+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Avanan – Cloud Security For Office 365


Dotychczas znane nam rozwiązania stworzone dla zapewnienia bezpieczeństwa lokalnej poczty e-mail nie są w stanie odpowiednio dostosować się do chmury. Serwery proxy i bramy osłabiają natywne narzędzia bezpieczeństwa, na zawsze pozostając ślepymi na zagrożenia w chmurze jak przejęcie konta, jednocześnie nie oferując ochrony innym, wykorzystywanym w Twoim przedsiębiorstwie aplikacjom, takim jak SharePoint i Slack.

Avanan zatrzymuje zagrożenia zanim pojawią się w skrzynkach odbiorczych Twoich pracowników i bezproblemowo współpracuje z istniejącymi zabezpieczeniami.

Unikalna architektura stworzona specjalnie dla chmury

Avanan łączy się z Twoim środowiskiem i przeszukuje je w celu wykrycia luk w istniejących zabezpieczeniach – ale przed skrzynką odbiorczą. Ponieważ jest wdrażany w chmurze, zapewnia najlepszą ochronę przed zagrożeniami wewnętrznymi, włamaniami do biznesowej poczty e-mail i przejęciem kont.

Opatentowana technologia

Rozwiązanie wykrywające nieznane zagrożenia

Avanan skanuje wiadomości które zostały zakwalifikowane jako bezpieczne przez domyślne zabezpieczenia, takie jak Secure Email Gateways (SEGs) oraz Advanced Threat Protection. Ucząc się na podstawie ataków pomijanych przez te technologie, Avanan blokuje ataki niewykrywane przez istniejące zabezpieczenia, zanim dotrą do skrzynek odbiorczych pracowników Twojego przedsiębiorstwa.

Dostosowanie do każdego środowiska

Sztuczna inteligencja (AI) uczy się na podstawie relacji między pracownikami, historycznych wiadomości e-mail i wzorców komunikacji, aby stworzyć niestandardowy profil zagrożeń, który blokuje ataki specyficzne dla każdej organizacji.

Niewidoczne dla hakerów

Brak zmian w rekordach MX oznacza, że hakerzy nie mogą sprawdzić, czy organizacja korzysta z Avanan do zabezpieczenia swojej chmury. Jednocześnie bezproblemowe zabezpieczenia nie zakłócają pracy użytkowników w aplikacjach w chmurze.

Pełna ochrona Twojego środowiska

Bezpieczeństwo poza pocztą elektroniczną

Avanan łączy się bezpośrednio z natywnym interfejsem API dostawców poczty e-mail w chmurze i powiązanych z nimi aplikacji SaaS, zapewniając w czasie rzeczywistym jak również historyczne dane o każdym użytkowniku, pliku, zdarzeniu i zasadach – nie tylko kont wewnętrznych, ale także wszystkich, którzy mają do nich dostęp.

Universal Policy Control

Avanan mapuje zasady użytkownika, pliku i uprawnień w każdej chmurze w jednym interfejsie zarządzania zagrożeniami. Umożliwia to uniwersalną kontrolę zasad w różnych aplikacjach SaaS.

Natychmiastowe i bezpieczne połączenie

Połącz Avanan z nową aplikacją SaaS w kilka sekund, korzystając z najnowszych protokołów opartych na tokenach OAuth i szyfrowaniu TLS. Avanan prosi tylko o minimalny poziom wymaganego dostępu.
Jesteś gotowy, aby zobaczyć nowe zagrożenia ukryte w Twojej skrzynce odbiorczej?
Opatentowana sztuczna inteligencja w środowisku poczty e-mail utworzy wykres łączący użytkowników w całej organizacji i natychmiast zidentyfikuje wyłudzanie informacji, złośliwe oprogramowanie i inne zaawansowane zagrożenia, które były niewidoczne dla dotychczas wykorzystywanych rozwiązań bezpieczeństwa. Dzięki rozwiązaniu Avanan, zapewnisz Twojemu przedsiębiorstwu wyższy, dotychczas nieosiągalny poziom bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy