+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Bezpieczeństwo systemów SCADA


Jeśli idziemy do sklepu/oddziału firmy a nie znajdujemy tam pomocy lub odpowiedzi na nurtujące nas pytania, odchodzimy i najczęściej nie wracamy już do takiej firmy. Dlatego też, aby przeciwdziałać takiemu zjawisku i tracąc przychody (z ang. revenue leakage) z takiego zachowania klientów powstało rozwiązanie, które adresuje powyższy problem.

Remote Expert to rozwiązanie, które umożliwia komunikacje z drugą osobą, w firmach najczęściej specjalistą wysokiego poziomu w swojej dziedzinie, za pomocą technologii high-definition (HD) wideo. Szczególnie jest to istotne rozwiązanie jeśli mamy ograniczoną liczbę osób z pewnymi unikalnymi kwalifikacjami w firmie.

Dzięki temu rozwiązaniu można:

  • Poprawić doświadczenie z korzystania z usług dla swoich klientów
  • Rozwinąć dostępność i wydajność ekspertów
  • Uprościć obsługę zarówno klientów jak i specjalistów

Przykłady wykorzystania w różnych obszarach:

  • Tworzenie grup eksperckich w bankach (zarządzanie portfelem klienta, udzielanie kredytów itd.)
  • Dostęp do specjalistów w firmach ubezpieczeniowych
  • Dla szkół, dostęp do wybitnych nauczycieli, profesorów
  • Lepszy dostęp konsultacyjny do specjalistów/lekarzy oraz wiele innych możliwości.

Jednak wdrożenie takiego rozwiązania w firmie, wymusza zmianę przypłewów informacji pomiędzy zainteresowanymi stronami. Jak również adaptacja w oddziałach firm musi zostać dobrze zorganizowana. Nie wystarczy postawić terminal wideo i dać dostęp do osoby po drugiej stronie. Całość rozwiązania technologicznego musi być wkomponowana w działanie placówki jak również osoby, które będą posługiwały się tą technologią powinny odczuwać komfort z korzystania i mieć pewność, że klienci mają podobne odczucia. Dlatego też ważne jest przygotowanie odpowiedniej aranżacji pomieszczeń, w której kliencie i pracownicy będą odczuwali przyjemność z korzystania z nowych narzędzi.

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy