+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Kluczem do sukcesu Greeneris i satysfakcji naszych klientów jest nasz zespół.

Nasz zespół

Jedni z najlepszych w swoich branżach, osoby specjalizujące się w rozwiązaniach zaawansowanych technologii ICT, dostarczają rozwiązań łączących w sobie wiele elementów z różnych dziedzin technicznych i biznesowych. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania macierzowe z zakresu projektowania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań IT, w szczególności związanych z mobilnością i rozwiązań chmurowych “cloud”.

Dostarczamy rozwiązania bazując na najlepszych praktykach i standardach dostępnych na rynku. Szczególny nacisk kładziemy na to, aby proponowane rozwiązania były efektywne kosztowo, minimalizowały negatywny wpływ na środowisko naturalne i dostarczały jak najwięcej wartości klientowi końcowemu.

Certyfikaty

VMware Certified Advanced Professional – Desktop and Mobility Design

Certyfikacja VCAP-DTM Design potwierdza, że certyfikowana osoba jest zdolna do projektowania i integrowania dużych środowisk Vmware Horizon 7. Ten uznawany w branży certyfikat umacnia pozycję na rynku wśród innych specjalistów i dowodzi o głębokim zrozumieniu zasad i metodologii projektowania środowisk dla desktop-ów i mobilności.

VMware Certified Master Specialist – Digital Workspace

Architekt, który posiada certyfikat VMware Certified Master Specialist – Digital Worksace, wie, jak planować, projektować, obsługiwać i rozwiązywać problemy w złożonych środowiskach Workspace ONE. Certyfikacja ta potwierdza dogłębną znajomość zarządzania urządzeniami, aplikacji wirtualnych, dystrybucji aplikacji, zewnętrznych dostawców tożsamości i wieloczynnikowych rozwiązań uwierzytelniania. Certyfikowany specjalista może planować i integrować Workspace ONE ze środowiskiem klienta zarówno w lokalnym Data Center jak i chmurze.

Aby uzyskać ten certyfikat oprócz zdania egzaminu VCP-DW trzeba uzyskać certyfikację VMware Workspace ONE Unified Endpoint Management Specialist, oraz VMware Workspace ONE Advanced Integration and Design Specialist.

VMware Certified Professional – Digital Workspace

Certyfikacja VCP-DW potwierdza zdolność konfiguracji, wdrażania, zarządzania, utrzymywania, optymalizowania i wykonywania podstawowych czynności związanych z rozwiązywaniem problemów dotyczących Workspace ONE i powiązanych z nim rozwiązań, a także prawidłowego identyfikowania i rozróżniania wszelkich produktów i komponentów wymagających wsparcia.

VMware Certified Professional – Network Virtualization

Certyfikacja potwierdza umiejętność instalacji, konfiguracji, rozwiązywania problemów oraz zarządzania środowiskiem VMware NSX. Posiadacze tego certyfikatu w stopniu zaawansowanym znają powiązania pomiędzy infrastrukturą fizyczną sieci IP, a zwirtualizowaną.

VMware Certified Professional – Desktop and Mobility

Potwierdza umiejętności w zakresie dogłębnej konfiguracji i zarządzania środowiskami Vmware Horizon 7. Ten wiodący w branży certyfikat poświadcza zdolność bezpiecznego dostarczania spersonalizowanych wirtualnych maszyn, aplikacji i usług online dla użytkowników końcowych.

Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associate

Uzyskanie certyfikatu Microsoft 365 Modern Desktop Administrator Associate potwierdza umiejętności i wiedzę kandydata, umożliwiające wdrażanie, konfigurowanie, zabezpieczanie, zarządzanie i monitorowanie urządzeń i aplikacji klienckich w środowisku przedsiębiorstwa. Osoby te zdolne są do zarządzania tożsamością, zasadami dostępu, aktualizacjami oraz aplikacjami. Zdobyta w tym obszarze wiedza pozwala zaprojektować i wdrożyć strategię dotyczącą urządzeń, która spełnia wymogi nowoczesnej organizacji. W celu uzyskania tego certyfikatu konieczne jest zdanie następujących egzaminów: MD-100: Windows 10 oraz MD-101: Managing Modern Desktops.

Microsoft 365 Certified: Enterprise Administrator Expert

Uzyskanie certyfikatu Microsoft 365 Certified: Enterprise Administrator Expert weryfikuje umiejętności I wiedzę w zakresie oceny, planowania, migracji, wdrażania i zarządzania usługami Microsoft 365. Kandydaci posiadają odpowiednie umiejętności do wykonywania zadań związanych z zarządzaniem środowiskiem Microsoft 365 dla przedsiębiorstw, w tym jego tożsamością, bezpieczeństwem, zgodnością z przepisami i wsparciem.

Aby uzyskać ten certyfikat oprócz zdania egzaminów MS-100 i MS-101, należy zdobyć jeden z certyfikatów administracyjnych Microsoft na poziome „Associate”.

Microsoft 365 Certified: Security Administrator Associate

Uzyskanie certyfikatu Microsoft 365 Certified: Security Administrator Associate potwierdza umiejętności i wiedzę w zakresie aktywnego zabezpieczania środowisk Microsoft 365 korporacyjnych i hybrydowych, wdrażania i zarządzania rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa i zgodności, reagowania na zagrożenia oraz zarządzania danymi.

SentinelOne Certified

Uzyskanie certyfikatu SentinelOne Certified potwierdza wiedzę i umiejętności z zakresu administrowania platformą SentinelOne oraz identyfikowania zagrożeń i reagowania na nie. Zdobyta w tym obszarze wiedza pozwala zaprojektować odpowiednią strategię wdrożenia, nowoczesnej platformy SentinelOne, w organizacji.

Zscaler Certified

Uzyskanie certyfikacji Zscaler Internet Access i Private Access potwierdza umiejętności z zakresu zarządzania i wdrażania platform ZIA oraz ZPA zgodnie z najlepszymi praktykami.

Dzięki zdobyciu certyfikacji partnerzy Zscaler-a posiadają odpowiednią wiedzę, umożliwiającą projektowanie i wdrażanie rozwiązań składających się na Zscaler Cloud Security.

Cisco Certified Internetwork Expert Enterprise Infrastructure (CCIE Routing & Switching)

Poświadcza ekspercki poziom wiedzy na temat zrozumienia działania, projektowania, wdrażania, administrowania sieciami IP (zarówno IPv4 oraz IPv6) oraz optymalizacji obecnie działających w przedsiębiorstwach klasy Enterprise. Wymaga zdania egzaminów: pisemnego ENCOR 350-401 oraz praktycznego CCIE Enterprise Infrastructure.

Cisco Certified Network Professional Collaboration

Kwalifikacje w zakresie projektowania, wdrażania, konfiguracji oraz rozwiązywania problemów związanych z rozwiązaniami Cisco Unified Communications, wliczając w to sieci Voice, terminale oraz aplikacje.

Cisco Certified Network Professional Security

Oznacza posiadanie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa sieci IP, doboru, implementacji, konfiguracji oraz rozwiązywania problemów w zakresie firewall’i, koncentratorów VPN, systemów Intrusion Prevention System (IPS).

Cisco Certified Specialist- Enterprise Core

Znajomość wdrażania kluczowych w sieciach IP technik i protokołów routingu oraz switching’u, architektury podwójnego stosu IPv4 oraz IPv6, mechanizmów wirtualizacji sieci, zapewnienia bezpieczeństwa oraz automatyzacji. Wymaga zdania egzaminu Cisco 350-401 ENCOR.

Cisco Certified Network Associate

Certyfikat potwierdza rozumienie działania sieci IP, mechanizmów switching, routingu w sieciach IPv4 oraz IPv6, podstawowych technik stosowanych w sieciach rozległych WAN, elementarnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa oraz zarządzania sieciami komputerowymi. Wymaga zdania egzaminu Cisco 200-301.