+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

Aktualności

Webinaria: Mobility & Zero Trust Architecture

10.01.2021 r.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na serię spotkań poświęconych trendom na rynku, które coraz bardziej zmieniają sposób, w jaki pracują osoby zarządzające zasobami IT w firmach jak i również sami pracownicy firm. Szczegóły spotkań na stronie www: konferencje.greeneris.com

Advanced Threat Summit

12.10.2020 r.

W dniach 19- 20 listopada serdecznie zapraszamy Państwa na AT Summit, gdzie będzie możliwość rozmowy z nami on-line na wirtualnym stoisku, a także do uczestnictwa w sesji Plenarnych, Warsztatach oraz Roundtable gdzie będzie można poznać nowoczesne rozwiązanie ochrony punktów końcowych Active EDR SentinelOne.

Zapraszamy 3 marca na ITechDay na nasze stoisko oraz na prezentację, którą poprowadzi Rafał Staś

26.02.2020 r.

O godzinie 9.00 w sali Niebieskiej odbędzie się prelekcja na temat: Zarządzanie tożsamością, mobilność oraz zaawansowana ochrona zasobów chmurowych jako całościowa koncepcja architektury Zero Trust w dobie Transformacji Cyfrowej miejsca pracy. Gorąco zapraszamy.

Więcej informacji ITechDay znajdą Państwo na stronie organizatora www.itechday.pl

Zapraszamy bezpłatne konferencje i warsztaty Unified Endpoint Management and Security

02.10.2019 r.

Zapraszamy Państwa na spotkanie poświęcone dwóm trendom na rynku, które coraz bardziej zmieniają sposób w jaki pracują osoby zarządzające zasobami IT w firmach jak i również sami pracownicy firm: nowoczesna ochrona urządzeń końcowych oraz sprawne zarządzanie urządzeniami mobilnymi. Naszymi partnerami na konferencji będą VMware (System Workspace ONE), SentinelOne (Active EDR) oraz Check Point (Sandblast – Mobile Threat Defense). Konferencje zaplanowane są w trzech miastach: Gdańsk 2-3.10.2019 | Katowice 8-9.10.2019 | Warszawa 16-17.10.2019

IT FUTURE EXPO 2019

28.09.2019 r.

26 września odbyła się VII edycja spotkania IT Future Expo, w całości poświęconego technologiom dla biznesu. Towarzyszący kongres, miał za zadanie w jak najszerszym zakresie umożliwić zainteresowanym słuchaczom – zapoznanie się z potrzebami rynku IT , najnowszymi technologiami sektora ICT, kierunkami rozwoju branży, oraz umożliwić rzeczową dyskusję i wymianę doświadczeń.

Warsztaty kulinarne z Cisco

14.07.2019 r.

12 lipca spotkaliśmy się aby poznać narzędzie Cisco Webex i jego możliwości w codziennej pracy. W trakcie szkolenia zostały zaprezentowane rozwiązania do komunikacji oraz pracy zespołowej w przedsiębiorstwach, komunikacji z siecią przedstawicieli handlowych i klientami, a także wykorzystania do jej np. do rekrutacji i szkoleniach pracowników. Zwieńczeniem spotkania były warsztaty kulinarne nasi goście mogli poznać tajniki kuchni mistrzów.

Zobacz fotorelację na Facebooku Warsztaty Kulinarne z Cisco >>