+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Nasi partnerzy

 

VMware by Broadcom radykalnie przekształca sektor IT w oparciu o technologie, dzięki którym firmy są bardziej prężne, wydajne i rentowne. Firma VMware, która jest pionierem w dziedzinie wirtualizacji i automatyzacji na podstawie reguł, upraszcza złożoność infrastruktury IT całego centrum danych. Za pośrednictwem oprogramowania do wirtualizacji, profesjonalnych usług i solidnego ekosystemu ponad 55 000 partnerów, który zapewnia współpracę aplikacji oraz możliwość wyboru dla użytkowników, dostarcza wartościowe rozwiązania dla ponad 500 000 klientów. Poprzez wirtualizację infrastruktury – od centrum danych po przetwarzanie w chmurze i urządzenia przenośne – VMware umożliwia świadczenie usług IT z dowolnego urządzenia oraz w dowolnym miejscu i czasie.

Nasz specjalizacja VMware: Workspace One | Horizon | Carbon Black

Microsoft (Nasdaq “MSFT” @microsoft) napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury (Intelligent Cloud) oraz inteligentnych urządzeń (Intelligent Edge). Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Microsoft dostarcza platformę rozwiązań, które są dla innych fundamentem do rozwoju – lepszego życia obywateli, transformacji polskich przedsiębiorstw, szkół, urzędów i ekspansji polskich firm IT – Partnerów Microsoft – którzy tworzą własne rozwiązania w oparciu o technologię Microsoft. Aspiracją firmy w Polsce jest przyczynianie się do powstania Polskiej Doliny Cyfrowej, w której technologia pozwala akcelerować rozwój polskich przedsiębiorstw i organizacji.

Sprawdź ceny i kup w sklepie online one.greeneris.com produkty Microsoft dla firm.

Zobacz więcej: Defender ATP | Azure Sentinel | Intune | Microsoft Teams

One Identity

One Identity – spółka należąca do Quest Software pomaga organizacjom w realizacji strategii bezpieczeństwa ukierunkowanej na identyfikacji tożsamości. Dzięki wyjątkowo szerokiemu portfolio produktów z zakresu zarządzania tożsamością, dostępem i kontami One Identity pomaga organizacjom w pełni wykorzystać ich potencjał, bez przeszkód związanych z bezpieczeństwem, a jednocześnie chroniąc je przed zagrożeniami.
Ponad 7500 organizacji na całym świecie polega na rozwiązaniach One Identity do zarządzania ponad 125 milionami tożsamości, zwiększając ich sprawność i wydajność przy jednoczesnym zabezpieczeniu dostępu do ich systemów i danych – on-prem, w chmurze lub hybrydowo.

Zobacz więcej: Active Roles | Privileged Access Management

Workspace One

Cisco – firma Cisco produkuje, sprzedaje i wspiera rozwiązania z zakresu sprzętu sieciowego, telekomunikacyjnego, wideo, współpracy grupowej, centr przetwarzania danych i bezpieczeństwa sieciowego by wymienić najważniejsze. Dzięki wielu akwizycjom, takim jak OpenDNS (obecnie Umbrella), Meraki, WebEx – Cisco specjalizuje się głęboko w konkretnych segmentach rynku – takich jak na przykład Internetu Rzeczy (IoT) czy bezpieczeństwie z chmury.

Zobacz więcej: Cisco Meraki | Cisco Webex | Cisco Umbrella | Cisco Mobility Express

CrowdStrike to rynkowy lider w dziedzinie ochrony urządzeń końcowych przy pomocy technologii EDR. Swoją przewagę udowadnia wieloma odznaczeniami od niezależnych organizacji testujących tego typu oprogramowanie. Lider w zestawieniach najbardziej uznanych organizacjach jak Gartner czy Forrester. CrowdStrike Falcon buduje swoją przewagę dzięki skutecznym silnikom behawioralnym bazującym na wskaźnikach IOA i chmurze ThreatGraph. ThreatGraph kolekcjonuje dane zebrane z sensorów z całego świata celem dogłębnej analizy i wyszukiwania nowych zagrożeń i technik ataku. Dzięki temu CrowdStrike jest w stanie dostarczyć do swojego rozwiązania unikalne dane o zagrożeniach, które pozwalają skutecznie zabezpieczyć środowisko pracy.

Zobacz więcej: CrowdStrike

SentinelOne to topowy reprezentant rozwiązań nowej generacji do ochrony wszystkich urządzeń końcowych. Platforma klasy XDR od SentinelOne kompleksowo zabezpiecza środowisko przy pomocy technologii uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Dzięki silnikom zaimplementowanym bezpośrednio w agencie, skutecznie zapobiega zaawansowanym atakom ransomware oraz 0-day. Oprócz mechanizmów wykrywania, zawiera bogaty zestaw mechanizmów naprawczych w tym opatentowany mechanizm Rollback.

Zobacz więcej: SentinelOne

BlueJeans
KnowBe4 to największa na świecie zintegrowana platforma do szkoleń z zakresu świadomości bezpieczeństwa połączona z symulowanymi atakami phishingowymi. Szkolenia pomagają w zarządzaniu problemami bezpieczeństwa IT, takimi jak socjotechnika, spear phishing i ataki typu ransomware. KnowBe4 obsługuje ponad 40 000 klientów na całym świecie.

Zobacz więcej: KnowBe4

zscaler logo
Zimperium to światowy lider w dziedzinie rozwiązań bezpieczeństwa urządzeń mobilnych. Ta platforma MTD zabezpiecza w czasie rzeczywistym urządzenia z systemami Android, iOS, ChromeOS.  Zbudowany przez Zimperium silnik uczenia maszynowego Z9, skutecznie chroni urządzenia mobilne przez atakami z urządzeń zewnętrznych, sieci, phishingiem. Silnik Z9 wykorzystujący analizę behawioralną, rezyduje na urządzeniu i monitoruje całe urządzenie pod kątem szkodliwego zachowania (nie skanuje tylko obecnych na nim aplikacji !) w celu zapobiegania dostępu do sieci firmowej skompromitowanym urządzeniom.

Zobacz więcej: Zimperium

Lookout Mobile Endpoint Security przede wszystkim dostarcza pewność posiadania możliwie najbardziej pełnego obrazu sytuacji bezpieczeństwa naszego środowiska urządzeń mobilnych. Lookout jest idealnym rozwiązaniem chroniącym od utraty czy wycieku danych spowodowanych złośliwym kodem aplikacji, phishingiem, czy ryzykownymi zachowaniami użytkowników urządzeń. Lookout Security Cloud, która stanowi źródło wiedzy oprogramowania jest zasilana informacjami o zagrożeniach przez ponad 150 mln urządzeń, ogromną bibliotekę ponad 50 mln aplikacji mobilnych i 340 tysiącami sytuacji o niebezpiecznym charakterze.

Zobacz więcej: Lookout mobile endpoint security

Ping Identity jest pionierem inteligentnej tożsamości (Intelligent Identity). Pomaga przedsiębiorstwom osiągnąć bezpieczeństwo Zero Trust oparte na tożsamości, zapewniającej bardziej spersonalizowane i przejrzyste doświadczenia użytkowników. Ponad połowa firm z listy Fortune 100 wybiera Ping Identity ze względu na doświadczenie w zakresie tożsamości i wiodącą pozycje w obszarze otwartych standardów oraz partnerstwo z firmami takimi jak Microsoft i Amazon. Ping Identity zapewnia elastyczne opcje rozszerzania hybrydowych środowisk informatycznych oraz przyspieszania cyfrowych inicjatyw biznesowych, dzięki MFA, SSO, zarządzaniu dostępem, inteligentnym zabezpieczeniom API, usługom katalogowym oraz możliwościami zarządzania danymi.

Zobacz więcej: Ping Identity

Syslog-ng to uniwersalne narzędzie do zarządzania dziennikami systemowymi (logami). One Identity – spółka należąca do Quest – zapewnia teraz zarządzanie logami w ramach niedawnego przejęcia firmy Balabit, która jest liderem na rynku zarządzania logami od 1998 roku.  Dzięki syslog-ng możesz zbierać logi z dowolnego źródła, przetwarzać je w czasie rzeczywistym i dostarczać do różnych miejsc docelowych. syslog-ng umożliwia zbieranie, analizowanie, klasyfikowanie, przepisywanie i korelowanie logów z całej infrastruktury oraz przechowywanie lub kierowanie ich do narzędzi do analizy dzienników.

Zobacz więcej: Syslog-ng

zscaler logo

Zscaler od ponad dekady pomaga swoim klientom biznesowym wkroczyć w bezpiecznie cyfrową erę—w tym ponad 400 z 2000 największych publicznych firm na świecie (Forbes Global 2000). Umożliwia on wiodącym organizacjom w ponad 185 krajach przekształcanie sieci i aplikacji w mobilnym i chmurowym świecie. Usługi Zscaler są w 100 % dostarczane z chmury oferując zwiększone bezpieczeństwo, lepsze wrażenia użytkowników i skalowalność, jakich tradycyjne urządzenia lub hybrydowe rozwiązania nie są w stanie zapewnić. Sztandarowe usługi Zscaler Internet Access™ i Zscaler Private Access™ zapewniają szybkie, bezpieczne połączenia pomiędzy użytkownikami i aplikacjami, niezależnie od urządzenia, lokalizacji czy sieci.

Zobacz więcej: Zscaler Cloud Security

Firma Forcepoint zyskała uznanie dostarczając rozwiązań zarządzania dostępem pracowników do Internetu. Wraz z popularyzacją Internetu oraz jego rozwojem, a w szczególności z Web 2.0 Forcepoint rozwijał swoje technologie migrując od URL filteringu w stronę systemu chroniącego przed złośliwym kodem oraz innymi zagrożeniami Web wprowadzając w środowisku u klienta technologie takie jak analiza zawartości pod kątem zagrożeń i kategoryzacja stron internetowych w czasie rzeczywistym, oraz zarządzanie i inspekcja szyfrowanych połączeń HTTPS. Dzięki temu organizacje mogą bezpiecznie i bez obaw adaptować nowoczesne technologie. Oferta firmy Forcepoint obejmuje również system ochrony poczty elektronicznej oraz poufnych informacji (DLP) pozwalając posiąść wiedzę oraz kontrolę nad tym jakie dane muszą być chronione przed wyciekiem oraz gdzie, jak również w jaki sposób mogą być używane i przesyłane.

Zobacz więcej: Forcepoint

Check Point Software Technologies LTD to firma specjalizująca się w tworzeniu rozwiązań zabezpieczających infrastrukturę firmową przed najnowocześniejszymi cyberatakami. Jest wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań dla rządów i przedsiębiorstw na całym świecie. Check Point zapewnia najbardziej wszechstronny i intuicyjny system zarządzania bezpieczeństwem z pomocą jednego scentralizowanego interfejsu. Dzięki ponad 3500 ekspertom ds. bezpieczeństwa, uznanej na całym świecie jednostce badawczo-wywiadowczej oraz najszerszemu ekosystemowi partnerów biznesowych i technologicznych Check Point chroni ponad 100.000 organizacji i miliony użytkowników na całym świecie.

Zobacz więcej: SandBlast Mobile

zscaler logo

F-Secure to znany i ceniony producent posiadający niedoścignione doświadczenie w dziedzinie ochrony urządzeń końcowych, a także detekcji i reakcji. Długo budowane i stale rozwijane kompetencje (od trzech dekad !) pozwalają na ustawicznie wprowadzanie innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego. Rozwiązania strzegą przedsiębiorstw i konsumentów przed zaawansowanymi cyberatakami, naruszeniami ochrony danych i epidemiami ransomware’u. Wyrafinowana technologia F Secure łączy maszynowe uczenie się z ludzką wiedzą ekspertów pracujących w renomowanych laboratoriach firmy w jedno unikatowe podejście określane mianem Live Security. Ochrona obejmująca swoim zakresem infrastrukturę firmy, a także urządzenia końcowe (smartfony, tablety, desktopy, czy laptopy).

Zobacz więcej: F-Secure

BlueJeans

Pradeo jest dostawcą rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa aplikacji mobilnych dla smartfonów i tabletów. To świadowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa mobilnego, zapewniający pełną i automatyczną ochronę danych przetwarzanych przez urządzenia i aplikacje mobilne. Rozwiązania firmy Pradeo znalazły zastosowanie w wielu firmach na świecie rozwiązując problemy pojawiające się wraz z nadejściem ery mobilności, w której to aplikacje są centrum rozwoju technologicznego i mają wpływ na każdy sektor oraz obszar działania firmy.

Zobacz więcej: Pradeo

Red Hat

AppTec360 Enterprise Mobility Management to kompleksowe rozwiązanie „Mobility First”, którego priorytetem jest bezpieczeństwo danych. Ryzyko utraty danych jest niwelowane dzięki zintegrowanym środkom ochronnym i opcjom bezpieczeństwa oferowanym przez AppTec360. Już ponad 6,400 firm w 107 krajach na całym świecie zaufało AppTec360 i liczba ta rośnie z dnia na dzień.

Zobacz więcej: AppTec360

Red Hat

Splashtop dostarcza usługi nowej generacji zapewniające zdalny dostęp I wsparcie do aplikacji, plików I danych oraz ich kontrolę za pośrednictwem tabletów czy smartfonów. Rozwiązania są oparte na chmurze oraz mają szeroki zakres odbiorców począwszy od międzynarodowych przedsiębiorstw a skończywszy na odbiorcach prywatnych.

Zobacz więcej: Splashtop

Cisco Meraki

Sealpath jest to producent skupiający się na ochronie danych poprzez tworzenie oprogramowania zmniejszające ryzyko wycieku danych, zapewniania bezpieczeństwa poufnych informacji oraz ochrony zasobów organizacji. Oferowane produkty dostępne są zarówno dla sieci lokalnej oraz oparte na chmurze.

Zobacz więcej: Sealpath

Seclore jest firmą zajmującą się zarządzaniem prawami do informacji (IRM), która ogranicza ryzyko związane z wyciekiem informacji, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo współpracy i danych. Rozwiązania Seclore w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji zapewniają trwałą, kompleksową ochronę informacji w celu bezpiecznego outsourcingu i kontroli wykorzystania dokumentów. Seclore specjalizuje się w ochronie danych po ich rozpowszechnieniu, niezależnie od miejsca i sposobu ich przekazywania.

Zobacz więcej: Seclore

Boldon James jest producentem, który od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania w zakresie Klasyfikacji Danych stosowane zarówno w małych firmach, dużych korporacjach, jak również w organizacjach rządowych i militarnych na całym świecie. Classifier integrując się ze środowiskiem Windows i oprogramowaniem Microsoft Office stwarza możliwość wykorzystania graficznych identyfikatorów oraz metadanych do wyegzekwowania zasad i polityki ochrony danych w organizacji w trakcie tworzenia i przetwarzania dokumentów lub wysyłania poczty elektronicznej.

Zobacz więcej: Bodon James

Zoom Video Communications Inc. (w skrócie Zoom) to amerykańska firma z branży technologii komunikacyjnych z siedzibą w San Jose, w Kalifornii. Zoom oferuje usługi wideotelefonii i czatu online za pośrednictwem opartej na chmurze platformy oprogramowania peer-to-peer, która jest wykorzystywana do telekonferencji, telepracy, edukacji na odległość i kontaktów społecznych.

Zobacz więcej: Zoom | Zoom Webinar | Zoom Edu | Blog Zoom

BlueJeans
Założona w 2014 roku firma Teramind jest wiodącym, globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie monitorowania pracowników, analizy zachowań użytkowników, wykrywania zagrożeń wewnętrznych, kryminalistyki i oprogramowania do zapobiegania utracie danych. Ponad 4000 organizacji z branży finansowej, prawnej, handlowej, produkcyjnej, energetycznej, technologicznej, zdrowotnej i rządowej na całym świecie zaufało wielokrotnie nagradzanej platformie Teramind, która wykrywa, rejestruje i zapobiega złośliwym zachowaniom użytkowników, a także pomaga zespołom zwiększać produktywność i wydajność.

Zobacz więcej: Teramind

BlueJeans

Exabeam obejmuje Next Generation SIEM System Information Event Management, UEBA – User and Entity Behavior Analytics, SOAR – Security Orchestration Automation and Response.

Zobacz więcej: Exabeam

avanan

Avanan od momentu powstania w 2016 r. definiuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa poczty elektronicznej dzięki opatentowanej ochronie inline i innowacyjnemu uczeniu maszynowemu. Sztuczna inteligencja Avanan chroni chmurowe pakiety poczty elektronicznej i współpracy przed cyberatakami, które omijają domyślne i zaawansowane narzędzia bezpieczeństwa. Niewidoczne, wielowarstwowe zabezpieczenia umożliwiają pełną ochronę pakietów rozwiązań do współpracy w chmurze, takich jak Office 365, G-Suite, Teams i Slack.

Zobacz więcej: Avanan

avanan
GreyCortex jest firmą z siedzibą w Brnie. Zajmuje się badaniem przepływu sieciowego i nowoczesną analizą złośliwego oprogramowania. Produkt firmy, Mendel, to narzędzie do analizy ruchu sieciowego (NTA), które identyfikuje zagrożenia i ataki komputerowe przy użyciu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Oprogramowanie to zapewnia szczegółowy wgląd w ruch sieciowy na potrzeby analizy śledczej i obrony przed różnymi naruszeniami infrastruktury.

Zobacz więcej: GreyCortex