+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Forcepoint Data Guard

Software-owa dioda sieciowa


Konieczność pracy i udostępniania danych w bezpiecznych środowiskach informatycznych wielokrotnie przybiera na znaczeniu kiedy mowa o instytucjach państwowych i obiektach ważnych ze strategicznego punktu widzenia, jak na przykład elektrownie. Do ochrony tak wrażliwych na wszelkiego rodzaju ataki, wycieki albo straty danych czy nieautoryzowany dostęp sieci komputerowych należy korzystać jedynie z najbardziej skutecznych metod. Greeneris posiadając w swoim portfolio bardzo szeroki wachlarz różnego rodzaju rozwiązań, może z powodzeniem zabezpieczyć także i tak trudne do ochrony infrastruktury sieciowe.

Sprawne funkcjonowanie każdej i wypełnianie założeń każdej firmy jest w dużej części uzależnione od sprawnego obiegu danych wewnątrz instytucji, między jej pracownikami. Forcepoint Data Guard umożliwia dwukierunkowe, zautomatyzowane transfery złożonych baz danych, w tym strumieniowanie obrazu wideo w czasie rzeczywistym, między wieloma domenami, które spełni najwyższe standardy bezpieczeństwa obecne np. w środowiskach informatycznych instytucji państwowych.

Wdrożenie przez Greeneris ochrony w postaci Forcepoint Data Guard to skuteczne rozwiązanie bezpieczeństwa dla najbardziej wrażliwych środowisk informatycznych, także takich, od których zależy życie ludzkie.

  • Forcepoint Data Guard eliminuje konieczność manualnego transferu danych
  • Dostarcza kontrolę przepływających danych na poziomie pojedynczych bajtów, ocenia i filtruje dane zgodnie z zadanymi politykami bezpieczeństwa
  • Umożliwia transmisję sygnału wideo MPEG2-TS na żywo
  • Wspiera TCP oraz UDP przez IP, oraz daje możliwość dostosowania do dowolnego interface-u
  • Ocena danych odbywa się w sposób, który w większości zależy od zadanych ustawień. Istnieje dużo możliwości dostosowania ich wg potrzeb.
  • Usprawnia kontrolę alertów SIEM oraz monitoring procesów za pomocą błyskawicznego transferu danych z wielu sieci podległych do sieci głównej
  • Jest oparty o znany wysokiego poziomu bezpieczeństwa system Red Hat Enterprise Linux 7 z dodatkowymi modułami zabezpieczającymi
Greeneris wykorzystując swoje bogate doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa IT oferuje wdrożenie rozwiązania typu diody programowej, jaką jest Forcepoint Data Guard. Nas zespól techniczny składający się z inżynierów certyfikowanych na specjalistów w wielu dziedzinach zapewni sprawne i bezawaryjne działanie instalowanego rozwiązania, oraz udzieli niezbędnego wsparcia powdrożeniowego. Forcepoint jest odpowiedzią na najtrudniejsze potrzeby wynikające z odpowiedzialności, jakiej wymaga administracja sieciami informatycznymi w instytucjach państwowych, spółkach strategicznych i zakładach produkcyjnych.

Zyskaj poczucie bezpieczeństwa powodowane faktyczną ochroną z najwyższej półki. Forcepoint Data Guard to rozwiązanie, którego poszukujesz chcąc profesjonalnie podejść do kwestii prywatności sieci, szczegółowej kontroli nad całym ruchem sieciowym jaki ma miejsce, głębokiego sprawdzenia przesyłanych treści pod kątem potencjalnych zagrożeń.

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy