+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

HYPR – True Passwordless Security


HYPR to pierwsza w chmurze platforma uwierzytelniania zaprojektowana w celu wyeliminowania haseł i wspólnych sekretów w całym przedsiębiorstwie. Siła HYPR pochodzi z zaawansowanej kryptografii klucza publicznego wdrożonej na dużą skalę wśród milionów użytkowników. Takie podejście eliminuje główny cel hakerów – hasła, jednocześnie drastycznie zwiększając bezpieczeństwo. Dzięki True Passwordless Security firmy mogą wreszcie wyeliminować nieautoryzowane użycie haseł, oszustwa i wyłudzanie informacji – a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu błyskawicznej obsługi użytkownika, która jest łatwa w użyciu i łatwa do wdrożenia.

Pomimo znacznych środków zainwestowanych w uwierzytelnianie, większość pracowników nadal loguje się do stacji roboczych za pomocą hasła. Dzieje się tak, ponieważ tradycyjne produkty MFA opierają się na hasłach, pozostawiając Twoich pracowników szeroko otwartymi na ponowne użycie poświadczeń, a jednocześnie spowalniają proces logowania. True Passwordless® MFA firmy HYPR umożliwia wdrożenie uwierzytelniania pracowników bez używania hasła w ciągu kilku dni. Dzięki wbudowanej obsłudze ulubionych dostawców tożsamości i jednokrotnego logowania (SSO), HYPR pomaga rozszerzyć uwierzytelnianie bez hasła w całym przedsiębiorstwie.
  • Wyeliminuj hasła w systemach Windows, MacOS, Linux i na wirtualnych pulpitach (VDI).
  • Zapewnij możliwość logowania bez hasła pracownikom będącym offline, dzięki wykorzystaniu bezpiecznego zdecentralizowanego kodu PIN, by mogli logować się w dowolnym miejscu – niezależnie czy są w podróży, np. samolotem lub metrem.
  • HYPR jest jedynym dostawcą, który umożliwia logowanie bez hasła, które rozpoczyna się na urządzeniu mobilnym. Dzięki logowaniu inicjowanemu przez urządzenie mobilne HYPR zatrzymuje ataki typu PUSH, MITM, credential stuffing, brute force i inżynierię społeczną – zanim do nich dojdzie. Ta zaawansowana innowacja jest jednym z wielu powodów, dla których przedsiębiorstwa wybierają HYPR do eliminacji haseł.

JAK DZIAŁA HYPR?

Poświadczenia użytkownika są bezpiecznie przechowywane w najbardziej zaufanych obszarach smartfonów i urządzeń, które znajdują się pod kontrolą użytkownika. HYPR zastępuje użycie haseł i wspólnych sekretów kryptografią klucza publicznego i otwartymi standardami, takimi jak FIDO2. Dzięki HYPR eliminujesz wspólne sekrety za pomocą szyfrowania klucza publicznego (PKE), które drastycznie zmniejsza wektor ataku. Obejmuje to użycie pary kluczy kryptograficznych: klucza prywatnego, który jest tajny na urządzeniu mobilnym użytkownika na poziomie sprzętowym, oraz klucza publicznego przechowywanego na serwerze HYPR True Passwordless. Mówiąc najprościej, przypomina to przekształcenie smartfona w kartę inteligentną.

GŁÓWNE KORZYŚCI Z WDROŻENIA HYPR

  • Eliminacja kosztów resetowania hasła – Oszczędź tysiące godzin pracy pomocy technicznej i frustracji pracowników związanej z koniecznością korzystania z długich, odpowiednio złożonych haseł.
  • Zapobiegaj atakom z wykorzystaniem inżynierii społecznej – Zamiast wpisywać hasła, zapewnij swoim pracownikom błyskawiczne uwierzytelnianie bez hasła inicjowane za pomocą telefonu komórkowego.
  • Ujednolicone uwierzytelnianie – Jeśli Twoi pracownicy borykają się z wieloma dostawcami uwierzytelnienia u wielu dostawców tożsamości, zapewnij spójny i łatwy w użyciu interfejs logowania bez hasła.
  • Zwiększ produktywność – Współcześnie pracownik marnuje średnio 24 godziny w roku na logowanie do stacji roboczych. Zwiększ produktywność oszczędzając cenny czas marnowany na starsze aplikacje MFA i wpisując długie, złożone hasła.
  • Zachowaj swojego dotychczasowego dostawcę uwierzytelnienia – Twoja organizacja zainwestowała dużo czasu, zasobów i wysiłku w obecnie wykorzystywane sposoby uwierzytelnienia? Umożliwiamy Ci umieszczenie True Passwordless MFA przed istniejącymi rozwiązaniami, więc nie ma potrzeby ich wymiany. Nasze natywne wtyczki są w pełni kompatybilne z istniejącymi dostawcami tożsamości, w tym:
Przenieś swoją firmę na kolejny poziom bezpieczeństwa uwierzytelnienia. Witamy w #ThePasswordlessCompany.

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy