+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

VMware Horizon 


Co to jest VMware Horizon?

VMware Horizon to rozwiązanie, które upraszcza zarządzanie i dostarczanie wirtualnych desktopów oraz aplikacji lokalnych, chmurowych czy hybrydowych za pośrednictwem jednej platformy do użytkowników końcowych. Poprzez kompleksowe podejście do zarządzania środowiskiem przestrzeni roboczej i optymalizacji, Horizon pomaga kontrolować, zarządzać i chronić wszystkie zasoby systemu Windows, jednocześnie spełniając wymagania biznesowe dotyczące wydajności.

Czym zajmuje się VMware Horizon?

Dostarcza wirtualne desktopy i aplikacje za pośrednictwem jednej platformy

Przekształć tradycyjne desktopy w bezpieczne, cyfrowe przestrzenie robocze dostosowane do Twoich potrzeb. Dostarczaj wirtualne lub zdalne pulpity i aplikacje poprzez ujednoliconą platformę wirtualizacji w celu łatwego zarządzania i przyznawania uprawnień użytkownikom.

Podnosi znacząco wskaźnik ROI

Przydzielaj dynamicznie zasoby za pomocą pamięci wirtualnej oraz sieci, aby uprościć zarządzanie i zmniejszać związane z tym koszty. Redukuj koszty operacyjne poprzez platformę, która pozwala Ci na wirtualizację od centrum danych po urządzenia końcowe.

Zabezpiecza dane i upraszcza zgodność

Połącz kontrolę i ochronę zasobów użytkowników końcowych dzięki politykom, które dynamicznie dostosowują się do środowiska. Wykorzystuj sieć wirtualną do prostej i dynamicznej ochrony infrastruktury centrum danych.

Upraszcza zarządzanie w środowisku lokalnym i chmurze

Skorzystaj z zalet nowoczesnej architektury dostarczania desktopów i aplikacji, dostarczając stacje robocze w kilka sekund, redukując koszty magazynowania i operacyjne. Wszystko to możliwe dzięki prawdziwie zwirtualizowanym stacjom roboczym oraz bezproblemowej instalacji aplikacji.

Obsługuje rozbudowane i adaptacyjne środowisko

Zapewnia niezmiennie wysoki poziom dostępności dla pracowników lokalnych, mobilnych, a także projektantów 3D niezależnie od lokalizacji, urządzenia czy połączenia sieciowego.

Dowiedz się więcej na stronie www: Horizon 7

Jesteśmy oficjalny przedstawicielem i dostawcą rozwiązań firmy VMware w Polsce

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy