+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą osoby specjalizujące się w rozwiązaniach zaawansowanych technologii ICT. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania macierzowe z zakresu projektowania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań IT, w szczególności związanych z mobilnością, bezpieczeństwem i transformacją chmurową.

Zarząd Greeneris

Rafał Staś

Architekt rozwiązań IT/bezpieczeństwa

Prezes Zarządu Greeneris Sp. z o.o.

Rafał Staś posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze szeroko pojętego IT oraz bezpieczeństwa. Pracował przy wielu projektach informatycznych, w których pełnił rolę inżyniera systemowego, konsultanta rozwiązań czy projekt menedżera. Pracował w Polsce jak i poza granicami kraju dla dużych światowych korporacji. W Polsce prowadził projekty dla klientów z różnych obszarów rynku od finansów, poprzez sektor energetyczny, telekomunikacyjny projekty dla małych i tych największych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w szerokiej gamie rozwiązań, obecnie rozwiązania mobilne i bezpieczeństwo a wcześniej rozwiązania sieciowe i systemowe. Posiada udokumentowane kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikatami firm z którymi współpracuje. Obecnie poza dalszym poszerzeniem wiedzy technologicznej jest również osobą zarządzającą firmą Greeneris Sp. z o.o. w której jest odpowiedzialny za rozwój części technologicznej i dobór odpowiednich rozwiązań.

Jarosław Świechowicz

Dyrektor rozwoju usług

Wiceprezes zarządu Greeneris Sp. z o.o.

Związany z branżą informatyczną od ponad 20 lat specjalizujący się w zagadnieniach dotyczących zarządzania i bezpieczeństwa środowisk teleinformatycznych. Posiada szerokie doświadczenia technologiczne i biznesowe zdobyte podczas realizacji złożonych projektów zakresu bezpieczeństwa, infrastruktury sieciowej oraz zunifikowanej komunikacji. Swoje doświadczenia zdobywał pracując między innymi w firmie Cisco, gdzie jako architekt rozwiązań biznesowych prowadził i koordynował projekty teleinformatyczne w instytucjach centralnej administracji publicznej, służbie zdrowia, przemyśle oraz w szeregu czołowych przedsiębiorstwach w Polsce. Współpracował również z firmą Securecom Technologies z Irlandii. Owocem tej współpracy jest opatentowanie urządzenia pozwalającego na monitoring i zwiększanie bezpieczeństwa osób starszych oraz ludzi pracujących w trudnych warunkach. Jest posiadaczem patentu urządzenia zdefiniowanego pod nazwą “A PORTABLE COMMUNICATIONS DEVICE”, które zostało opatentowane w Stanach Zjednoczonych oraz Unii Europejskiej.

Piotr Staś

Dyrektor Operacyjny

Prokurent

Od 2003 roku związany zawodowo z branżą technologiczną, gdzie jeszcze jako uczeń uruchomił swój pierwszy projekt osiedlowej sieci komputerowej. Od 2007 już jako absolwent kierunku Teleinformatyki Politechniki Wrocławskiej – w trakcie studiów zdobywał doświadczenie w pracy u dostawców usług rozwiązań IT. Pracę zawodową rozpoczynał jako inżynier systemowy, biorąc udział w ciekawych i skomplikowanych projektach ogólnopolskich w obszarze bezpieczeństwa oraz telefonii IP. Od 2012 swój rozwój osobisty skierował w obszar bezpieczeństwa rozwiązań mobilnych, w którym nieustannie poszerza swoje kwalifikacje. Obecnie odpowiedzialny za analizę potrzeb klientów.
Jego hobby to motoryzacja, gdzie po pracy oddaje się mechanice pojazdowej oraz wyścigom motocyklowym. Swoją pasję aktywnie realizuje na zamkniętych torach w Polsce i za granicą.