+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

VeloCloud VMware SD-WAN


Dlaczego VMware SD-WAN?

Optymalizacja ruchu poprzez wiele dostępnych połączeń. SD-WAN zapewnia lepsze doświadczenia użytkownika w każdym miejscu. Dynamicznie steruje ruchem do najlepszego dostępnego łącza i rozwiązuje problemu z transmisją, aby zapewnić wysoką wydajność aplikacji.

Co to jest SD-WAN?

Zdefiniowana programowo sieć rozległa (SD-WAN) to podejście transformacyjne, które upraszcza tworzenie sieci dla oddziałów firm i zapewnia optymalną wydajność aplikacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych sieci WAN, SD-WAN zapewnia większą elastyczność sieci i redukcję kosztów. Zdefiniowana w oprogramowaniu sieć WAN ma swoje korzenie w oprogramowaniu SDN (ang. Software-Defined Networking), którego podstawową zasadą jest abstrahowanie właściwości sprzętu i transportu sieciowego od aplikacji korzystających z sieci.

Wykorzystując utrzymywanie, części komponentów w chmurze ułatwia wdrażanie i zarządzanie komponentami sieciowymi, jak również usprawnia kierowanie ruchem do aplikacji znajdujących się w chmurze i on-premise. SD-WAN optymalizuje dostępne łącza jak MPLS, LTE, szerokopasmowe, jak również zwiększa przepustowość łącza wykorzystując kilka łączy szerokopasmowych jednocześnie.

Zalety rozwiązań SD-WAN

Rozwiązania SD-WAN zapewniają abstrakcję dla oprogramowania do tworzenia nakładki sieciowej i oddzielania usług oprogramowania sieciowego od sprzętu.

Uprość sieć oddziałów

Szybsze udostępnianie biur oddziałów dzięki zautomatyzowanemu tzw. wdrażaniu bezdotykowemu, uproszczonej konfiguracji, orkiestracji i bieżącemu monitorowaniu dzięki scentralizowanym narzędziom do rozwiązywania problemów. Uproszczenie infrastruktury oddziałów dzięki możliwości wstawiania usług sieciowych na krawędzi oddziału, w chmurze lub w regionalnych i korporacyjnych centrach danych.

Segmentacja danych

Kontroler SD-WAN można wykorzystać do tworzenia wirtualnych segmentów sieci w celu izolowania danych włączając w to PCI, aby zapewnić integralność i zgodność z audytem PCI. Możliwość nakładania się adresów IP, dzięki segmentacji ułatwia zintegrowanie wielu sieci w systemie.

Optymalizuj wydajność aplikacji

Zoptymalizuj wydajność aplikacji za pośrednictwem łączy hybrydowych lub internetowych, zapewniając bezpośredni, bezpieczny dostęp do aplikacji korporacyjnych i chmurowych. SD-WAN zapewnia skonsolidowane monitorowanie i widoczność wielu łączy WAN i dostawców usług.

Dostarcz Zwinny (agile) Oddziału

Umożliwienie współistnienia wielu łączy, urządzeń i usług oraz współdziałania z dotychczasowymi rozwiązaniami i sprawienia, by oddział był zwinny. Interfejsy API umożliwiają integrację z różnymi systemami zarządzania i raportowania wdrażanymi obecnie przez przedsiębiorstwa.

Zmniejsz koszty

Z łatwością dostarczaj hybrydową sieć WAN i włączaj oddziały firmy za pomocą zwykłego łącza szerokopasmowego jako sieci WAN klasy korporacyjnej.
Wykorzystaj możliwości takie jak:

  • Wdrażanie zero-touch nowych lokalizacji firmowych, dzięki zarządzaniu wszystkimi funkcjonalnościami wdrożeniowymi z firmowej centrali.
  • Elastyczny model wdrożeniowy umożliwi współprace z routerem oddziałowym lub jego zastąpienie
  • Zmniejszenie kosztów MPLS i linii dzierżawionych poprzez wykorzystanie łączy szerokopasmowych, LTE i innych.
  • Redukcja kosztów związanych z rozwiązywaniem problemów. Zarządzanie i kontrolowanie ruchu sieciowego z wykorzystaniem centralnego punktu zarządzania powoduje, że nie trzeba wysyłać wyszkolonych inżynierów na miejsce w celu rozeznania przyczyny problemu i jego usunięcia.

Greeneris Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem rozwiązań VeloCloud w Polsce

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy