+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Aktualności

webinar dla IT One Identityi CrowdStrike

Nowoczesne zarządzanie i bezpieczeństwo tożsamości cyfrowej na uczelniach wyższych

Warszawa, 13 grudnia 2022 r.

Zapraszamy na spotkanie technologiczne skierowane do działów IT uczelni wyższych na którym zaprezentujemy synergię firm Microsoft, One Identity by Quest oraz Greeneris. Na spotkaniu zostaną przedstawione zagadnienia dotyczące nowoczesnego zarządzania tożsamością: najlepsze praktyki radzenia sobie z wyzwaniami za pomocą nowoczesnych rozwiązań oraz sposoby ustawienia właściwej mapy drogowej rozwoju tożsamości w organizacjach zajmujących się kształceniem.

Miejsce spotkania: Microsoft Technology Center, Al. Jerozolimskie 195A, Warszawa

Zobacz agendę spotkania i zarejestruj się  >>

webinar dla IT One Identityi CrowdStrike

Webinar: Rozwiązania Zoom dla sal konferencyjnych

Warszawa, 15 listopada 2022 r.

Zapraszamy na webinar, podczas którego dowiedzą się Państwo:

  • Jak wykorzystać Zoom w sali konferencyjnej
  • Co można zyskać dzięki funkcjom Zoom Room
  • Jak dobrać odpowiednie wyposażenie do sali konferencyjnej
  • Jakie są zalety współpracy Zoom Zoom z DTEN

Zobacz agendę spotkania i zarejestruj się  >>

webinar dla IT One Identityi CrowdStrike

Konferencja – Security Trends 2022

Warszawa, 13 października 2022

Zapraszamy na konferencję Security Trends 2022 do restauracji Nine’s należącej do naszego narodowego snajpera Roberta Lewandowskiego, która odbędzie się w dniu 13 października 2022 r. Konferencja jest doskonałą okazją, aby poznać innowacyjne rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa i porozmawiać z przedstawicielami producentów. Wydarzenie uświetnią Mistrzowie: Karolina Pilarczyk – Mistrzyni Driftu i Piotr Denisiuk – Mistrz Iluzji.
Zobacz agendę spotkania i zarejestruj się  >>

webinar dla IT One Identityi CrowdStrike

Nowoczesna ochrona dla Active Directory i urządzeń końcowych

Webinar Live – 22 czerwca

Zarządzanie Uprawnieniami w Microsoft Active Directory i pełna ochrona z Endpoint Detection and Response.
Poznaj rozwiązania: Active Roles One Identity i EDR CrowdStrike
Zarejestruj się  >>

Transformacja Cyfrowa – bezpieczne środowisko pracy z VMware

Webinar Live – 21 czerwca

Transformacja Cyfrowa – bezpieczne środowisko pracy z VMware
Ustaw i nawiguj z rozwiązaniem Anywhere Workspace
Poznaj rozwiązania: Workspace ONE UEM & SD-WAN & CarbonBlack
Zarejestruj się  >>

Microsoft Advanced Security. Jak stworzyć strategię bezpieczeństwa Zero Trust w środowisku hybrydowym w oparciu o technologię Microsoft.

Webinar Live – 9 czerwca

Jak zabezpieczać tożsamość oraz chronić urządzenia i aplikacje zarówno w środowisku lokalnym oraz rozproszonym za pomocą technologii Microsoft.
Zarejestruj się  >>

Bezpieczeństwo w chmurze według nowej kategorii Gartnera – Security Service Edge

Webinar Live – 8 czerwca

Jak zoptymalizować działanie Microsoft 365 i innych aplikacji. Poznaj rozwiązanie Zscaler i Case Study przykładów rozwiązania konkretnych wyzwań współczesnego środowiska IT.
Zarejestruj się  >>

Śniadanie Technologiczne z Greeneris

Spotkanie w dniu 2 czerwca z gośćmi na śniadaniu technologicznym poświęconemu m.in. zarządzaniu rolami i uprawnieniami w ActiveDirectory, zorganizowane przez Greeneris Sp. z o. o. wspólnie z One Identity i Tech Data.

Jak zbudować bezpieczną chmurę hybrydową, jak stworzyć strategię bezpieczeństwa ZeroTrust w oparciu o rozwiązania Microsoft?

O tym opowiadaliśmy 1-go czerwca w Microsoft Technology Center. Wspólnie z Microsoft i Techdata dostarczyli naszym gościom wielu inspirujących pomysłów.

Webinaria: Mobility & Zero Trust Architecture

10.01.2021 r.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na serię spotkań poświęconych trendom na rynku, które coraz bardziej zmieniają sposób, w jaki pracują osoby zarządzające zasobami IT w firmach jak i również sami pracownicy firm. Szczegóły spotkań na stronie www: konferencje.greeneris.com

Advanced Threat Summit

12.10.2020 r.

W dniach 19- 20 listopada serdecznie zapraszamy Państwa na AT Summit, gdzie będzie możliwość rozmowy z nami on-line na wirtualnym stoisku, a także do uczestnictwa w sesji Plenarnych, Warsztatach oraz Roundtable gdzie będzie można poznać nowoczesne rozwiązanie ochrony punktów końcowych Active EDR SentinelOne.

Zapraszamy 3 marca na ITechDay na nasze stoisko oraz na prezentację, którą poprowadzi Rafał Staś

26.02.2020 r.

O godzinie 9.00 w sali Niebieskiej odbędzie się prelekcja na temat: Zarządzanie tożsamością, mobilność oraz zaawansowana ochrona zasobów chmurowych jako całościowa koncepcja architektury Zero Trust w dobie Transformacji Cyfrowej miejsca pracy. Gorąco zapraszamy.

Więcej informacji ITechDay znajdą Państwo na stronie organizatora www.itechday.pl

Zapraszamy bezpłatne konferencje i warsztaty Unified Endpoint Management and Security

02.10.2019 r.

Zapraszamy Państwa na spotkanie poświęcone dwóm trendom na rynku, które coraz bardziej zmieniają sposób w jaki pracują osoby zarządzające zasobami IT w firmach jak i również sami pracownicy firm: nowoczesna ochrona urządzeń końcowych oraz sprawne zarządzanie urządzeniami mobilnymi. Naszymi partnerami na konferencji będą VMware (System Workspace ONE), SentinelOne (Active EDR) oraz Check Point (Sandblast – Mobile Threat Defense). Konferencje zaplanowane są w trzech miastach: Gdańsk 2-3.10.2019 | Katowice 8-9.10.2019 | Warszawa 16-17.10.2019

IT FUTURE EXPO 2019

28.09.2019 r.

26 września odbyła się VII edycja spotkania IT Future Expo, w całości poświęconego technologiom dla biznesu. Towarzyszący kongres, miał za zadanie w jak najszerszym zakresie umożliwić zainteresowanym słuchaczom – zapoznanie się z potrzebami rynku IT , najnowszymi technologiami sektora ICT, kierunkami rozwoju branży, oraz umożliwić rzeczową dyskusję i wymianę doświadczeń.

Warsztaty kulinarne z Cisco

14.07.2019 r.

12 lipca spotkaliśmy się aby poznać narzędzie Cisco Webex i jego możliwości w codziennej pracy. W trakcie szkolenia zostały zaprezentowane rozwiązania do komunikacji oraz pracy zespołowej w przedsiębiorstwach, komunikacji z siecią przedstawicieli handlowych i klientami, a także wykorzystania do jej np. do rekrutacji i szkoleniach pracowników. Zwieńczeniem spotkania były warsztaty kulinarne nasi goście mogli poznać tajniki kuchni mistrzów.

Zobacz fotorelację na Facebooku Warsztaty Kulinarne z Cisco >>