+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

AeroHive innowacyjne sieci bezprzewodowe – WLAN


AeroHive jest to rozwiązanie przeznaczone dla firm które cenią sobie łatwość zarządzania, szybkość instalacji bezpieczeństwo oraz niezawodność działania sieci bezprzewodowej – WLAN. Przeznaczone jest ona dla małych firm jak również dużych korporacji. Administrowanie systemem WLAN AeroHive dostępne jest w trzech modelach: Chmura (SaaS), maszyna wirtualne (on- premis), fizyczne urządzenie. Kupując jedno urządzenie: access- point, router oraz licencję do zarzadzania w chmurze otrzymują Państwo w pełni funkcjonalny system do zarządzania klasy enterprise. Firma AeroHive nie wprowadza żadnych dodatkowych opłat związanych z licencjonowaniem produktów, co oznacza że jeżeli Państwo zakupią 1 bądź 999 punktów dostępowych uzyskają Państwo dostęp do tego samego środowiska z tymi samymi benefitami. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest wdrożenie takiego systemu. W chwili otrzymania fizycznego urządzenia (punktu dostępowego) wystarczy je podłączyć do sieci, a proces podłączenia do systemu zarządzania – ( Hive- Ula) – nastąpi automatycznie, jest to tak zwane rozwiązanie Ship&Connect. Jeżeli posiadają Państwo sieci Wi-Fi w różnych lokalizacjach to proces instalacji urządzeń AeroHive jest niesamowicie wygodny- nie potrzeba wykwalifikowanej osoby aby takie urządzenie podłączyła do sieci oraz skonfigurowała.
Zalety płynące z wdrożenia systemu WiFi opartego o rozwiązanie fimy AeroHive: – Brak dodatkowego sprzętu lub oprogramowania do instalacji oraz utrzymania – Automatycznie aktualizowany system z najnowszymi funkcjami bezpieczeństwa – Możliwość utworzenia wielu bezpiecznych profili w celu chronienia pracowników oraz gości sieci WLAN – Dostęp do portalu za pomocą otrzymanej wiadomości SMS( opcja dodatkowa) – Możliwość konfiguracji wielu AP znajdujących się w różnych lokalizacjach – Możliwość konfiguracji AP z różnych lokalizacji przez wielu administratorów – Możliwość pełnego konfigurowania profilu gości z określeniem: gdzie i jak długo gość może mieć dostęp – Samoobsługowy portal dostępowy który jest dostępny za pomocą standardowej przeglądarki – Wielojęzyczne wsparcie dla interfejsu użytkownika – Uproszczone zarządzanie portalem gości przez operatora – Możliwość raportowania żądań uwierzytelnienia które zostały przyjęte oraz odrzucone – Możliwość raportowania transferu danych użytkownika System AeroHive integruje się z rozwiązaniami MDM, między innymi firmy AirWatch, dając firmie jeszcze większą kontrolę na danymi korporacyjnymi oraz całkowicie automatyzuje procesy dostępu do Państwa sieci firmowej.
AeroHive jako jedno z niewielu rozwiązań na rynku zapewnia pełne wsparcie dla rozwiązania Bonjour firmy Apple.
Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą wyżej przedstawionego rozwiązania bądź chcieliby Państwo otrzymać więcej informacji na temat funkcjonalności produktów rodziny AreoHive to zapraszamy do kontaktu.

Greeneris Sp. z o.o. jest oficjalnym i autoryzowanym partnerem firmy AeroHive na rynku polskim

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy