+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Webex Teams


Chmurowe rozwiązanie do wideokonferencji Cisco Webex Teams (daw. Cisco Spark) pozwala na komunikację z pracownikami oraz kontrahentami, daje możliwość wymiany wiadomości oraz natychmiastowych spotkań online. Cisco Webex Teams wzmacnia relacje i podnosi produktywność zespołów roboczych. Jest idealny do pracy projektowej.

Rzeczywistość wymaga od nas natychmiastowych reakcji, mobilności, współpracy tu i teraz. To wszystko i jeszcze więcej zapewni Twojej firmie Cisco Teams. Dzięki mobilnej aplikacji oraz rozwiązaniu web będziesz mógł kontaktować się ze swoimi pracownikami oraz partnerami biznesowymi poprzez audio, wideo oraz tekst. Cisco Teams to narzędzie do wymiany informacji i pracy grupowej. Usługa zapewnia błyskawiczną komunikację oraz spotkania na żywo, a to wszystko dzięki głęboko zintegrowanym narzędziom komunikacyjnym. Taką współpracę możesz uzyskać tylko dzięki chmurowym rozwiązaniom Cisco Collaborate.

Jedna platforma – wiele możliwości

Wiadomości – Spotkania – Rozmowy

Wiadomości błyskawiczne

Dzięki Cisco Webex Teams możesz wysyłać wiadomości tekstowe, komunikować się zarówno bezpośrednio (1:1), jak i w dużych zespołach roboczych, które organizujesz w ramach pracy nad danym projektem. To idealny komunikator do zadań takich jak praca projektowa. Cisco Webex Teams pozwala tworzyć tzw. wirtualne pokoje robocze, zapraszać do nich osoby z Twojej organizacji oraz spoza niej. Cisco Webex Teams to niezwykle prosty i nowoczesny sposób, aby komunikacja w firmie i poza nią przebiegała według najwyższych standardów.

Konferencje

Cisco Webex Teams to także świetne rozwiązanie w dziedzinie prowadzenia konferencji. Dzięki aplikacji Spark możesz spotykać się z zespołem pracowników oraz z Klientami. Dzięki temu w łatwy sposób zaplanujesz spotkanie lub podłączysz się do trwającego spotkania ze swojego biura, oddziału, własnego domu, pociągu lub innego miejsca. Teraz już nie musisz być w tym samym miejscu co reszta uczestników, aby wideo, audio i web konferencja się odbyła. Korzystając z Cisco Spark możesz w wydajniejszy sposób dysponować swoim czasem.

Połączenia

Cisco Webex Teams umożliwia Ci także prowadzenie rozmowy za pomocą urządzeń przenośnych, stacjonarnych komputerów oraz terminali wideokonferencyjnych. Poza standardową komunikacją VoIP (Voice over Internet Protocol), czyli korzystania ze słuchawek/głośników/mikrofonu wbudowanych w Twoje urządzenie, możesz również dzwonić korzystając ze specjalnych numerów dostępowych.

Cisco Spark

Cisco Spark zostało zastąpione rozwiązaniem Cisco Webex Teams.

Greeneris Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Cisco Webex Teams (daw. Cisco Spark)

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy