+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Splashtop

Bezpieczny zdalny dostęp, zdalne sterowanie i zdalne wsparcie a przed wszystkim zdalna praca dla i z dowolnego urządzenia z systemami Windows, iOS, Android


Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy  

Splashtop umożliwia dostęp do aplikacji i danych korporacyjnych jak również zdalny dostęp do komputerów pracowników (fizycznych i wirtualnych) znajdujących się w dowolnej lokalizacji – dostęp na urządzenia typu tablety, smartfony z systemami iOS i Android oraz komputery PC i Mac.

Innowacyjne i najlepiej ocenione przez wielu ekspertów doświadczenie pracy zdalnej na ekranach dotykowych, dzięki czemu pracownicy mobilni / zdalni mogą szybko i łatwo korzystać z biurowych, branżowych aplikacji, grafik 3D oraz niestandardowych aplikacje internetowych z domu lub w podróży. Splashtop obsługuje serwery i rozwiązania firmy Microsoft – upraszczając komunikację. Rozwiązanie jest efektywne technicznie i efektywne kosztowo, jak również rozwiązanie jest alternatywą dla rozwiązań zdalnego dostępu typu VDI, w których to wymagane jest budowanie zaawansowanej architektury technicznej.

Działy IT otrzymują dodatkowo pomoc zdalną dla wszelkiego rodzajów urządzeń od Apple IOS, Android czy Windows dzięki temu rozwiązanie umożliwia wsparcie dla różnych grup użytkowników.

Zwiększenie wydajność pracowników, zapewniając zawsze i wszędzie dostęp do wszystkich aplikacji o znaczeniu krytycznym dla firmy, przy jednoczesnym zachowaniu kontroli i bezpieczeństwa.

Splashtop wersja Business

Jest idealnym rozwiązaniem dla małych, średnich i dużych firm lub działów IT i biznes, które muszą zabezpieczyć zdalny dostęp z iPadów, tabletów, smartfonów, komputerów przenośnyhc bez konieczności inwestycji w infrastrukturę sieciową.

Splashtop wersja Enterprise

Jest rozwiązaniem dla średnich i dużych firm lub lub firm o restrykcyjnym podejściu do bezpieczeństwa, które chcą zabezpieczyć zdalny dostęp do komputerów z iPadów, tabletów poprzez własną dedykowaną infrastrukturę sieciową.

Splashtop wersja SOS

SOS to wsparcie dla urządzeń z 9-cyfrowym kodem. Licencja dla techników jest licencją pływającą. Można dodać 10 użytkowników na licencję, ale tylko 1 technik może korzystać z funkcji SOS w danym czasie.

 

Korzyści rozwiązania obejmują:

 • Szybkie i łatwa konfiguracja systemu
 • Licencja „Business: nie wymaga sprzętu lub serwera do instalacji (rozwiązanie jako usługa)
 • Licencja „Enterprise” to rozwiązanie do instalacji w firmie tzw. on-premise
 • Splashtop umożliwia dostęp do wszystkich “tzw. grubych” aplikacji biznesowych, programów CAD 3-D, filmów HD, modułów ERP, itp.
 • Umożliwia zarządzania i bezpieczeństwa z działa poprzez 256-bitowe szyfrowanie SSL
 • Nie ma potrzeby instalacji dodatkowych koncentratorów VPN itd.
 • Oprogramowanie zawiera również tzw. whiteboard szczególnie istotny do nauczania
 • Zdalne wsparcie pracowników przy rozwiązywaniu problemów na komputerach PC i MAC
 • Zdalny dostęp z urządzeń mobilnych z systemami Apple iOS, Android, Windows Phone i Windows Mobile

SPLASHTOP BUSINESS ACCESS – KLUCZOWE CECHY

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Splashtop Business Access korzysta z tego samego wysokowydajnego silnika, który napędza wielokrotnie nagradzane produkty konsumenckie używane przez miliony ludzi na świecie. Ciesz się jakością HD, dźwiękiem i szybkimi połączeniami ze swoim komputerem lub urządzeniem mobilnym.

ŁATWE WDROŻENIE

Własny streamer dla wdrażania, który automatycznie połączy się z Twoim kontem, inna opcja to pobierz standardowy streamer i zaloguj się, używając swojego identyfikatora Splashtop i hasła. Migracja z LogMeIn i innych zdalnych rozwiązań jest łatwa!

TRANSFER PLIKÓW

Łatwo przesyłaj pliki między komputerami. Możesz przeciągać i upuszczać pliki między komputerami, a także przesyłać pliki bez rozpoczynania sesji zdalnej!

DOSTĘP Z KAŻDEGO URZĄDZENIA

Uzyskaj zdalny dostęp do komputerów Windows, Mac i Linux * z Windows, Mac, iOS, Android oraz przeglądarki Chrome / Chromebook. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację Splashtop Business na wszystkich urządzeniach, z których chcesz zdalnie korzystać.

* Streamer Beta dla systemu Linux już dostępny! Zarejestruj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

SOLIDNE BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie sesje zdalne są chronione przez funkcje bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie TLS i 256-bitowe szyfrowanie AES, uwierzytelnianie urządzeń, weryfikację dwuetapową i wiele opcji hasła drugiego poziomu. Wszystkie połączenia, transfery plików i zdarzenia zarządzania są rejestrowane. Zgodności ze standardami SOC 2, RODO i HIPAA.

ZDALNY DRUK

Wybierz potrzebny plik ze zdalnego komputera i wydrukuj go natychmiast na lokalnej drukarce. Nie trzeba przesyłać plików ani faksować wydrukowanych dokumentów.

Splashtop Business Accces Pro – Funkcje zaawansowane

MULTI-TO-MULTI MONITOR PRO

Oglądaj jednocześnie wiele zdalnych ekranów z systemów z wieloma monitorami, w tym z wielu do jednego i wielu do wielu.

CHAT PRO

Czatuj z użytkownikiem na zdalnym komputerze podczas sesji lub poza sesją.

ZDALNY RESTART

Uruchom ponownie komputer zdalny z aplikacji Splashtop lub konsoli internetowej. Wybierz ponowne uruchomienie w trybie normalnym lub awaryjnym.

NAGRYWANIE SESJI

Nagrywaj sesje dostępu zdalnego. Użyj przycisku Nagrywanie ekranu w oknie zdalnego dostępu, aby rozpocząć i zatrzymać nagrywanie. Wszystkie nagrania są zapisywane na komputerze lokalnym.

ZARZĄDZANIE UŻYTKOWNIKAMI

Umożliwić całemu zespołowi korzystanie z dostępu zdalnego. Zaproś użytkowników i ustaw ich role oraz uprawnienia dostępu. Zezwól na dostęp do określonych komputerów.

UDOSTĘPNIJ MÓJ PULPIT

Udostępnij pulpit systemu Windows w trybie tylko do przeglądania za pomocą prostego łącza internetowego, które można wyświetlić w prawie każdej przeglądarce internetowej. Nie wymaga pobierania aplikacji ani wtyczek.

ZDALNE BUDZENIE KOMPUTERA

Zdalnie obudź komputer. Komputer docelowy musi obsługiwać funkcję Wake-on-LAN i być podłączony kablem LAN. Kolejny komputer w tej samej sieci musi być włączony.

DWAJ UŻYTKOWNICY W JEDNYM KOMPUTERZE

Dwóch członków zespołu może jednocześnie uzyskać zdalny dostęp do komputera. Wymaga 2 licencji użytkownika.

Splashtop Enterprise

Splashtop Enterprise łączy w sobie wszystkie zalety zdalnego wsparcia (Obecnego i Nieobecnego) oraz zdalnego dostępu, umożliwiając pracę z domu dla Twoich pracowników.

Oto bliższe spojrzenie na wszystkie korzyści i narzędzia znajdujące się w Splashtop Enterprise:

 • Płatność według liczby techników, a nie komputerów
 • Single-Sign-On (SSO)
 • Dostępne zarówno licencje dla użytkowników końcowych, jak i techników
 • Obecne wsparcie z dostępem mobilnym
 • Nienadzorowany dostęp mobilny (vs. Plus), w tym funkcje SOS Enterprise dla techników
 • Narzędzia do zdalnego zarządzania komputerami, takie jak aktualizacje i restartowanie systemu 1 do wielu/planowane, pulpit Aktualizacje systemu Windows, pulpit Bezpieczeństwo punktów końcowych i inne)
 • Alerty i powiadomienia
 • Zaplanowany dostęp (administratorzy IT mogą zaplanować czas, kiedy poszczególne osoby lub grupy studentów mogą mieć dostęp do komputerów).

Splashtop SOS

Splashtop SOS jest dostępny w 3 wariantach:

 • SOS Basic – Wszystkie wersje obsługują nieograniczoną liczbę urządzeń (na żądanie) z systemem Windows, Mac i urządzeniami mobilnymi (iOS i Android) z kodem 9-cyfrowym
 • SOS+10 to obsługa nieograniczonej liczby urządzeń na żądanie + dostęp bez nadzoru w dowolnym czasie do 10 zarządzanych komputerów na licencję techniczną
 • SOS Unlimited to obsługa nieograniczonej liczby urządzeń na żądanie + dostęp bez nadzoru w dowolnym czasie do nieograniczonej liczby komputerów

Firma Greeneris Sp. z o.o. jest oficjalnym i jedynym przedstawicielem Splashtop na rynku polskim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania w wersji SaaS jak również wykonujemy instalację
on-premise tj.w środowisku firmowym.

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy