+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Infrastruktura

Infrastruktura telekomunikacyjna to system nerwowy dzisiejszych przedsiębiorstw. Dobrze zaplanowana i wykonana jest podstawą działania firmy jak również gwarantem, że inne elementy systemu będą działały dobrze.

Greeneris Sp. z o.o. specjalizuje się w rozwiązaniach przewodowych z wykorzystaniem technologii Ethernet jak również rozwiązaniach bezprzewodowych (Wi-Fi). Współpracujemy z takimi firmami jak Cisco, Cisco Meraki, AeroHive, Velocloud, Cradlepoint.
VMware VeloCloud SD-WAN
Cisco Mobility Express
Cisco Meraki
AeroHive WLAN
Data Center
Dell Technologies
WLAN Cisco ISE
Nutanix

Co to jest SD-WAN?

Zdefiniowana programowo sieć rozległa (SD-WAN) to podejście transformacyjne, które upraszcza tworzenie sieci dla oddziałów firm i zapewnia optymalną wydajność aplikacji. Zobacz więcej …

infrastruktura Data Center

Budowa centrum przetwarzania danych to bardzo skomplikowane i wielopłaszczyznowe przedsięwzięcie składające się z wielu faz i paralelnych czynności które przy koordynacji naszych specjalistów stają się platformami o najwyższym poziomie bezpieczeństwa, optymalnym i niezawodnym działaniu.

Cisco Meraki

Innowacyjne rozwiązanie do budowy scentralizowanego systemu dostępu bezprzewodowego i przewodowego (Wireless LAN/WiFi Mesh lub sieci LAN) funkcjonującego pod nadzorem systemu kontroli działającego w chmurze obliczeniowej Cisco Meraki.

Najnowsze rozwiązania

VMware VeloCloud

Cisco Meraki