+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Zscaler Cloud Security


Zscaler oferuje bezpieczną transformację chmurową, która pozwala na szybki, bezpieczny i bezpośredni dostęp do aplikacji chmurowych bez względu czy to chmura publiczna czy prywatna.

Niezrównane bezpieczeństwo

Zawsze włączona ochrona.
Bez skomplikowanych urządzeń.

Bezpieczna transformacja sieci

Od hub-and-spoke do direct-to-cloud. Zmniejsz opóźnienia i koszty.

Szybki i bezpieczny zdalny dostęp do AWS, Azure

Wygodniejszy dla użytkowników. Brak zdalnych bramek VPN.

Skuteczne wdrożenia Office 365

Wdrożenie jednym kliknięciem. Brak aktualizacji sieci. Zadowoleni użytkownicy.

Zbudowana w 100% w chmurze globalna usługa Zscaler, zapewnia cały pakiet zabezpieczeń. Udostępnia bezpieczne, szyfrowane połączenie od stacji użytkownika lub oddziału (wykorzystując technologię np. SD-WAN) bezpośrednio do aplikacji znajdujących się w chmurze publicznej lub prywatnej. Dodatkowo monitoruje ruch sieciowy i aktywność użytkowników, również zdalnych, zabezpieczając system przed wirusami, dostępem do stron WWW zawierających szkodliwe oprogramowanie, chroni przed atakami APT i wyciekiem wrażliwych danych.


Zscaler Web Security

Oferuje pełny zakres ochrony przed atakami wraz z wielowarstwową ochroną „defence in depth”. Jako organizacja przekieruj ruch biurowy lub użytkowników na platformę Zscaler, a natychmiast uruchomi się ochrona, która chroni przed złośliwym oprogramowaniem typu: malware, phishing, exploity przeglądarek, złośliwymi adresami URL, botnetami i wieloma innymi zagrożeniami.

Zscaler został stworzony z myślą o ułatwieniu pracy z chmurą. Pozwala na uwolnienie się od tradycyjnych rozwiązań opartych na budowie infrastruktury IT, obniża koszty MPLS i sieci oraz zapewnia bezpieczeństwo w świecie opartym na pracy w chmurze.

 

Usprawnij model bezpieczeństwa

  • Wykorzystaj stos zabezpieczeń jako usługę z globalnej chmury, skalowaną dla wszystkich użytkowników, zarówno w sieci, jak i poza nią.
  • Wdróż zintegrowane usługi chmurowe, w tym zabezpieczenia i filtrowanie sieci, zaporę ogniową, kontrolę aplikacji w chmurze, piaskownicę, DLP oraz antywirus / antyspam.
  • Zacznij od usług, których potrzebujesz dzisiaj i aktywuj inne w miarę wzrostu potrzeb.

Zapewnij szybszą i bezpieczniejszą usługę

  • Umożliw użytkownikom bezpośrednie połączenie z Internetem za pośrednictwem chmury Zscaler i ominięcie wolniejszej architektury hub-and-spoke.
  • Zminimalizuj koszty łączy awaryjnych (backhaul) MPLS oraz administracji i konserwacji urządzeń bezpieczeństwa.
  • Elastycznie skaluj wymagania dotyczące pojemności wraz ze wzrostem wymagań dotyczących ruchu.

Korzystaj ze zunifikowanych zasad i raportów

  • Zapewnij dokładnie takie same zabezpieczenia i zasady kontroli bez względu na to, gdzie użytkownicy się łączą.
  • Użyj tylko jednej konsoli, aby wymusić zunifikowane zasady dotyczące użytkowników lub grup w całym stosie zabezpieczeń.
  • Przeglądaj raporty w czasie rzeczywistym i scentralizowane analizy, które poprawiają kontekst zagrożeń i widoczność dla wszystkich użytkowników.

Zbudowana w 100% w chmurze globalna usługa Zscaler, zapewnia cały pakiet zabezpieczeń. Udostępnia bezpieczne, szyfrowane połączenie od stacji użytkownika lub oddziału (wykorzystując technologię np. SD-WAN) bezpośrednio do aplikacji znajdujących się w chmurze publicznej lub prywatnej. Dodatkowo monitoruje ruch sieciowy i aktywność użytkowników, również zdalnych, zabezpieczając system przed wirusami, dostępem do stron WWW zawierających szkodliwe oprogramowanie, chroni przed atakami APT i wyciekiem wrażliwych danych.


PEŁNA KONTROLA ZAWARTOŚCI INLINE

Na koniec sprawdź CAŁY ruch, bez żadnych kompromisów. Opatentowany silnik ByteScan ™ sprawdza każdy bajt wychodzący i przychodzący, nawet trudny do zauważenia Ruch SSL, z jedynie mikrosekundowym opóźnieniem.

KORELACJA ZAGROŻENIA W CZASIE RZECZYWISTYM

Dynamicznie obliczane ryzyko stron internetowych i każdego z obiektów za pomocą analizy treści i domeny.

EFEKT CHMURY

Miliony użytkowników pracujących dla Ciebie. Wszelkie zagrożenia wykryte w dowolnym miejscu w chmurze Zscaler są natychmiast blokowane dla wszystkich klientów. Codziennie wprowadzanych jest ponad 120 000 aktualizacji.

60+ ŹRÓDŁA ZAGROŻEŃ

Znajduj i zatrzymuj więcej zagrożeń za pomocą platformy Zscaler, która pobiera dane z ponad 60 zewnętrznych źródeł informacji o zagrożeniach w tym: źródeł komercyjnych i prywatnych.

Zscaler, specjalnie zaprojektowana platforma bezpieczeństwa w chmurze

SSMA ™ – wszystkie silniki bezpieczeństwa odpalają przy każdym skanowaniu zawartości – tylko mikrosekundowe opóźnienie
ByteScan ™ – skanowany każdy wychodzący / przychodzący bajt; natywne skanowanie SSL
PageRisk ™ – ryzyko związane z każdym obiektem obliczanym liniowo, dynamicznie
Nanolog ™ – kompresja 50:1, globalna konsolidacja logów w czasie rzeczywistym
PolicyNow ™ – zasady podążają za użytkownikiem w celu zapewnienia takiej samej ochrony lokalnej i zewnętrznej

Globalna widoczność

Zscaler oferuje globalną widoczność, niemal w czasie rzeczywistym, wszystkim użytkownikom, lokalizacjom, usługom i aplikacjom, a także zagrożeniom blokującym i próbującym komunikować się do centrów kontroli z dowolnych maszyn zainfekowanych botnetem.

Zscaler Internet Access: szybki, bezpieczny dostęp do Internetu i aplikacji SaaS
Bezpieczna transformacja sieci

Ustawiając Zscaler Internet Access jako domyślną trasę do Internetu, zapewnisz wszystkim użytkownikom, bez względu na lokalizację identyczną ochronę. Zscaler znajduje się między użytkownikami a Internetem, kontrolując każdy bajt ruchu stosując wiele różnych technik bezpieczeństwa w celu zapewnienia najwyższego poziomu ochrony.

Specjalnie zaprojektowana, wielodostępna platforma bezpieczeństwa w chmurze

Zscaler Internet Access przenosi cały stos zabezpieczeń do chmury dzięki zintegrowanym usługom bezpieczeństwa, które natychmiast korelują dane w celu zapewnienia najwyższego poziomu ochrony. Chmura Zscaler została zbudowana od podstaw dla kompleksowego bezpieczeństwa i niskich opóźnień. Dzięki elastycznej skalowalności klienci mogą dodawać użytkowników i aktywować usługi niemal natychmiast.

Zscaler Private Access: szybki, bezpieczny dostęp do aplikacji wewnętrznych

Dostęp do aplikacji tradycyjnie wymaganą dostępu do sieci, a wprowadzanie użytkowników do sieci niesie ze sobą ryzyko. Zscaler wprowadził nowe podejście w udostępnianiu dostępu do wewnętrznych aplikacji, które łączy określonego użytkownika do określonej aplikacji. Alternatywa dla rozwiązań VPN.

 

Zobacz więcej na stronie Zscaler

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy