+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę
aktualności greeneris

Aktualności

Jeśli ominęło Cię interesujące wydarzenie albo chciałbyś obejrzeć jeszcze raz – sprawdź dostępne nagrania naszych webinariów na stronie: Security Trends Academy – Materiały VOD
webinar sentinelone

Nie tylko Team Viewer. Splashtop – wyższy poziom bezpiecznego zdalnego dostępu, pracy oraz wsparcia IT .

Obecne czasy wymagają od organizacji bezpiecznego zdalnego dostępu, zdalnego sterowania oraz wsparcie z każdego urządzenia. Splashtop umożliwia dostęp do aplikacji i danych korporacyjnych jak również zdalny dostęp do komputerów pracowników znajdujących się w dowolnej lokalizacji – dostęp na urządzenia typu tablety, smartfony z systemami iOS i Android oraz komputery PC i Mac. Dołącz do webinaru!

Szczegóły na stronie: Security Trends Academy

webinar sentinelone

Bezpieczna wymiana Informacji i danych dzięki Microsoft 365

Podczas spotkania przedstawimy jak skutecznie zarządzać uprawnieniami do dokumentów, klasyfikować dane, bezpiecznie udostępniać pliki oraz chronić informacje przed nieuprawnionym udostępnianiem. Poznaj praktyczne narzędzia, które wspomogą Twoją firmę w bezpiecznej wymianie informacji i danych.

 • DLP for Office – ochrona przed utratą danych poufnych i nieautoryzowanym dostępem.
 • DLP for Endpoint – monitorowanie i zarządzanie danymi na urządzeniach końcowych.
 • Azure Information Protection (AIP) – klasyfikowanie danych i etykietowanie dokumentów określając ich poziom poufności i zabezpieczeń.

Szczegóły na stronie: Microsoft Webinaria

webinar sentinelone

Ochrona Tożsamości Użytkowników w Twojej Firmie z Microsoft 365

Poznaj efektywne metody i strategie pozwalające na zarządzanie nieuprawnieniami i tożsamościami w środowisku chmurowym i hybrydowym z wykorzystaniem narzędzi firmy Microsoft:
 • Microsoft Defender for Identity
 • Privileged Identity Manager (PIM)
 • Single Sign-On (SSO)
 • Multi-Factor Authentication (MFA)
 • Self-Service Password Reset (SSPR)
 • Conditional Access

Szczegóły na stronie: Microsoft Webinaria

webinar sentinelone

Wykorzystaj Pełen Potencjał Microsoft 365

Zapraszamy na webinar w trakcie, którego zdobędziesz wiedzę na temat mniej znanych, ale niezwykle przydatnych aplikacji dostępnych w pakiecie Microsoft 365. Otrzymasz umiejętność skutecznego korzystania z aplikacji Planner do efektywnego zarządzania zadaniami w zespole, zrozumiesz funkcje aplikacji Lists w kontekście efektywnego zarządzania danymi, a także otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania aplikacji To Do do skutecznej kontroli postępu pracy. Ponadto, dowiesz się, jak aplikacja Booking ułatwia planowanie spotkań i rezerwacji, oraz jak aplikacja Forms może pełnić rolę wszechstronnego narzędzia, nie tylko do tworzenia ankiet, ale także jako funkcjonalny formularz.

Szczegóły na stronie: Security Trends Academy

one greeneris sklep online

Sklep online: one.geeneris.pl

Miło nam ogłosić projekt nad którym pracowaliśmy przez ostatni czas!

One.Greeneris, to nasz sklep e-commerce, na którym aktualnie będziemy oferować rozwiązania Microsoft oraz usługi z nimi związane. Docelowo chcemy, aby sklep, posiadał większość oferowanych przez nas rozwiązań wszystkich producentów.

Zapraszamy do zakupów, gdzie na pierwszych klientów, czekają upominki do zakupu.

Czekamy na feedback od Państwa, bo e-commerce to także dziedzina, której się ciągle uczymy!

Przejdź na stronę sklepu one.greeneris.com

webinar sentinelone

Świadomość cyberbezpieczeństwa w świetle przepisów NIS 2.0.

Sprawdź, jak budować odporność użytkowników końcowych na ataki socjotechniczne oraz phishing.

Jednym z priorytetów dyrektywy NIS 2.0 jest zwiększenie świadomości pracowników i użytkowników z zakresu cyberbezpieczeństwa. Rozwiązaniem jest m.in. program szkolenia Security Awareness firmy KnowBe4, który przedstawimy w trakcie webinaru. Dołączając do webinaru poznasz:
 • Charakterystykę obecnych cyberzagrożeń w przedsiębiorstwach,
 • Wymagania dyrektywy NIS 2.0,
 • Platformę szkoleniową KnowBe4 podnoszącą świadomość zagrożeń dla kierownictwa i pracowników,
 • Pokaz demo ataku phisingowego oraz jak sprawdzić poziom świadomość z zakresu bezpieczeństwa IT wśród pracowników.

Szczegóły na stronie: Security Trends Academy

webinar sentinelone

Zapewnij swojej firmie bezpieczeństwo i zgodność w komunikacji mailowej z Microsoft 365

Zapraszamy na webinar, podczas którego omówimy kluczowe aspekty bezpieczeństwa i zgodności w komunikacji mailowej. Skoncentrujemy się na praktycznych aspektach zabezpieczania komunikacji mailowej za pomocą usług Microsoft 365. Przedstawimy możliwości usług takich jak: Defender for Office 365, Data Loss Prevention, Azure Information Protection, Litigation Hold, E-discovery.

Szczegóły na stronie: Security Trends Academy

webinar sentinelone

Zarządzanie i Bezpieczeństwo Stacji Roboczych z Microsoft 365 Business Premium

Zapraszamy na webinar poświęcony efektywnemu zarządzaniu urządzeniami w organizacji oraz poprawie ich bezpieczeństwa. W obliczu obecnych wyzwań, gdzie działy IT zmaga się z ogromem obowiązków, chcemy podzielić się sprawdzonymi rozwiązaniami, które są zaprojektowane, aby wspomóc działy IT w efektywnym zarządzaniu urządzeniami oraz zadbać o ich bezpieczeństwo.

Szczegóły na stronie: Security Trends Academy

webinar sentinelone

Nowości Zoom w 2024 rok

Zapraszamy na bezpłatny webinar na temat nowości i innowacji, które Zoom planuje wdrożyć w nadchodzącym roku. Podczas spotkania opowiemy Państwu o nowych funkcjonalnościach Zooma, a także o produktach, które zostaną wprowadzone na rynek w 2024 roku. Podsumujemy również wszystkie zmiany jakie zaszły w platformie w 2023 roku.

Szczegóły webinaru i link do rejestracji znajdą Państwo na stronie: Security Trends Academy

ATsummit 2023

Spotkajmy się na konferencji AT Summit 2023

W tym roku jesteśmy znowu Mecenasem Advanced Threat Summit! Zapraszamy na nasze stoisko 35, obok jednej z atrakcji konferencyjnych! Zapraszamy już 22-23.11.2023 Hotel Marriott Warszawa!
webinar sentinelone

Nowoczesne podejście do ochrony i zarządzania urządzeniami końcowymi z wykorzystaniem rozwiązań VMware.

Poznaj rozwiązania VMware Workspace One UEM, Mobile Threat Defense, Horizon.

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, w ramach którego przedstawimy najczęściej wykorzystywane powierzchnie ataku na środowiska pracy zdalnej i w jaki sposób przy wykorzystaniu rozwiązań VMware możemy się przed nimi obronić. W trakcie prezentacji specjaliści z VMware przedstawią, jak zbudować zabezpieczone przed cyberatakami środowisko pracy zdalnej – jak zadbać o aplikacje, urządzenia końcowe, dane i jak utrzymać ciągłość działania w organizacji.

Szczegóły na stronie: Security Trends Academy

webinar sentinelone

Jak zapewnić bezpieczeństwo danych, zautomatyzować procesy AD/AAD przy wykorzystaniu SolarWinds Access Rights Manager.

Na tym webinarze omówimy i pokażemy:
 • Zarządzanie i kontrolę dostępu użytkowników do Active Directory, Azure Active Directory, Exchange, SharePoint, OneDrive i serwerów plików.
 • Automatyzację przy przyjmowaniu, przydzielaniu uprawnień i wyrejestrowywanie użytkowników.
 • Jak sprawnie i szybko generować kompleksowe raporty dostępu użytkowników wymagane do celów zgodności z przepisami i audytów.
 • Zmniejszyć obciążenie działów IT poprzez portal samoobsługowy i delegowanie zarządzania prawami dostępu właścicielom danych.

Szczegóły na stronie: Webinar Solarwinds

ATsummit 2023

The Hack Summit 2023

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko w dniu 20 października podczas konferencji The Hack Summit na stadionie PGE Narodowy Warszawa. Jest nam niezmiernie miło, że nasze stoisko cieszyło się tak dużym zainteresowaniem z Państwa strony, a przeprowadzone rozmowy mamy nadzieję okażą się owocne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
webinar sentinelone

Detekcja zagrożeń i analiza powłamaniowa – czyli dlaczego EDR / XDR staje się niezbędnym elementem strategii bezpieczeństwa.

W programie webinaru m.in.
 • Wprowadzenie do platformy Singularity XDR.
 • EDR/XDR kontra wyzwania cyberbezpieczeństwa oraz dyrektywa NIS 2.0.
 • Detekcja i Live Forensics w oparciu o behawiorystkę procesów.
 • Threat Hunting, czyli prewencja to nie wszystko.
 • Live Demo.

Szczegóły na stronie: Security Trends Academy

webinar dla IT One Identityi CrowdStrike

Konferencja Security Trends 2023

Zapraszamy na kolejną edycję konferencji Security Trends, na której zaproszeni prelegenci przedstawią najnowsze trendy i praktyki zapobiegania oraz obrony przed zaawansowanymi atakami. Porozmawiamy także o ochronie i zarządzaniu urządzeniami mobilnymi, tożsamością oraz skutecznych sposobach treningu pracowników podnoszącym świadomości zagrożeń w otaczającym nas cybernetycznym świecie.

Konferencja technologiczna Security Trends 2023, w tym roku odbędzie się w dniu 3 października 2023 r. w wyjątkowym miejscu – Muzeum Polskiej Wódki, które zlokalizowane jest na terenie dawnej wytwórni wódek Koneser.

Szczegóły na stronie: Konferencja Security Trends 2023

webinar dla IT One Identityi CrowdStrike

Webinar: Nowoczesna praca i bezpieczeństwo klasy Enterprise na miarę potrzeb MŚP

Bezpieczeństwo to priorytet w dzisiejszym świecie biznesu. Dowiesz się, jakie narzędzia i oraz pakiet zabezpieczeń jest zapewniany w subskrypcji M365 Business Premium, który znacząco zwiększa bezpieczeństwo jak i wygodę pracy w Twojej firmie.
Przyjrzymy się, jak – Microsoft Sentinel – potężne narzędzie do monitorowania i analizy zagrożeń, może pomóc w efektywnym zarządzaniu bezpieczeństwem na miarę potrzeb sektora MŚP. Zobaczysz jak nasi specjaliści analizują zagrożenia w praktyce i jak wykorzystują zestaw produktów microsoft do efektywnego zarządzania bezpieczeństwem. Dowiedz się od naszych ekspertów, jak wykorzystać te rozwiązania w praktyce i zwiększyć wydajność swojej firmy.

Szczegóły na stronie: Security Trends Academy

webinar dla IT One Identityi CrowdStrike

Zobacz jak skutecznie można podnieść świadomość zagrożeń w cyberprzestrzeni w Twojej firmie – Security Awareness.

Uczestnicząc w webinarze dowiesz się:
 • o rodzajach cyberzagrożeń, na które najmniej odporni są pracownicy,
 • o tym jak pozyskać wiedzę, kto jest najsłabszym ogniwem bezpieczeństwa i co zrobić, aby tą sytuację naprawić,
 • o rozwiązaniu – platformie KnowBe4 do podnoszenia świadomości użytkowników, która poprzez szkolenia i symulację ataków pomaga pracownikom zrozumieć mechanizmy spamu, phishingu, spear phishingu, oprogramowania ransomware i inżynierii społecznej,

Szczegóły na stronie: Security Trends Academy

webinar dla IT One Identityi CrowdStrike

Webinar: Jak łatwo i tanio podnieść poziom bezpieczeństwa w swojej firmie?

W programie spotkania przedstawimy możliwości Microsoft 365 Business Premium, m.in.:
 • Dobre praktyki postępowania z danymi – aby audyty nie budziły przerażenia.
 • Jak szybko i sprytnie wdrażać nowych pracowników do firmy.
 • W jaki sposób nie stracić kontroli, czyli o bezpiecznych linkach i załącznikach.
 • Co się stanie kiedy pracownik zechce wysłać poprzez Teamsa tajną recepturę lub inny ważny załącznik.
 • Jak przechytrzyć pracowników ustawiających proste hasła, mimo sprzeciwu Administratorów?

Szczegóły na stronie: Security Trends Academy

webinar dla IT One Identityi CrowdStrike

Greeneris Security Summer Ending 2023

31 sierpnia 2023 zapraszamy na pożegnanie lata z Greeneris! Jak zawsze chętnie porozmawiamy o rozwiązaniach bezpieczeństwa urządzeń końcowych razem z naszymi partnerami Exclusive Networks, CrowdStrike oraz Proofpoint. Spotkanie odbędzie się w naszym nowym biurze na warszawskim Bemowie, dlatego będzie to także świetna okazja, aby zobaczyć jak pracujemy. Potem przeniesiemy się do naszego ogrodu na tyłach budynku, gdzie odbędzie się nieoficjalna część spotkania z letnim Grill Barbecue. O kuchnię zadba znany warszawski Foodtruck – Nice to Eat You.
webinar dla IT One Identityi CrowdStrike

Co dają nam testy penetracyjne serwerów i aplikacji webowych?

Przejdź na testy zautomatyzowane dzięki rozwiązaniu firmy Ridge Security – Ridgebot

apraszamy na webinar poświęcony rozwiązaniu RidgeBOT, firmy Ridge Security. Jest to narzędzie, które oferuje platformę do w pełni zautomatyzowanych zaawansowanych testów penetracyjnych serwerów i aplikacji webowych, która wspiera bezpieczeństwo cybernetyczne w organizacji w zakresie infrastruktury serwerowej i aplikacji webowych. Na webinarze dowiesz się m.in. jak:

Szczegóły na stronie: Security Trends Academy

Więcej atkualności: strona 1 > strona 2 >