+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Ping Identity


Tożsamość tworzy bezpieczeństwo i zwinne przedsiębiorstwo

Organizacje konkurują w nowej erze cyfrowej, w której wrażenia użytkowników są coraz ważniejsze, a bezpieczeństwa nie można zaniedbywać. Platforma Ping Inteligent Identity™ umożliwia organizacji wykorzystanie ujednoliconej tożsamości cyfrowej w celu zapewnienia bezpiecznych i bezproblemowych doświadczeń użytkowników w ramach inicjatyw biznesowych, co pozwala osiągnąć większą wartość biznesową i sprawność.

Ping Inelligent Identity Platform

Ping Identity to kompleksowa platforma oparta na standardach umożliwiająca użytkownikom i urządzeniom bezpieczny dostęp do dowolnej usługi, aplikacji lub interfejsu API z dowolnego urządzenia. Zaprojektowany dla hybrydowych środowisk informatycznych, może być wdrażany lokalnie, w chmurze lub w obu wariantach oraz zapewnia scentralizowaną kontrolę w celu zoptymalizowania równowagi bezpieczeństwa i wygody użytkowania.

Główne obszary PING Identity

 • Multi Factor Authentication – balans w bezpieczeństwie I kontroli dostępu oraz różnorodne metody uwierzytelniania
 • Single Sign-ON – pojedyncze logowanie, wykorzystanie mechanizmów federacyjnych dla osiągnięcia SSO
 • Access Security – reverse-proxy dla zabezpieczenia I dania bezpiecznego dostępu do różnego rodzaju aplikacji firmowych w wersji on-premise lub cloud
 • Inteligent API Security – wykrywanie i blokowanie ataków na API z wykorzystaniem metod sztucznej inteligencji
 • Data Governance – zarządzaj dostępem do wrażliwych danych użytkowników dla spełnienia restrykcyjnych regulacji i polityk prywatności
 • Directory – wysokiej wydajności zasób na dane użytkowników

Inteligenta Identyfikacja poprawia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania

Dzisiejsze organizacje potrzebują silnego bezpieczeństwa, natomiast użytkownicy chcą większej wygody i łatwości użytkowania. Platforma Ping Identity umożliwia osiąganie obu celów jednocześnie. Ping może zapewnić organizacji zaawansowany stopień integracji inteligencji tożsamości z szeregiem funkcji wspierających uwierzytelnianie np. uwierzytelniania bez hasłowe, autoryzację w czasie rzeczywistym oraz z dodatkową oceną ryzyka, a także:

 • Sztuczna inteligencja do analizy i wykrywania anomalnych zachowań
 • Integracja z wieloma źródłami oceny ryzyk, oszustw i zagrożeń
 • Zasady wymuszania reguł biznesowych dotyczących uwierzytelniania / autoryzacji
 • Wiele metod uwierzytelniania w celu uzyskania różnych poziomów dostępu
 • Synchronizacją, agregacja informacji z wielu źródeł

Zapobiegaj naruszeniu danych poprzez wykorzystanie Multi Factor Authentication – MFA

Cyberprzestępcy nie muszą obecnie wprowadzać wiele innowacji, aby odnieść sukces. Muszą tylko poszerzyć sieć połowu potencjalnych ofiar. Przez lata wektor ataku nr 1 tj. hasło, w przypadku naruszeń bezpieczeństwa pozostawał słaby, domyślny lub skradziony za pomocą phishingu lub innych metod ataku. Dlatego nigdy aż do dziś nie było tak ważne, aby potwierdzać tożsamość swoich pracowników, partnerów i klientów, a dodatkowo także nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu uwierzytelniania wieloskładnikowego (MFA) możesz szybko zwiększyć bezpieczeństwo bez poświęcania wygody użytkownika. 

MFA nie jest uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego przypadku użycia. Niektóre sytuacje wymagają większego bezpieczeństwa, na przykład transakcje o wysokiej wartości w niezaufanych sieciach i urządzeniach. Ping Identity Adaptive MFA pozwala dodawać czynniki uwierzytelniające i uzyskać wyższy poziom pewności co do tożsamości użytkownika dzięki danym kontekstowym i behawioralnym, takim jak geolokalizacja, adres IP i czas od ostatniego uwierzytelnienia. Adaptacyjne elementy są idealne do powstrzymywania zagrożeń, a także usprawniają i umożliwiają łatwiejszy dostęp użytkownikom, którzy mają bezpieczne i przewidywalne wzorce użytkowania, co oznacza większą wydajność i produktywność. Można dodatkowo użyć silniejszych metod uwierzytelniania, takich jak uwierzytelnianie za pomocą urządzenia mobilnego, kody QR i klucze uwierzytelniające zgodne z FIDO zamiast poświadczeń, aby umożliwić uwierzytelnianie bez hasła. 

Proste, bezpieczne Single Sign-On do zasobów firmowych

Jeśli twoi pracownicy, klienci i partnerzy chcą bezproblemowego dostępu do aplikacji SaaS, aplikacji mobilnych, chmurowych i korporacyjnych, ale bezpieczeństwo jest oczywistym wyzwaniem to nie poprawiasz bezpieczeństwa za pomocą duplikatów kont, haseł, VPN i wielokrotnego logowania, ale na pewno możesz sfrustrować użytkowników.

Pojedyncze logowanie (SSO) pozwala użytkownikom zalogować się raz przy użyciu jednego zestawu poświadczeń, zapewniając im dostęp do wszystkich aplikacji z dowolnego miejsca. Zwiększa to produktywność pracowników i zwiększa komfort logowania dla klientów. Jednokrotne logowanie zmniejsza również ryzykowne praktyki, takie jak ponowne użycie hasła, więc wzmacnia twoją pozycję bezpieczeństwa i zmniejsza liczbę połączeń resetowania hasła do działu pomocy technicznej.

PING INTELLIGENT IDENTITY PLATFORM

PingID

Zrównoważ bezpieczeństwo i wygodę użytkowników wykorzystując zaawansowaną kontrolę zasad i zróżnicowane metody uwierzytelnienia

Wieloetapowe uwierzytelnienie
Single Sing-on

PingFederate PingOne

Ogranicz ilość haseł i zapewnij globalny organ uwierzytelniający z federacyjnym SSO

PingAccess

Scentralizuj bezpieczeństwo dostępu do aplikacji oraz API w chmurze i infrastrukturze lokalnej

Zabezpieczenie dostępu
Inteligentne bezpieczeństwo AP

PingIntelligence

Wykrywaj I blokuj cyberataki na API bez tworzenia reguł lub kodu, dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji

PingData Governance

Zarządzaj dostępem do wrażliwych danych zapewniając zgodność z prawem oraz zachowując prywatność użytkowników

Zarządzanie danymi
Directory

PingDirectory

Zapewnij kompleksowe bezpieczeństwo informacji wykorzystując skalowalne, wysokowydajne magazyny danych dla wszystkich rodzajów tożsamości

Jesteśmy oficjalny przedstawicielem i dostawcą rozwiązań firmy Ping Identity Corporation w Polsce.

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy