+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

VeloCloud VMware SD-WAN


VeloCloud, obecnie część VMware, jest liderem rynku SD-WAN. VMware SD-WAN firmy VeloCloud jest kluczowym elementem sieci Virtual Cloud Network i ściśle zintegrowanym z NSX Data Center i NSX Cloud, aby umożliwić klientom rozszerzenie spójnych zasad sieciowych i zabezpieczeń z centrum danych na oddział do chmury. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.velocloud.com i śledź firmę na Twitterze @VeloCloud.

Co to jest SD-WAN?

Zdefiniowana programowo sieć rozległa (SD-WAN) to podejście transformacyjne, które upraszcza tworzenie sieci dla oddziałów firm i zapewnia optymalną wydajność aplikacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych sieci WAN, SD-WAN zapewnia większą elastyczność sieci i redukcję kosztów. Zdefiniowana w oprogramowaniu sieć WAN ma swoje korzenie w oprogramowaniu SDN (ang. Software-Defined Networking), którego podstawową zasadą jest abstrahowanie właściwości sprzętu i transportu sieciowego od aplikacji korzystających z sieci.

Zalety rozwiązań SD-WAN

Rozwiązania SD-WAN zapewniają abstrakcję dla oprogramowania do tworzenia nakładki sieciowej i oddzielania usług oprogramowania sieciowego od sprzętu.

Uprość sieć oddziałów

Szybsze udostępnianie biur oddziałów dzięki zautomatyzowanemu tzw. wdrażaniu bezdotykowemu, uproszczonej konfiguracji, orkiestracji i bieżącemu monitorowaniu dzięki scentralizowanym narzędziom do rozwiązywania problemów. Uproszczenie infrastruktury oddziałów dzięki możliwości wstawiania usług sieciowych na krawędzi oddziału, w chmurze lub w regionalnych i korporacyjnych centrach danych.

Optymalizuj wydajność aplikacji

Zoptymalizuj wydajność aplikacji za pośrednictwem łączy hybrydowych lub internetowych, zapewniając bezpośredni, bezpieczny dostęp do aplikacji korporacyjnych i chmurowych. SD-WAN zapewnia skonsolidowane monitorowanie i widoczność wielu łączy WAN i dostawców usług.

Dostarcz Zwinny (agile) Oddziału

Umożliwienie współistnienia wielu łączy, urządzeń i usług oraz współdziałania z dotychczasowymi rozwiązaniami i sprawienia, by oddział był zwinny. Interfejsy API umożliwiają integrację z różnymi systemami zarządzania i raportowania wdrażanymi obecnie przez przedsiębiorstwa.

Zmniejsz koszty

Z łatwością dostarczaj hybrydową sieć WAN i włączaj oddziały firmy za pomocą zwykłego łącza szerokopasmowego jako sieci WAN klasy korporacyjnej. Zmniejsz koszty dostarczania sprzętu, wybierając opcje wdrażania, takie jak maszyna wirtualna na komercyjnym urządzeniu typu „z półki” (COTS – z ang. commercial-off-the-shelf), maszyna wirtualna na istniejącym routerze opartym na architekturze x86 lub specjalnie zaprojektowanej VMware SD-WAN firmy VeloCloud ™.

Greeneris Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem rozwiązań VeloCloud w Polsce

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy