+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Certyfikaty SSL firmy Entrust


Certyfikaty SSL firmy Entrust są sprawdzone od wielu lat przez wiele organizacji światowych. Firma w swojej ofercie posiada różnego rodzaju certyfikaty począwszy od certyfikatów typu OV (Organisation Validation) do certyfikatów EV (Extended Validation).
Entrust nie posiada najprostszych jak również najsłabiej zabezpieczonych certyfikatów, które w dzisiejszym świecie nie dają gwarancji bezpieczeństwa DV (Domain Validation), jednakże portfolio i różnorodność jest jedna z najszerszych oferowanych wśród niewielu znanych i sprawdzonych dostawców certyfikatów. Dlatego też Entrust Zajmuje drugie miejsce wśród wszystkich dostawców certyfikatów na rynku – przy najlepszym wskaźniku ceny do jakości i gwarancji certyfikatu.

Certyfikaty SSL Standard & Advantage

Certyfikaty SSL Standard zapewniają identyfikację strony internetowej i umożliwiają 128- i 256-bitowe szyfrowanie między przeglądarkami internetowymi a serwerami WWW. Certyfikat SSL Advantage umożliwia zaawansowaną konfigurację i zapewnia większą elastyczność.

Certyfikaty SSL EV Multi-Domain

Certyfikaty SSL o najwyższym poziomie zabezpieczeń. Dedykowane dla dużych i prestiżowych instytucji oraz wszelkich organizacji przetwarzających dużą ilość danych wrażliwych, jak instytucje finansowe i ubezpieczeniowe czy placówki medyczne. Potwierdzeniem pozytywnej weryfikacji jest zielony kolor wyświetlany w pasku przeglądarki.

Certyfikaty SSL Wildcard

Główną zaletą certyfikatu Wildcard jest ochrona nie tylko głównej domeny, ale również wszystkich wchodzących w jej skład subdomen. Na przykład certyfikat Wildcard wystawiony dla *.firma.pl, będzie obejmował adresy: pierwszadomena.firma.pl, drugadomena.firma.pl, itd.

Certyfikaty UC Multi-Domain

Zapewniają one większą elastyczność wspierając produkty Unified Communications (UC), jak Microsoft Exchange Server 2010 i Microsoft Office Communications Server 2010, a także obsługę wielu domen za pomocą jednego certyfikatu – bez utraty kontroli bezpieczeństwa.

Certyfikaty urządzeń mobilnych

Przejrzyste zabezpieczenie i zarządzanie cyfrowymi certyfikatami na urządzeniach mobilnych w celu zabezpieczenia tożsamości i transakcji, bezpieczny dostęp do sieci korporacyjnych i poczty elektronicznej.

Certyfikaty Adobe CDS

Certyfikaty pozwalają organizacjom podpisywać cyfrowo pliki Adobe PDF. Odbiorcy mogą czuć się bezpieczniej, widząc wizualny wskaźnik zaufania, weryfikujący kto opublikował dokument i czy został zmieniony.

Certyfikaty kodu

Pomaga zabezpieczyć legalne oprogramowanie przed zmianą kodu. Certyfikat pozwala użytkownikom na uwierzytelniania źródła i sprawdzenie zawartości integralności kodu oprogramowania pobieranego z Internetu.

Certyfikaty bezpieczeństwa poczty elektronicznej

Zapewniają osobom prywatnym i organizacjom szyfrowanie oraz cyfrowe podpisywanie komunikacji i przesyłanych wiadomości.

Entrust oferuje również scentralizowane, oparte na chmurze centrum (hub) zarządzania certyfikatami w firmie, który upraszcza zakup, wdrożenie, odnowienie jak również pilnuje wygaśnięcie certyfikatów cyfrowych dla wielu serwerów internetowych i użytkowników. Entrust – Certyfikat Management Service (CMS) jest, samoobsługowej aplikacją Web’ową, która usprawnia zarządzanie certyfikatami.

Firma Greeneris Sp.z o.o. jest autoryzowanym partnerem firmy Entrust (obecnie DataCard Group) na rynku polskim.

Oferujemy pomoc i wsparcie przy wyborze implementacji oraz innych kwestii pojawiających się podczas pracy z certyfikatami

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy