+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Pełna ochrona punktów końcowych w usłudze ON-PREMISES lub CLOUD

 

VMware Carbon Black

Carbon Black oferuje organizacjom narzędzia, które pozwalają chronić systemy przed znanymi i nieznanymi atakami – za pomocą jednego lekkiego agenta oraz przy użyciu łatwej w obsłudze konsoli. Platforma Carbon Black jest łatwa do wdrożenia zarówno na dziesiątkach tysięcy, a nawet setkach tysięcy punktów końcowych.

Dzisiejsze firmy, których tradycyjne zabezpieczenia punktów końcowych nie są w stanie rozwiązać, stoją przed wyjątkowym wyzwaniem w zakresie bezpieczeństwa. Rzeczywistość jest taka, że 70% dzisiejszych ataków to ataki bez plików lub ataki Living off the Land (LotL), których tradycyjne AV nie mogą nawet wykryć, a co dopiero zatrzymać. Cyberprzestępcy stają się inteligentniejsi – inwestują znaczny czas i zasoby w tworzenie zaawansowanych ataków na firmy. Organizacje potrzebują niezawodnego rozwiązania chroniącego przed całym spektrum dzisiejszych ataków, oraz które może sprostać wymaganiom skalowalności i wymaganiom administracyjnym.

Usługi w Chmurze

Endpoint Standard

Next-Generation Antivirus + Behawioralny EDR. Analizuje wzorce zachowań atakujących w czasie rzeczywistym, aby wykryć i zatrzymać ataki, których nigdy wcześniej nie widziałeś, bez względu na to, czy jest to atak typu malware, fileless, lub living off the land (LotL).

CB Defense

Enterprise Endpoint Detection and Response

Threat Hunting and Incident Respons. Pro aktywne wykrywanie nienormalnych aktywności, wykorzystując tzw. Threat intelligence oraz spersonalizowanych ustawień.

CB ThreatHunter

CB Defense for VMware

Virtual Datacenter Security. Najwyższa ochrona bez kompromisów.

CB Defense for VMware

Usługi On Premises

Endpoint Detection and Response

Next-Generation Antivirus + EDR. Wykrywanie i szybka reakcja na zaawansowane ataki z niefiltrowaną widocznością.
CB Response

App Control

VMware Carbon Black App Control. Blokuje serwery i krytyczne systemy w celu zapobiegania niechcianym zmianom i zapewniania ciągłej zgodności z wymogami prawnymi.

CB Protection

Sprawdź rozwiązania VMware Carbon Black

Zmień swoje zabezpieczenia dzięki natywnej ochronie punktów końcowych w chmurze, która dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Właścicielem serwisu jest firma Greeneris Sp. z o.o. Jesteśmy oficjalny przedstawicielem i dostawcą rozwiązań firmy VMware.