+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Mentimeter

Mentimeter ułatwia pracę zdalną i hybrydową:
Twórz interaktywne prezentacje i spotkania, gdziekolwiek jesteś


Używaj ankiet na żywo, quizów, chmur słownych, pytań i odpowiedzi oraz innych funkcji, aby uzyskać informacje w czasie rzeczywistym – niezależnie od tego, czy jesteś zdalnie, hybrydowo czy twarzą w twarz.

Czym jest Mentimeter?

Twórz

Buduj interaktywne prezentacje za pomocą łatwego w użyciu edytora online. Dodawaj pytania, ankiety, quizy, slajdy, obrazy, gifty i inne elementy do prezentacji, aby stworzyć zabawne i wciągające prezentacje.

Tworzenie interaktywnych prezentacji

 • 13 typów interaktywnych pytań, w tym chmury słów i quiz
 • Szybko i łatwo buduj całe prezentacje za pomocą Content Slides
 • Wybierz spośród różnych motywów prezentacji lub stwórz własny
 • Zintegrowane z darmowymi bibliotekami obrazów

Angażuj

Twoi słuchacze łączą się z prezentacją za pomocą swoich smartfonów, gdzie mogą odpowiadać na pytania. Wizualizuj ich odpowiedzi w czasie rzeczywistym, aby stworzyć angażujące i interaktywne doświadczenie.

Prezentuj, aby angażować

 • Łatwy w użyciu tryb prezentera
 • Publiczność wchodzi w interakcję anonimowo za pomocą inteligentnego urządzenia
 • Użyj Mentimote, aby moderować i kontrolować prezentacje

Zbieraj opinie

Po zakończeniu prezentacji Mentimeter można udostępnić i wyeksportować wyniki do dalszej analizy, a nawet porównać dane w czasie, aby zmierzyć postępy słuchaczy.

Analizuj dane i podejmuj działania

 • Eksportuj dane do pliku PDF lub Excel
 • Porównuj dane w czasie dzięki funkcji Trendy
 • Segmentuj odpowiedzi, aby uzyskać głębszy wgląd w dane
 • Zbieraj opinie za pomocą ankiet.

Mentimeter sprawia, że łatwo jest słuchać i być słuchanym

Interaktywna platforma prezentacji Mentimeter ma wiele możliwości, ale łatwa w użyciu i posiada funkcje, które pozwalają na przygotowanie, przedstawienie i analizę prezentacji.

Główne cechy

 • Mentimeter umożliwia tworzenie pięknych, interaktywnych prezentacji za pomocą kreatora
 • Mentimeter umożliwia tworzenie ankiet, zbieranie informacji zwrotnych i opinii od uczestników za pomocą inteligentnych rozwiązań
 • Mentimeter umożliwia wgląd w informacje o uczestnikach dzięki trendom i eksportowi danych.

Poznaj więcej funkcji

Tworzenie chmur słów na żywo

Twórz darmowe chmury słów z Twoimi odbiorcami używając tego zabawnego typu pytań.

Co to jest Chmura Słów?

Chmury słów (znane również jako wordle, word collage lub tag cloud) to wizualne reprezentacje słów, które nadają większe znaczenie słowom pojawiającym się częściej. W przypadku Mentimeter Word Clouds, słowa, które są najczęściej dodawane przez słuchaczy korzystających ze swoich smartfonów. Ten rodzaj wizualizacji może pomóc prezenterom szybko zebrać dane od publiczności, wyróżnić najczęściej pojawiające się odpowiedzi i przedstawić dane w sposób zrozumiały dla wszystkich.

Jak działają chmury słów Mentimetera?

Twórz piękne chmury słów razem z publicznością. Po prostu użyj Mentimetera, aby zadać pytanie, zaprezentuj je publiczności, a uczestnicy spotkania mogą dodać swoje dane za pomocą smartfona lub innego urządzenia. Odpowiedzi będą następnie wyświetlane w czasie rzeczywistym, aby zbudować chmurę słów z wszystkich wejść. Im większe słowo, tym więcej osób dodało to słowo lub emoji, dzięki czemu łatwo jest szybko zauważyć, które odpowiedzi są najbardziej popularne.

Udostępnianie wyników po zakończeniu prezentacji

Pozwól innym uzyskać dostęp do wyników swojej prezentacji na różne sposoby
Istnieje wiele sposobów, aby uzyskać dostęp do wyników swojej prezentacji i podzielić się nimi!

1. Wysyłanie linku do wyników prezentacji

Najprostszym sposobem na udostępnienie wyników prezentacji jest przekazanie linku! Łącze przeniesie uczestników bezpośrednio na ekran prezentera.

2. Pozwól słuchaczom pobrać wyniki prezentacji

Innym sposobem jest włączenie w ustawieniach prezentacji funkcji, która daje możliwość wysłania do słuchaczy wiadomości e-mail z wynikami po zakończeniu prezentacji.

3. Eksport danych Excel lub zrzutu ekranu

Wreszcie, jeśli chcesz wysłać swoje wyniki w arkuszu kalkulacyjnym Excel, możesz najpierw uzyskać do niego dostęp w naszych płatnych planach. Alternatywnie, możesz pobrać i wysłać zrzuty ekranu w darmowej wersji Mentimetera.

Przetłumacz Mentimeter dla swoich odbiorców

Przetłumacz Mentimeter dla swoich odbiorców i stwórz uproszczoną prezentację, która spodoba się wszystkim.

Przekształć swoją prezentację dzięki tłumaczeniom

Tłumaczenie języka instrukcji głosowania i menti.com dla Twojej publiczności może być wykonane za pomocą zaledwie kilku kliknięć, ale zwiększy to pozytywny wpływ prezentacji na Twoich odbiorców.

Korzyści wynikające ze zmiany języka podczas następnej prezentacji

 • Stwórz uproszczoną prezentację, która wygląda spójnie i profesjonalnie
 • Skup się na prezentacji treści, zamiast uczyć słuchaczy, jak korzystać z Mentimetera
 • Dostarczenie lepszych wrażeń słuchaczom i sprawienie, że prezentacja będzie bardziej zapadać w pamięć

Zmiana języka instrukcji do głosowania jest prosta

 • Stwórz swoją prezentację w Mentimeterze i wybierz język, w którym będą widzieć ją Twoi słuchacze. Nie wymaga to od Ciebie żadnego wysiłku ani tłumaczenia, po ustawieniu języka jesteś gotowy do prezentacji
 • Kiedy będziesz prezentował na żywo przed publicznością, instrukcje do głosowania będą wyświetlane w wybranym przez Ciebie języku
 • Zachęć swoich słuchaczy, aby weszli na stronę menti.com i dołączyli do Twojej prezentacji za pomocą smartfona. Przekonają się, że wszystkie elementy Mentimeter, takie jak przyciski i inne informacje, są w ustawionym języku.

Dostępne języki

Przetłumacz Mentimeter na wiele różnych języków, w tym: hiszpański, francuski, niemiecki i portugalski. Mentimeter często dodaje nowe języki, więc najlepszym sposobem na bycie na bieżąco jest zalogowanie się na swoje konto Mentimeter i sprawdzenie czy Twój język jest tam dostępny!

Mentimote

Mentimote zamienia Twój smartfon w pilota do prezentacji, dzięki czemu możesz skupić się na angażowaniu publiczności bez utknięcia za podium. Nie trzeba kupować drogich klikerów do prezentacji.

Co to jest Mentimote?

Mentimote jest funkcją w Mentimeterze, która umożliwia Tobie, prezenterowi, dostęp i kontrolę nad prezentacją bezpośrednio z Twojego smartfona. Z Mentimeterem możesz angażować się w prezentacje bez konieczności siedzenia za pulpitem wykładowym lub komputerem. Mentimote pozwala na przeglądanie Notatek Prezentera, podgląd slajdów, zmianę slajdów, otwieranie i zamykanie głosowania i wiele więcej.

Jak korzystać z urządzenia Mentimote?

 • Mentimote eliminuje potrzebę kupowania przez prezenterów drogiego sprzętu, takiego jak klikery, które mogą być szybko przestarzałe, zgubione lub zepsute. Aby uzyskać dostęp do Mentimote, wystarczy wejść na stronę Mentimeter z przeglądarki mobilnej.
 • Zaloguj się do swojego konta na Mentimeter.com na swoim smartfonie.
  Otwórz Mentimote na prezentacji, którą chcesz przedstawić.
 • Zacznij prezentować jak profesjonalista!

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy