik PDF zawierający % podatności na phishing oraz wykresy, którymi możesz podzielić się z kierownictwem
  • Zobacz jak Twoja organizacja wypada na tle innych w Twojej branży

Zobacz, jak łatwo możesz szkolić Twoich pracowników.

Funkcje

Korzystanie bez ograniczeń

Oferujemy trzy poziomy dostępu do szkoleń: I, II i III. Dają Ci one dostęp do naszej biblioteki treści, w której znajduje się ponad 1000 pozycji w oparciu o Twój poziom subskrypcji. Nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji phishingu. Brak sztucznych limitów licencji oraz 10% dodatku za przekroczenie limitu.

Inteligentne grupy

Dzięki nowej, rozbudowanej funkcji Smart Groups, można wykorzystać zachowania każdego pracownika i atrybuty użytkowników do dostosowania kampanii phishingowych, zadań szkoleniowych, nauki naprawczej i raportowania.

Niestandardowy phishing i strony docelowe

Oprócz istniejących szablonów, można dostosować scenariusze w oparciu o dane osobowe, tworząc ukierunkowane kampanie spear phishingowe. Każdy szablon phishingu może posiadać własną stronę docelową, która pozwala na edukację w miejscu awarii i wyłudzanie poufnych informacji.

Symulowane załączniki

Twoje spersonalizowane szablony Phishingu mogą również zawierać symulowane załączniki w następujących formatach: Word, Excel, PowerPoint i PDF (również skompresowane wersje tych plików).

Zaawansowane raportowanie

Zobaczysz raporty dotyczące szkoleń i kampanii phishingowych, a także ogólny przegląd 5 ostatnich kampanii. Dzięki ponad 60 wbudowanym raportom, otrzymujesz wgląd, który zapewnia holistyczne spojrzenie na całą organizację z natychmiastowym, szczegółowym raportowaniem kluczowych wskaźników szkolenia świadomości.

Nowa punktacja ryzyka

Nowa innowacyjna funkcja Virtual Risk Officer pomaga monitorować sytuację w czasie, pokazując ocenę ryzyka dla poszczególnych pracowników, grup oraz całej organizacji.

KnowBe4 – lider szkoleń z zakresu świadomości bezpieczeństwa

Oceń poziom świadomości bezpieczeństwa użytkowników i zmierz ogólną postawę kultury bezpieczeństwa Twojej organizacji dzięki ocenom KnowBe4. Te dwie oparte na naukowych podstawach oceny pomogą Ci dostosować szkolenie do braków i słabości w Twojej organizacji, a także monitorować wpływ programu szkolenia w zakresie świadomości bezpieczeństwa na poprawę wiedzy użytkowników i ich nastawienia do bezpieczeństwa w czasie.

Dostosowany do potrzeb użytkownika interfejs szkoleniowy KnowBe4 jest dostępny w wielu językach, dając im możliwość wyboru tego, który jest dla nich najwygodniejszy. Dzięki opcjonalnym funkcjom personalizacji, umożliwiającym włączenie grywalizacji, Twoi użytkownicy mogą rywalizować między sobą o miejsce w rankingu i zdobywać za to odznaki, ucząc się jednocześnie, jak chronić Twoją organizację przed cyberatakami.

Potrzebujesz uzupełnić treści szkolenia świadomości bezpieczeństwa KnowBe4 o niestandardowe szkolenia Twojej organizacji lub inne treści szkoleniowe firmy? Teraz możesz! Wgraj własne materiały szkoleniowe i wideo zgodne ze SCORM. Możesz zarządzać nimi w jednym miejscu wraz z treściami szkoleniowymi KnowBe4 ModStore.

Dzięki nowym funkcjom Virtual Risk Officer i Advanced Reporting, możesz zacząć identyfikować ryzyko na poziomie użytkownika, grupy i organizacji, co pomoże Ci podejmować decyzje oparte na danych w odniesieniu do Twojego planu świadomości bezpieczeństwa. W przypadku symulowanego phishingu i kampanii szkoleniowych dostępne jest raportowanie na najwyższym poziomie, które pomaga zmierzyć skuteczność programu szkoleń z zakresu świadomości bezpieczeństwa.

Wielu specjalistów IT nie wie dokładnie, od czego zacząć, jeśli chodzi o tworzenie programu świadomości bezpieczeństwa, który sprawdzi się w ich organizacji. Dzięki naszemu rozwiązaniu Automated Security Awareness Program (ASAP) nie trzeba już zgadywać. ASAP umożliwia stworzenie programu dostosowanego do potrzeb Twojej organizacji, który pomoże Ci wdrożyć wszystkie kroki potrzebne do stworzenia kompletnego programu szkoleniowego z zakresu świadomości bezpieczeństwa w zaledwie kilka minut!

KnowBe4 – lider szkoleń z zakresu świadomości bezpieczeństwa

Przetestuj swoich użytkowników i swoją sieć za pomocą naszych darmowych narzędzi bezpieczeństwa IT, które pomogą Ci zidentyfikować problemy związane z atakami socjotechnicznymi, spear phishingiem i ransomware.

Test bezpieczeństwa phishingu

Czy wiesz, że 91% przypadków skutecznego naruszenia danych rozpoczęło się od ataku typu spear phishing?

Kreator programu podnoszenia świadomości

Pobierz darmowy program do podnoszenia świadomości w zakresie bezpieczeństwa z kalendarzem i plikiem PDF – dostosowany do potrzeb klienta.

Przycisk ostrzegania przed Phishami

Czy Twoi użytkownicy wiedzą, co zrobić, gdy otrzymają podejrzany email lub załącznik?

Test Spoof domeny

Jedną z pierwszych rzeczy, jaką próbują zrobić hakerzy, jest sprawdzenie, czy uda im się podrobić adres e-mail dyrektora generalnego.

Symulator oprogramowania ransomware

Czy Twoja sieć jest skuteczna w blokowaniu ataków ransomware i socjotechnicznych?

Test słabych haseł

Czy wiesz, że w 81% przypadków włamań hakerskich wykorzystywane są skradzione i/lub słabe hasła?

Kontrola narażenia na ataki za pomocą emaili

Czy Twoi użytkownicy uczynili Cię łatwym celem dla spear phishingu? Dowiedz się teraz!

Doppelgänger domeny

Dowiedz się, czy Twoja domena ma łudząco podobną kopię stworzoną przez przestępców z narzędziem Domain Doppelgänger.
Przekonaj się sam jak łatwo można szkolić pracowników w zakresie świadomości bezpieczeństwa.
Skontaktuj się z nami i umów na pokaz demo rozwiązania.

biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy