+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Zero Trust: Dobrze

Zero zmartwień: Lepiej

Zagrożenia wciąż się pojawiają. Nasza platforma bezpieczeństwa uniemożliwia im dotarcie do użytkowników i chroni produktywność Twojej organizacji.

logo menlo security

  Platforma Menlo Security

  SD-WAN

  SASE

Spraw, aby Internet stał się bezproblemowym miejscem pracy.

Tradycyjne podejścia do bezpieczeństwa są wadliwe, kosztowne i przytłaczające dla zespołów ds. bezpieczeństwa. Menlo Security jest inny. Nasza platforma w niewidoczny sposób chroni użytkowników bez względu na to, gdzie wchodzą do sieci. Jest to najprostszy i najbardziej definitywny sposób zabezpieczenia pracy — dzięki czemu zagrożenia internetowe nie będą miały znaczenia dla użytkowników i firmy.

VMware SD-WAN + Menlo Security

Bezpieczny i niezawodny SD-WAN dostarczany w chmurze

Nasza platforma w niewidoczny sposób chroni użytkowników bez względu na to, gdzie wchodzą do sieci. Zagrożenia stały się historią.

Twoi pracownicy, bez względu na lokalizację, większość czasu spędzają w sieci. Praca przenosi się do chmury i potrzebujesz również swojej platformy bezpieczeństwa.

Dzięki Cloud Connect każdy użytkownik, na dowolnym urządzeniu, w dowolnej lokalizacji, z dowolnej aplikacji może w pełni wykorzystać możliwości platformy Menlo Security.

Elastic Edge dynamicznie skaluje się, aby sprostać wzrostowi na poziomie przedsiębiorstwa przy zerowej wydajności.

Oparta na procesorze Isolation Core™, który renderuje całą zawartość w chmurze, nasza platforma i produkty całkowicie eliminują ataki phishingowe i złośliwe oprogramowanie, zapobiegając dotarciu 100% złośliwej zawartości do użytkowników końcowych.

Teraz użytkownicy mogą wysyłać i odbierać wiadomości e-mail, pobierać i przesyłać treści oraz korzystać z wielu aplikacji do współpracy bez ograniczeń — i bez złośliwego oprogramowania.

Bądź nietykalny w sieci

Poznaj kluczowe składniki , dzięki którym platforma Menlo Security jest tak bezpieczna, bezproblemowa i uproszczona.

Elastic Edge

Natywna dla chmury i wysokowydajna platforma Elastic Edge została stworzona z myślą o globalnym skalowaniu na żądanie. Skaluje się dynamicznie, aby sprostać wzrostowi na poziomie przedsiębiorstwa — od 1000 użytkowników do ponad 3 milionów — bez spadku wydajności i można go łatwo rozszerzać dzięki bogatemu zestawowi interfejsów API i integracji.

Chmurowa platforma Menlo Security zasilana przez Isolation Core™ umożliwia wdrożenie modelu Zero Trust.

Zero trust oznacza, że żaden ruch nie może być traktowany jako zaufany, nawet pakiety pochodzące z wnętrza organizacji. Zamiast tego, cały ruch Internetowy bazujący na przeglądarce powinien być traktowany jako złośliwy i izolowany od urządzeń końcowych. Menlo Security realizuje model Zero Trust poprzez izolacje eliminującą wady zabezpieczeń opartych o bezpieczeństwo bazujące na detekcji. Zero Trust zasilane przez izolacje pozwala organizacjom całkowicie przechytrzyć złośliwe oprogramowanie i inne zagrożenia internetowe, zapewniając pracownikom bezproblemowy, bezpieczny dostęp do narzędzi i informacji, których potrzebują, aby utrzymać działalność firmy.

Menlo Security Isolation Core™ dla 100% bezpieczeństwa

Isolation Core™ sprawia, że łącza i załączniki są bezpieczniejsze. Izolacja linków otwiera potencjalnie szkodliwe linki w izolowanym środowisku lub blokuje znane złe witryny. Izolacja załączników otwiera załączniki w trybie tylko do odczytu w chmurze, pozwalając na bezpieczne przeglądanie bez ryzyka bezpośredniego pobrania. Technologia Isolation Core™ działa poprzez przepisywanie całego przychodzącego kodu internetowego HTTP i HTTPS do przestrzeni w chmurze i uruchamia proces, który neutralizuje szkodliwy kod.

Menlo Security Secure Web Gateway (SWG)

Zasilany przez Isolation Core™ umożliwia przedsiębiorstwom przeprowadzenie bezpiecznej transformacji chmurowej. Menlo Security łączy wszystkie możliwości SWG w jedną platformę natywną dla chmury — w tym CASB, DLP, RBI, Proxy, FWaaS i Private Access — aby zapewnić rozszerzalne interfejsy API i pojedynczy interfejs dla zarządzania polityką, raportowaniem i analiza zagrożeń. Dostarczany z globalnej elastycznej chmury jako usługa, Menlo Security SWG umożliwia użytkownikom bezpieczne połączenie do Internetu z dowolnego miejsca, gdziekolwiek biznes by tego wymagał. Przedsiębiorstwa mogą być zapewnione że są chronione przed cyber zagrożeniami związanymi z przeglądaniem sieci web; dostęp ogólny, bezpieczeństwo i zasady są egzekwowane; ruch sieciowy obsługiwany przez przeglądarkę jest kontrolowany, monitorowany i chroniony; zapobiega wyciekom danych i kradzieży poświadczeń; aplikacje w chmurze są bezpieczne; nieautoryzowane aplikacje są zamykane; zgodność jest zapewniona na wszystkich urządzeniach i we wszystkich lokalizacjach. Menlo Security SWG robi to z niezrównaną wydajnością i skalowaniem — pozwalając organizacjom odeprzeć znane i istniejące zagrożenia, a także nieznane i przyszłe zagrożenia.

menlo security

Menlo Security Browser Isolation

Zapewnia korporacyjnym zespołom bezpieczeństwa wgląd i kontrolę, której potrzebują, aby zastosować podejście Zero Trust do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. Zamiast próbować identyfikować zagrożenia, gdy złośliwe oprogramowanie narusza reguły bezpieczeństwa, izolacja przeglądarki działa poprzez przekierowanie całego ruchu internetowego przez system w chmurze, aby dostarczyć tylko bezpieczną zawartości do punktu końcowego. Nie ma znaczenia czy zawartość strony jest dobra lub zła, skategoryzowana lub nieskategoryzowana — Menlo Security Browser Isolation przyjmuje zasady Zero Trust, zakładając, że cała zawartość jest złośliwa i odpowiednio przetwarza jej zawartość.

Email Isolation

Zamiast określać, które linki w wiadomości e-mail są bezpieczne, a które nie, Menlo Security Email Isolation zakłada, że wszystkie treści internetowe, wiadomości e-mail i załączniki są ryzykowne i zawierają potencjalnie złośliwą zawartość. Podejście Zero Trust eliminuje potrzebę polegania na zewnętrznych źródłach informacji o zagrożeniach lub na dokonywaniu akcji zezwalających lub blokujących na podstawie zgubnej kategoryzacji. Menlo izoluje cały ruch przeglądarki pochodzący z Internetu i powoduje, że treści o wysokim ryzyku lub już znane jako złośliwe — w tym linki i załączniki w wiadomościach e-mail — są wyświetlane tylko trybie do odczytu. Zapobiega to przedostawaniu się złośliwej zawartości do urządzeń użytkowników — laptopów, urządzeń mobilnych lub komputerów stacjonarnych — skąd mogą rozprzestrzenić się w sieci i wyrządzić prawdziwe szkody.

Menlo Security Data Loss Prevention (DLP)

Identyfikuje i zapobiega wyciekowi wrażliwych danych z firmy. Zapewnia w 100% niezawodną kontrolę wszystkich plików przesyłanych i wprowadzanych danych przez użytkownika zarówno dla izolowanych, jak i nieizolowanych sesji przeglądania poprzez utworzenie bufora pomiędzy użytkownikiem a Internetem, przez cały czas trwania sesji. Ta metoda oparta jest na izolacji kontrolowanego kanału między użytkownikiem i izolowaną przeglądarką, umożliwiając systemowi sprawdzenie przesyłanych danych. Dzięki technologii izolacji i proxy w chmurze Menlo Menlo Security DLP pomaga organizacjom monitorować każde urządzenie w swoim ekosystemie z całkowicie niezawodną kontrolą danych.

Menlo Security Cloud Access Security Broker (CASB)

Zapewnia użytkownikom bezpieczny dostęp do platform SaaS, zapewniając jednocześnie zespołom ds. bezpieczeństwa widoczność i kontrolę nad złośliwym oprogramowaniem. Menlo robi to z podejściem opartym na izolacji, które pozwala użytkownikom na bezpieczny dostęp do nowoczesnych aplikacji, podczas gdy eliminuje potrzebę przesyłania ruchu internetowego przez centralne centrum danych. Pozwala to organizacjom zapewnić bezpieczne lokalne połączenia internetowe dla rozproszonych zdalnych użytkowników.

Poznaj platformę, która sprawia,
że złośliwe oprogramowanie staje się wspomnieniem

Elastic Isolation Core

Nie ścigaj zagrożeń poprzez wykrywanie i reagowanie. Izolacja to siła stojąca za naszą platformą, która neutralizuje złośliwe oprogramowanie, zanim się do niego dostanie. Za każdym razem.

Elastic Edge

Unikaj złych doświadczeń użytkowników. Nasza platforma została stworzona, aby zapewnić nieograniczoną skalowalność, ciągłość sesji i dostępność 99,9995%. Na dowolnej chmurze.

SWG & SASE Security

Pozbądź się złośliwego oprogramowania. Tylko nasza natywna dla chmury, konwergentna platforma SWG i CASB zapewnia bezpieczeństwo w SASE i zapobiega przedostawaniu się złośliwego oprogramowania do użytkowników. Całkowicie.

menlo security

Skontaktuj się z nami: biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
lub napisz poprzez formularz kontaktowy