+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Microsoft 365 Defender

wcześniej: Microsoft Threat Protection


Microsoft 365 Defender to rozwiązanie z kategorii rozwiązań XDR (Extended Detection and Response), które automatycznie zbiera, koreluje i analizuje dane na temat zagrożeń i alertów z całego środowiska Microsoft 365, w tym z punktów końcowych, skrzynek mailowych, aplikacji czy tożsamości. Microsoft 365 Defender łączy sygnały ze wszystkich dostępnych w organizacji usług z rodziny Defender. Całe rozwiązanie można obsługiwać z poziomu przystępnej konsoli webowej lub Powershell’a

m365 defender
Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o Microsoft 365 Defender.

Możliwości

Zapobieganie

Rozwiązanie Microsoft 365 Defender pomaga zapobiegać szerokiej gamie ataków, w tym kompromitacji poczty e-mail, wyłudzaniu danych, atakach typu ransomware i zaawansowanemu złośliwemu oprogramowaniu dzięki korzystaniu z filtrowania i sprawdzania wszystkich sygnałów.

Wykrywanie

Automatyczne wykrywanie złośliwych i podejrzanych zawartości, takich jak linki i pliki w wiadomościach e-mail lub usłudze Microsoft Teams, wspomagane przez sztuczną inteligencje.

Analiza i wykrywanie zagrożeń

Wykrywanie i reagowanie na ataki dzięki ujednoliconemu interfejsowi, pełnej widoczności tzw. „kill chaina” i zaawansowanym funkcjom wyszukiwania w celu identyfikacji i priorytetyzowania zagrożeń.

Reagowanie na zagrożenia

Możliwe jest automatyczne reagowanie na incydenty dzięki wbudowanej automatyzacji, która cofa złośliwe działania i niestandardowe konfiguracje, które umożliwiają zespołom ds. bezpieczeństwa zwiększanie wydajności poprzez odciążenie działów IT.

Podnoszenie świadomości

Przeprowadzaj symulacje ataków i szkol użytkowników, korzystając z opartych na danych szczegółowych informacji na temat najczęstszych ataków i luk w wiedzy specyficznych dla Twojej organizacji.

Bezpieczna postawa

Microsoft dostarcza zalecane szablony i szczegółowe informacje o konfiguracji, aby pomóc organizacjom uzyskać i zachować bezpieczeństwo.

Poza tymi funkcjonalnościami usługa Microsoft 365 Defender umożliwia też tworzenie zasad alertów w celu powiadamiania zespołów ds. bezpieczeństwa.

Całościowe spojrzenie na ochronę przed zagrożeniami

Usługa Microsoft 365 Defender wspiera organizacje w całym „cyklu życia” ataku.
Microsoft 365 Defender pomaga organizacjom zabezpieczyć swoje przedsiębiorstwo dzięki kompleksowemu zestawowi funkcji zapobiegania, wykrywania, badania i wyszukiwania, reagowania i naprawiania, podnoszenia świadomości i szkolenia oraz osiągania bezpiecznej postawy.

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy