+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Poly

Firma Poly Plantronics jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań do komunikacji i współpracy w biznesie. Dzięki dziesięcioleciom doświadczeń w rozwoju technologii audio i wideo produkty firmy Poly zapewniają najlepszą jakość i rozwiązują największe problemy komunikacyjne we współczesnym świecie. W ofercie Poly Plantronics znajdują się zestawy do sal wideokonferencyjnych, monitory, wideobary oraz wysokiej jakości zestawy słuchawkowe.

Zakłócenia w połączeniach lub słaba jakość obrazu wideokonferencyjnego obniżają wydajność pracy. Misją firmy Poly jest opracowywanie rozwiązań, które maksymalnie zbliżają komunikację zdalną do rozmów twarzą w twarz. Poly stawia przed sobą jasne cele: ułatwić pracę i sprawić, by doświadczenia wideokonferencyjne były jeszcze ciekawsze, bardziej angażujące i po prostu atrakcyjniejsze.

Nie ważne, czy chodzi o rozmowy telefoniczne, konferencje wideo czy udostępnianie treści – rozwiązania Poly pomogą wszystkim członkom Twojego zespołu uczestniczyć w jednej przestrzeni (stacjonarnie lub wirtualnie), zebrać się, omówić problemy i skutecznie działać.

Innowacje sprzętowe firmy Poly sprawiają, że komunikacja z wykorzystaniem programów wideokonferencyjnych jest naturalna i nie wymaga wysiłku. Firma Poly oferuje szeroki wachlarz rozwiązań dla każdego, kto korzysta z narzędzi takich jak Zoom, Cisco Webex, Microsoft Teams, BlueJeans czy inne: od narzędzie audio i wideo, przez wyposażenie pokoju konferencyjnego, aż po telefony konferencyjne – od pomieszczeń typu huddle, aż po duże sale – oraz od zestawów słuchawkowych, aż po telefony stacjonarne.

ROZWIĄZANIA POLY – DO PRACY HYBRYDOWEJ

Całodzienny komfort i cisza dla bardziej produktywnej pracy, gdy zamknięte drzwi nie wystarczają.

ROZWIĄZANIA WIDEO DLA OSOBISTYCH MIEJSC PRACY

Poly Studio P5 z Poly Sync 20 to wysokiej klasy zestaw głośnomówiący i kamera internetowa

Poly Studio P5

 • Wyjątkowy układ optyczny kamery
 • Automatyczna kompensacja przy słabym oświetleniu
 • Wbudowany mikrofon kierunkowy
 • Zintegrowana osłona prywatności
 • Złącze USB do bezprzewodowego adaptera słuchawkowego

Pobierz kartę produktu: Poly Studio P5.pdf

Poly Sync 20

 • Funkcja powerbanku
 • Smukły i przenośny, dostarczany z futerałem
 • Współpracuje z komputerami przez USB oraz ze smartfonami przez Bluetooth
 • Połącz się bezprzewodowo z komputerami za pomocą dołączonego adaptera BT600 (Poly Sync 20+)
 • Odporny na kurz i wodę zgodnie z normą IP64.

Pobierz kartę produktu: Poly Sync 20.pdf

Poly Studio P15

to osobisty wideobar w jednym urządzeniu, które zapewnia profesjonalną jakość audio i video podczas rozmów online:

 • Rozdzielczość 4K zapewniająca pełną ostrość wideo
 • Wysokowydajny przetwornik obrazu
 • Zintegrowana osłona prywatności
 • Wbudowany głośnik o mocy 80 dBA
 • Układ wielu mikrofonów

Pobierz kartę produktu: Poly Studio P15.pdf

Poly Studio P21

to osobisty monitor konferencyjny, który pozwala połączyć się z komputerem PC lub Mac dzięki połączeniu USB. Urządzenie zawiera wyświetlacz, kamerę, mikrofon, głośniki i oświetlenie. Dzięki wyświetlaczowi klasy premium, Poly Studio P21 oferuje klarowny, jasny obraz i żywe kolory. Narzędzie pozwala na korzystanie z dowolnej aplikacji wideo, a połączenie z komputerem poprzez kabel USB zapewnia pełną prostotę instalacji i użytkowania. Dodatkowo, dzięki narzędziu Poly Lens Destkop, możesz skuteczniej zarządzać swoją osobistą przestrzenią roboczą.

Pobierz kartę produktu: Poly Studio P21.pdf 

Poly Studio X30 + Poly TC8

Poly Studio X30 to urządzenie wideokonferencyjne wszystko w jednym (all-in-one) z wbudowaną kamerą, głośnikiem oraz mikrofonami. Narzędzie to przeznaczone jest do sal konferencyjnych na sześć osób. W zakres wyposażenia Poly Studio X30 wchodzi: kamera z sensorem 4K i pięciokrotnym zoomem cyfrowym oraz mikrofony typu MEMS.

Poly TC8 to 8-calowy tablet z panelem dotykowym o wysokiej rozdzielczości. Urządzenie posiada wstępnie zainstalowaną aplikację Zoom Rooms.

Dzięki Poly Studio X30 + Poly TC8 uzyskasz możliwość wykorzystania ogromnych możliwości przy maksymalnej prostocie użytkowania. Ten wszechstronny zestaw najlepiej sprawdzi się w małych pomieszczeniach do 6 osób. Dzięki wbudowanej możliwości obsługi usług wideo w chmurze, narzędzie nie wymaga komputera ani PC, zaś bezprzewodowe udostępnianie treści pozwala użytkownikom współpracować w niezakłócony sposób.

Dzięki doskonałej jakości dźwięku oferowanej przez to urządzenie spotkania przebiegają bez zakłóceń, a wszyscy uczestnicy słyszą się wyraźnie. Natomiast bezprzewodowe udostępnianie treści pozwala użytkownikom współpracować z urządzeń bez konieczności stosowania kabli. Idealne urządzenie do pomieszczeń typu huddle (mała, prywatna sala konferencyjna, która została stworzona z myślą o optymalizacji przestrzeni roboczej) i małych pomieszczeń.

Pobierz kartę produktu: Poly Studio X30.pdf

Poly Studio X50 + Poly TC8

Zestaw obejmujący wideobar Poly Studio X50 oraz ośmiocalowy tablet Poly TC8. Zestaw zapewnia najwyższą jakość audio i video, a jego możliwości sprawią, że najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach średniej wielkości. Za sprawą możliwości obsługi najpopularniejszych platform wideokonferencyjnych w chmurze, zestaw nie wymaga połączenia z komputerem PC lub Mac. Zaś bezprzewodowe udostępnianie treści pozwoli uczestnikom na niezakłócaną współpracę.

Poly Studio X50 to urządzenie wideokonferencyjne, które dzięki możliwości obsługi podwójnych ekranów, znacząco rozszerza możliwości obsługi potrzeb większych pomieszczeń wideokonferencyjnych. Dzięki obsłudze wideo w jakości 4K – Ultra HD, pięciokrotnemu zoomowi oraz możliwości bezprzewodowego udostępniania treści, narzędzie to sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Poly TC8 to 8-calowy tablet z panelem dotykowym o wysokiej rozdzielczości. Urządzenie posiada wstępnie zainstalowaną aplikację Zoom Rooms.

Pobierz kartę produktu: Poly Studio X50.pdf

Poly TC8 to 8-calowy tablet z panelem dotykowym o wysokiej rozdzielczości. Urządzenie posiada wstępnie zainstalowaną aplikację Zoom Rooms.

Poly G7500

Modułowy zestaw wideokonferencyjny, który umożliwia skonfigurowanie systemu zgodnie z potrzebami, a jednocześnie zapewnia łatwy dostęp do technologii gwarantujących angażujące, interaktywne i ciekawe spotkania. Dzięki wyposażeniu w wiele funkcjonalności, połączonych z prostotą konfiguracji i obsługi, system modułowy Poly G7500 może znacząco podnieść jakość spotkań wideokonferencyjnych.

Do najważniejszych cech rozwiązania Poly G7500 nalezą:

 • Modułowy charakter systemu, który umożliwia customizację wyposażenia sali konferencyjnej i pozwala na rozbudowę zgodnie z konkretnymi potrzebami związanymi z danym miejscem
 • Jakość 4k
 • Zastosowanie kamery z dwunastokrotnym zoomem optycznym
 • Możliwość niezależnego prezentowania treści z dwóch źródeł jednocześnie
 • Wykorzystanie technologii blokujących hałas, szum i dźwięki z zewnątrz – Poly Acoucstic Fence oraz Poly NoiseBlock

Pobierz kartę produktu: Poly Studio G7500.pdf

Poly Studio

Premium USB video bar – zestaw składający się z panelu z kamerą wideo z głośnikami, mikrofonu na stół oraz pilota do zarządzania systemem. Rozwiązanie to pozwala na naturalną interakcję z uczestnikami wideokonferencji zarówno podczas spotkań odbywających się w całości online, jak i podczas spotkań hybrydowych.

Rozwiązanie Poly Studio pozwala na prowadzenie naturalnej konwersacji dzięki temu, że pozwala dokładnie widzieć i słyszeć wszystkich uczestników spotkania. Dzięki prostocie połączenia na USB, zestaw ten pozwala na szybkie rozpoczęcie pracy. Tworząc to narzędzie wideokonferencyjne, firma Poly chciała postawić na maksymalną prostotę konfiguracji i korzystania z urządzenia, tak, by technologia była tylko tłem, które pomaga realizować cele biznesowe.

Do najważniejszych cech rozwiązania Poly Studio należą:

 • Funkcjonalność osłony akustycznej, która zapobiega zakłócaniu rozmów przez dźwięki dochodzące z zewnątrz
 • Zwiększony zasięg odbioru mikrofonu do – aż do 3,7 m
 • Funkcja wbudowanej obsługi inteligentnych kamer, dzięki której nie są potrzebne żadne dodatkowe sterowniki ani oprogramowanie
 • Scentralizowane zarządzanie zestawem umożliwia wdrożenia na dużą skalę
 • Zestaw współpracuje ze wszystkimi wiodącymi platformami wideo

Pobierz kartę produktu: Poly Studio.pdf

ROZWIĄZANIA GŁOSOWE DLA OSOBISTYCH MIEJSC PRACY

Poly Voyager Focus 2

To najwyższej jakości stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth, który dzięki zastosowanym rozwiązaniom pozwala lepiej skupić się na zadaniach i uniknąć chaosu w miejscu pracy.

Nowy zestaw słuchawkowy Poly Voyager Focus 2 pozwala skorzystać ze swoistej „strefy skupienia”, w której – dzięki trójpoziomowej, hybrydowej, aktywnej redukcji szumów (ANC) – użytkownik zostaje oddzielony od hałasu z otoczenia. Dzięki wysokiej klasy mikrofonom wykorzystującym technologię Poly Acoustic Fence, rozmówcy osób wykorzystujących zestaw Poly Voyager Focus 2 słyszą wyłącznie osobę, która do nich aktualnie mówi. Zestaw słuchawkowy Poly Voyager Focus 2 eliminuje również ryzyko zapomnienia o tym, że jest się wyciszonym, ponieważ gdy użytkownik zacznie mówić, urządzenie zareaguje.

Do najważniejszych cech rozwiązania Poly Voyager Focus 2 należą:

 • Zaawansowana technologia Poly i prostota użytkowania
 • Wysoki komfort użytkowania, dzięki czemu narzędzie świetnie sprawdzi się w codziennych zastosowaniach
 • Zaawansowany system redukcji szumów z technologią Poly Acoustic Fence
 • Stereofoniczny dźwięk podczas rozmów oraz odtwarzania multimediów, w tym muzyki
 • Dynamiczny alarm wyciszenia wykrywa i informuje, kiedy rozmawiasz, będąc wyciszonym

 

Pobierz kartę produktu: Poly Voyager Focus 2.pdf

Poly Voyager 5200 UC

To kieszonkowy, monofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth stworzony z myślą o pracownikach będących w ciągłym ruchu. Zestaw słuchawkowy Voyager 5200 zapewnia dźwięk profesjonalnej jakości bez względu na to, gdzie prowadzona jest rozmowa. Ze uwagi na wszechstronność urządzenia i wykorzystanie technologii Bluetooth, narzędzie pozwala na pracę w dowolnym środowisku.

Do najważniejszych cech rozwiązania Poly Voyager 5200 UC należą:

 • Całodzienny komfort i neutralny, minimalistyczny design
 • Jako zestaw kieszonkowy doskonale sprawdzi się w podróży
 • Zestaw zapewnia łatwe połączenia bez względu na typ potrzeb komunikacyjnych
 • Jednokierunkowa baza Voyager 5200 Office Series łączy się z telefonem biurkowym za pomocą interfejsu telefonicznego lub przewodu EHS
 • Dwukierunkowa baza Voyager 5200 Office Series łączy się z telefonem biurkowym za pośrednictwem interfejsu telefonicznego lub przewodu elektronicznego oraz z komputerem PC/Mac za pośrednictwem przewodu USB-A lub USB-C
 • Voyager 5200 UC łączy się za pośrednictwem adaptera BT600 USB (opcje USB-A lub USB-C) z komputerem PC lub Mac i bezpośrednio z telefonem stacjonarnym

 Pobierz kartę produktu: Poly Voyager 5200 UC.pdf

Poly Voyager 6200 UC

Zestaw słuchawkowy Bluetooth z poprawiającym ergonomię wsparciem na szyję oraz ze słuchawkami dousznymi, które zapewniają rozmowy bez zakłóceń. Zestaw zapewnia możliwość wszechstronnego zastosowania i mobilność, dzięki której korzystać z niego można praktycznie wszędzie. Elastyczność, którą zapewnia to rozwiązanie, daje użytkownikom swobodę poruszania się, przy zachowaniu doskonałej jakości dźwięku. Dzięki temu urządzenie klasyfikowane jest jako „wear-anywhere”.

Do najważniejszych cech Poly Voyager 6200 UC należą następujące funkcje:

  • Funkcja dynamicznego wyciszania informuje, że jesteś wyciszony
  • Wibrujący pałąk na szyję sygnalizuje połączenia przychodzące i alarmy
  • Zestaw współpracuje z komputerami PC, Mac, tabletami i telefonami komórkowymi
  • Narzędzie posiada certyfikację dla Microsoft Teams
  • Zestaw charakteryzuje się wysoką jakością dźwięku (stereo hi-fi)

 

Pobierz kartę produktu: Poly Voyager 6200 UC.pdf 

Poly Blackwire 5220

Przewodowy, stereofoniczny zestaw słuchawkowy USB, który zapewnia łączność z wieloma urządzeniami. Największą zaletą, oprócz wysokich parametrów technicznych rozwiązania, jest wygoda, którą zapewnia to narzędzie.

Seria Blackwire 5200 została stworzona z myślą o osobach, które korzystają z zestawów słuchawkowych przez cały dzień – dzięki ergonomii użytkowania, zestaw ten jest niezwykle wygodny, dzięki czemu można korzystać z niego przez cały dzień. Zastosowanie uniwersalnego złącza 3,5 mm pozwala na podłączenie je do dowolnego urządzenia, które obsługuje to wejście.

Poly Blackwire 5220 najlepiej sprawdzi się przy całodziennym użytku, w długich rozmowach konferencyjnych oraz do słuchania multimediów. Dzięki funkcjonalności redukcji szumów, zestaw maskuje głos rozmówców znajdujących się w pobliżu, zapewniając maksymalną prywatność połączenia.

Narzędzie Poly Blackwire dostępne jest w wersji monofonicznej (Blackwire 5210) lub stereofonicznej hi-fi z pasywną redukcją szumów (Blackwire 5220). Obydwa warianty obejmują:

 • Uniwersalny port USB lub USB-C
 • Możliwość podłączenia do smartfonów i tabletów przez złącze 3,5 mm
 • Odbieranie/kończenie połączeń, głośność +/- i wyciszanie jednym przyciskiem
 • Szerokopasmowy dźwięk PC z mikrofonami z redukcją szumów dla wysokiej jakości telefonii PC

Zestaw może być rozszerzony o Plantronics Manager Pro, który umożliwi Twojemu zespołowi IT wgląd w każdy z kompatybilnych zestawów słuchawkowych Plantronics używanych w całej firmie.

Pobierz kartę produktu: Poly Blackwire 5220.pdf

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy