+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

KnowBe4

Szkolenie świadomości bezpieczeństwa – czy warto?

Ransomware – to najlepszy powód.

Security Awareness Training

czyli szkolenia ze świadomości bezpieczeństwa Kevina Mitnicka koncentruje się w dostarczaniu pracownikom wiedzy na temat mechanizmów działania spamu, phishingu, spear phishingu, złośliwego oprogramowania, ransomware i inżynierii społecznej, a także umiejętności zastosowania tej wiedzy w codziennej pracy.

Ponad 90% firm na świecie wskazało phishing jako największe zagrożenie dla ich organizacji. Pracownik, który nie potrafi rozpoznać wiadomości phishingowej i nieświadomie kliknie złośliwie linki stanowi słabe ogniwo w bezpieczeństwie organizacji, naraża firmę na naruszenie danych.

Podstawową metodą ochrony przed coraz bardziej wyrafinowanymi atakami phishingowymi i ransomoware jest zdolność do samodzielnego rozpoznania podejrzanego maila, załącznika. I w tym właśnie pomaga KnowBe4.

Greeneris Certified Premier Partner KnowBe4

Greeneris – certyfikowany partner KnowBe4

KnowBe4 – Twój kompletny program szkoleniowy z zakresu świadomości bezpieczeństwa

KnowBe4 oferuje światowej klasy, przyjazne dla użytkownika, nowe szkolenia z zakresu świadomości bezpieczeństwa, które umożliwiają samodzielne zapisy oraz testy bezpieczeństwa, tak przed, jak i po szkoleniu. Pokazują one procent użytkowników końcowych podatnych na phishing. Bardzo skuteczne, częste i losowe testy bezpieczeństwa KnowBe4 zapewniają kilka opcji zaradczych w przypadku, gdy pracownik padnie ofiarą symulowanego ataku phishingowego.

Badanie podstawowe

Oferujemy przeprowadzenie testów bazowych, tak aby ocenić wskaźnik procentowy Phish-Prone™ wśród Twoich użytkowników za pomocą darmowego, symulowanego ataku phishingowego.

Szkolenie Twoich użytkowników

Posiadamy największą na świecie bibliotekę treści szkoleniowych z zakresu świadomości bezpieczeństwa; zawierają się w niej interaktywne moduły, filmy, gry, plakaty oraz biuletyny. Prowadzimy również zautomatyzowane kampanie szkoleniowe z zaplanowanymi e-mailami przypominającymi.

Phish użytkowników

Najlepsze w swojej klasie, w pełni zautomatyzowane symulacje ataków phishingowych, tysiące szablonów z nieograniczoną liczbą użyć oraz szablony wyłudzania informacji o społeczności.

Zobacz rezultaty

Raportowanie o sile przedsiębiorstwa, pokazujące statystyki i wykresy zarówno dla szkoleń, jak i wyłudzania informacji, gotowe do zarządzania. Pokaż jak wielki jest Twój zwrot z inwestycji!

Zobacz, jak łatwo możesz szkolić Twoich pracowników.

Zobacz darmowy webinar:

Jak pomóc pracownikom bronić się przed cyberzagrożeniami?

Dowiedz się jak przy pomocy platformy KnowBe4 podnieść świadomości użytkowników, dzięki szkoleniom i symulacji ataków. Pomóż pracownikom zrozumieć mechanizmy spamu, phishingu, spear phishingu, oprogramowania ransomware i inżynierii społecznej.

Funkcje

Korzystanie bez ograniczeń

Oferujemy trzy poziomy dostępu do szkoleń: I, II i III. Dają Ci one dostęp do naszej biblioteki treści, w której znajduje się ponad 1000 pozycji w oparciu o Twój poziom subskrypcji. Nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji phishingu. Brak sztucznych limitów licencji oraz 10% dodatku za przekroczenie limitu.

Inteligentne grupy

Dzięki nowej, rozbudowanej funkcji Smart Groups, można wykorzystać zachowania każdego pracownika i atrybuty użytkowników do dostosowania kampanii phishingowych, zadań szkoleniowych, nauki naprawczej i raportowania.

Niestandardowy phishing i strony docelowe

Oprócz istniejących szablonów, można dostosować scenariusze w oparciu o dane osobowe, tworząc ukierunkowane kampanie spear phishingowe. Każdy szablon phishingu może posiadać własną stronę docelową, która pozwala na edukację w miejscu awarii i wyłudzanie poufnych informacji.

Symulowane załączniki

Twoje spersonalizowane szablony Phishingu mogą również zawierać symulowane załączniki w następujących formatach: Word, Excel, PowerPoint i PDF (również skompresowane wersje tych plików).

Zaawansowane raportowanie

Zobaczysz raporty dotyczące szkoleń i kampanii phishingowych, a także ogólny przegląd 5 ostatnich kampanii. Dzięki ponad 60 wbudowanym raportom, otrzymujesz wgląd, który zapewnia holistyczne spojrzenie na całą organizację z natychmiastowym, szczegółowym raportowaniem kluczowych wskaźników szkolenia świadomości.

Nowa punktacja ryzyka

Nowa innowacyjna funkcja Virtual Risk Officer pomaga monitorować sytuację w czasie, pokazując ocenę ryzyka dla poszczególnych pracowników, grup oraz całej organizacji.

Konsola administratora

Możesz ustawić domyślny język dla trzech funkcji: Phishing, Szkolenie i Język konsoli administratora. Dzięki tym opcjom, możesz umożliwić administratorom zarządzanie konsolą KnowBe4 w jednym z dziesięciu języków, podczas gdy dostarczamy bardziej wciągające szkolenia dla użytkowników w ponad 34 językach.

Własna zawartość

Ta samoobsługowa funkcja daje możliwość dodania niestandardowej zawartości od początku do końca wybranych modułów szkoleniowych KnowBe4. Można dodać elementy brandingowe swojej organizacji, w tym logo, niestandardową grafikę i kolory firmowe, aby dopasować wszelkie komunikaty, które chcesz przekazać swoim użytkownikom.

Prześlij własną treść

Chcesz uzupełnić treści szkolenia świadomości bezpieczeństwa KnowBe4 o niestandardowe szkolenia Twojej organizacji lub inne treści szkolenia korporacyjnego? Dzięki rozbudowanemu systemowi zarządzania nauką (LMS) KnowBe4, możesz wgrać własne szkolenia i materiały wideo zgodne ze SCORM i zarządzać nimi razem z treściami KnowBe4 ModStore Training w jednym miejscu – bez dodatkowych kosztów!

Wskaźniki inżynierii społecznej

Opatentowana technologia zmienia każdą symulowaną wiadomość phishingową w narzędzie, które dział IT może wykorzystać do dynamicznego szkolenia pracowników, natychmiast pokazując im ukryte czerwone flagi, które przeoczyli w tej wiadomości.

Zarządzanie użytkownikami

Integracja KnowBe4 z Active Directory lub SCIM pozwala na łatwe wgrywanie danych użytkowników i oszczędza czas poprzez eliminację konieczności ręcznego zarządzania zmianami użytkowników. Można również wykorzystać funkcję Smart Groups, aby dostosować i zautomatyzować kampanie phishingowe, zadania szkoleniowe i naukę naprawczą w oparciu o zachowanie pracowników i atrybuty użytkowników.

KnowBe4 – lider szkoleń z zakresu świadomości bezpieczeństwa

Oceń poziom świadomości bezpieczeństwa użytkowników i zmierz ogólną postawę kultury bezpieczeństwa Twojej organizacji dzięki ocenom KnowBe4. Te dwie oparte na naukowych podstawach oceny pomogą Ci dostosować szkolenie do braków i słabości w Twojej organizacji, a także monitorować wpływ programu szkolenia w zakresie świadomości bezpieczeństwa na poprawę wiedzy użytkowników i ich nastawienia do bezpieczeństwa w czasie.

Dostosowany do potrzeb użytkownika

Interfejs szkoleniowy KnowBe4 jest dostępny w wielu językach, dając im możliwość wyboru tego, który jest dla nich najwygodniejszy. Dzięki opcjonalnym funkcjom personalizacji, umożliwiającym włączenie grywalizacji, Twoi użytkownicy mogą rywalizować między sobą o miejsce w rankingu i zdobywać za to odznaki, ucząc się jednocześnie, jak chronić Twoją organizację przed cyberatakami.

Dodawanie własnych materiałów do programu szkolenia

Potrzebujesz uzupełnić treści szkolenia świadomości bezpieczeństwa KnowBe4 o niestandardowe szkolenia Twojej organizacji lub inne treści szkoleniowe firmy? Teraz możesz! Wgraj własne materiały szkoleniowe i wideo zgodne ze SCORM. Możesz zarządzać nimi w jednym miejscu wraz z treściami szkoleniowymi KnowBe4 ModStore.

Monitoring słabych punktów

Dzięki nowym funkcjom Virtual Risk Officer i Advanced Reporting, możesz zacząć identyfikować ryzyko na poziomie użytkownika, grupy i organizacji, co pomoże Ci podejmować decyzje oparte na danych w odniesieniu do Twojego planu świadomości bezpieczeństwa. W przypadku symulowanego phishingu i kampanii szkoleniowych dostępne jest raportowanie na najwyższym poziomie, które pomaga zmierzyć skuteczność programu szkoleń z zakresu świadomości bezpieczeństwa.

Keator szkolenia

Wielu specjalistów IT nie wie dokładnie, od czego zacząć, jeśli chodzi o tworzenie programu świadomości bezpieczeństwa, który sprawdzi się w ich organizacji. Dzięki naszemu rozwiązaniu Automated Security Awareness Program (ASAP) nie trzeba już zgadywać. ASAP umożliwia stworzenie programu dostosowanego do potrzeb Twojej organizacji, który pomoże Ci wdrożyć wszystkie kroki potrzebne do stworzenia kompletnego programu szkoleniowego z zakresu świadomości bezpieczeństwa w zaledwie kilka minut!

Security Awareness Training

Przetestuj swoich użytkowników i swoją sieć za pomocą naszych darmowych narzędzi bezpieczeństwa IT, które pomogą Ci zidentyfikować problemy związane z atakami socjotechnicznymi, spear phishingiem i ransomware.

Test bezpieczeństwa phishingu

Czy wiesz, że 91% przypadków skutecznego naruszenia danych rozpoczęło się od ataku typu spear phishing?

Kreator programu podnoszenia świadomości

Pobierz darmowy program do podnoszenia świadomości w zakresie bezpieczeństwa z kalendarzem i plikiem PDF – dostosowany do potrzeb klienta.

Przycisk ostrzegania przed Phishami

Czy Twoi użytkownicy wiedzą, co zrobić, gdy otrzymają podejrzany email lub załącznik?

Test Spoof domeny

Jedną z pierwszych rzeczy, jaką próbują zrobić hakerzy, jest sprawdzenie, czy uda im się podrobić adres e-mail dyrektora generalnego.

Symulator oprogramowania ransomware

Czy Twoja sieć jest skuteczna w blokowaniu ataków ransomware i socjotechnicznych?

Test słabych haseł

Czy wiesz, że w 81% przypadków włamań hakerskich wykorzystywane są skradzione i/lub słabe hasła?

Kontrola narażenia na ataki za pomocą emaili

Czy Twoi użytkownicy uczynili Cię łatwym celem dla spear phishingu? Dowiedz się teraz!

Doppelgänger domeny

Dowiedz się, czy Twoja domena ma łudząco podobną kopię stworzoną przez przestępców z narzędziem Domain Doppelgänger.
Greeneris Certified Premier Partner KnowBe4

Certyfikowany partner KnowBe4

Greeneris posiada certyfikat Premier Partner firmy KnowBe4.
Przekonaj się sam jak łatwo można szkolić pracowników w zakresie świadomości bezpieczeństwa.
Skontaktuj się z nami i umów na pokaz demo rozwiązania: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy