+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Dell Technologies – Autoryzowany Partner Greeneris Sp. z o.o.

W ofercie Greeneris znajdują się wszystkie produkty oferowane przez firmę Dell. Jako Partner firmy Dell chętnie doradzimy i udzielimy wsparcia w doborze, instalacji i użytkowaniu produktów oferowanych przez firmę Dell.

Ze szczególną uwagą analizujemy wszystkie produkty oferowane przez firmę Dell będące uzupełnieniem naszej oferty budowy owoczesnych centrów do przetwarzania i przechowywania danych. Serwery, macierze, biblioteki taśmowe oraz repozytoria do przechowywania backupów to główne elementy takich systemów.

Skupiany swoją uwagę na rozwiązaniach Hiperkonwergentnych – VxRAIL, najbardziej optymalnego rozwiązania do budowy chmury prywantej i wsparcia działania kompleksowych rozwiązań do pracy zdalnej np. Horizon 8 i WorkspaceOne.

O firmie Dell

Michael Dell założył firmę w 1984 r. w Austin w stanie Teksas. Kierował się wyjątkową koncepcją polegającą na bezpośredniej sprzedaży systemów komputerowych klientom w celu zapewnienia im rozwiązań najlepiej zaspokajających ich potrzeby.

Obecnie z firmą Dell kontaktuje się ponad 5,4 mln klientów dziennie — przez telefon, osobiście, za pośrednictwem witryny Dell.com oraz przy użyciu sieci społecznościowych, co zdarza się coraz częściej. Aż 96 000 pracowników na całym świecie pracuje nad rozwojem technologii dla klientów i użytkowników.

Podstawą działalności firmy Dell jest spełnianie konkretnych oczekiwań dużych przedsiębiorstw, instytucji publicznych (z sektorów służby zdrowia, oświaty i administracji rządowej), małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych.

Ponad 41 000 pracowników działu usług w około 90 krajach, 60 centrów pomocy technicznej i siedem globalnych centrów zarządzania, które ułatwiają klientom stosowanie technologii w celu osiągania celów biznesowych.

Pracownicy działów informatycznych przedsiębiorstw uważają, że firma Dell zapewnia największe zadowolenie użytkowników usług obejmujących pomoc techniczną i reakcję na miejscu u klienta oraz wsparcie przez telefon.

Dzięki m.in. systemom Connected Classroom (w języku angielskim) i wirtualnym laboratoriom (w języku angielskim) coraz więcej szkół podstawowych i uczelni wyższych wdraża rozwiązania techniczne firmy Dell™ dla edukacji, dzięki czemu Dell jest czołowym dostawcą notebooków i komputerów stacjonarnych dla szkół w wielu regionach świata.

Duże przedsiębiorstwa darzą zaufaniem rozwiązania firmy Dell. Jest to największy na świecie dostawcą systemów pamięci masowej Internet SCSI (iSCSI) i największym w USA producentem serwerów x86.

Klienci mogą wybierać spośród 60 000 zarejestrowanych partnerów firmy Dell, którzy uzyskali odpowiednie certyfikaty.

 

Firma Dell, jako największy na świecie dostawca usług IT dla służby zdrowia, ułatwia wykorzystanie możliwości technicznych do poprawy jakości opieki nad pacjentami.

Jest drugim na świecie usługodawcą usług IT dla klientów z sektora edukacji. Ułatwia administratorom, nauczycielom i uczniom korzystanie z systemów IT na potrzeby kształcenia.

milonów obsługiwanych klientów dziennie

milionów małych firm korzystaw z usług i produktów firmy Dell

tysięcy pracowników na całym świecie pracuje nad rozwojem technologii

krajach dostępne są usługi firmy Dell

Lepsza przyszłość społeczności i całej planety

Klienci na całym świecie mogą bezpłatnie utylizować sprzęt komputerowy firmy Dell. Dotychczas firma Dell poddała recyklingowi urządzenia o łącznej masie ponad 275 mln funtów.

Firma Dell była pierwszym producentem komputerów, który rozpoczął wysyłkę komputerów w opakowaniach z bambusa, który jest materiałem wysoce odnawialnym i biodegradowalnym.

Osiem zakładów w Stanach Zjednoczonych i Europie jest zasilanych energią pochodzącą wyłącznie ze źródeł odnawialnych.

Magazyn Forbes uznał firmę Dell za jedno z 10 najbardziej ekologicznych przedsiębiorstw, ponieważ jesteśmy jednym z głównych nabywców „zielonej” energii, co zostało potwierdzone w raporcie Green Power Challenge amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (EPA).

Firma Dell była również pierwszym dużym producentem komputerów, który w ramach globalnej polityki utylizacji zabronił eksportu niesprawnych urządzeń elektronicznych do krajów rozwijających się.

Z zaangażowaniem chronipracowników przed dyskryminacją w miejscu pracy — po raz szósty z rzędu firma Dell uzyskała idealny (100%) wynik w badaniu 2010 Corporate Equality Index, corocznej ankiecie organizowanej przez fundację Human Rights Campaign (Kampania Praw Człowieka).

Program Dell YouthConnect zapewnił ponad milionowi dzieci wykształcenie i kwalifikacje techniczne dzięki współpracy z organizacjami non profit w zaniedbanych krajach.

Firma Dell ma swój udział w programie (PRODUCT)RED™, w ramach którego część zysków ze sprzedaży produktów jest przekazywana na rzecz organizacji Global Fund zwalczającej AIDS w Afryce. We współpracy z organizacją LifeWorks Technology Group wspiera także akcję Susan G. Komen for the Cure.

Pracownicy w ramach wolontariatu poświęcają swój czas na rzecz lokalnych organizacji pozarządowych. W roku finansowym 2010 członkowie zespołu firmy Dell przepracowali 200 000 godzin o wartości około 3,6 mln USD.

Wykorzystanie Internetu do obsługi relacji z klientami

Witryna Dell.com jest dostępna w 34 wersjach językowych dla klientów w 166 krajach.

Rozwiązania firmy Dell wspierają działanie trzech z pięciu najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych.

Firma Dell jest drugą marką pod względem aktywności w sieciach społecznościowych.

Ponad 3,5 mln osób należy do społeczności firmy Dell w sieci, takich jak grupy użytkowników w witrynie Dell.com oraz strony firmy Dell w serwisach Twitter, LinkedIn, Facebook, SINA, Orkut (Brazylia) i inne witryny.

W 2007 r. firma Dell uruchomiła witrynę IdeaStorm™, która umożliwia użytkownikom dzielenie się pomysłami i głosowanie na najlepsze koncepcje. Dzięki tej inicjatywie firma Dell wdrożyła dotychczas ponad 400 pomysłów.

W witrynie Dell.com można przeczytać i uzupełnić przeszło 100 000 recenzji produktów. 

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy