+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Zimperium – Mobile Security Solutions & Mobile Threat Defense


Zabezpieczenie mobilności w ramach całej organizacji

Platforma Zimperium Mobile Threat Defense zapewnia wykrywanie oraz niwelowanie zagrożeń w czasie rzeczywistym na urządzeniach pracujących pod kontrolą systemu Android oraz iOS, sieciom, z którymi urządzenia mobilne się łączą oraz aplikacjom działającym na tych urządzeniach. Rozwiązanie Zimperium MTP jest zarządzane z jednego punktu- konsoli oraz cechuje się znakomitą integracją z wiodącymi rozwiązaniami MDM/ EMM z zakresu zarządzania mobilnością i konsolami SIEM
Pierwsza na świecie aplikacja systemu wykrywania prób nieautoryzowanego dostępu zapewniającą ochronę urządzeń przed cyberatakami ze strony urządzeń mobilnych, sieci oraz aplikacji.
Zaawansowana Analiza Aplikacji wykonuje wielopoziomowe testy, które umożliwiają inteligentne dopasowanie ustawień z zakresu bezpieczeństwa i prywatności aplikacjom zainstalowanym na Państwa urządzeniach.
Uodparnia aplikacje mobilne na zagrożenia z lekkim SDK dla deweloperów w celu wbudowania detekcji zagrożeń bezpośrednio w aplikację, którą kreują.

SILNIK WYKRYWAJĄCY ZAGROŻENIA Z9

Eksperci ds. Bezpieczeństwa w Zimperium opracowali silnik z9, rewolucyjny silnik wykrywający cyberataki, posługujący się techniką uczenia maszynowego w celu dynamicznej i dokładnej detekcji zaawansowanych zagrożeń na urządzenia, sieć oraz aplikacje. Silnik z9 wykorzystujący analizę behawioralną, rezyduje na urządzeniu i monitoruje całe urządzenie pod kątem szkodliwego zachowania (nie skanuje tylko obecnych na nim aplikacji !) w celu zapobiegania dostępu do sieci firmowej skompromitowanym urządzeniom. Ten rodzaj podejścia pozwala Zimperium na wykrycie i zapewnienie ochrony przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami w czasie rzeczywistym, bez względu na to którymi drogami dostają się one na urządzenie oraz bez polegania wyłącznie na sygnaturach zagrożeń. Silnik z9 został zaprojektowany w celu wydajnego działania na smartfonach oraz tabletach bez konieczności posiadania uprawnień administratora (roota). W przeciwieństwie do rozwiązań mobilnych opartych na chmurze, które wykorzystują mechanizm testowania aplikacji w tzw. piaskownicy bądź tunelują ruch z urządzeń mobilnych do chmury, taktyka silnika z9 nie wymaga połączenia z Internetem. Z9 wykrywa i unieszkodliwia zagrożenia natychmiast (nie powodując żadnego opóźnienia), co umożliwia zespołom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo i mobilność zarządzanie stanem każdego urządzenia mobilnego iOS bądź Android, poprzez uruchomienie i działanie aplikacji zIPS bez jakiegokolwiek narażania zadowolenia użytkowników oraz narażania ich prywatności. Silnik wykrywający z9 jest wbudowany w aplikację zIPS, w celu ochrony urządzeń oraz w software development kit zIAP w celu generowania aplikacji samoczynnie ochraniających się. Tylko Zimperium zapewnia wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym poprzez analizę behawioralną zarówno urządzeniom jak i aplikacjom.

Jako oficjalny reseller i integrator rozwiązań firmy Zimperium zapewniamy naszym Klientom:

  • Dokładne wdrożenie administratorów IT i oficerów bezpieczeństwa z użytkowania systemu przy wykorzystaniu platformy Zimperium,
  • Szkolenie z efektywnego prowadzenia seminariów on-line,
  • Pomoc w przypadku pojawiających się pytań i wątpliwości.

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy