+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

O Greeneris

Kluczem do sukcesu firmy i satysfakcji naszych klientów jest nasz zespół, który tworzą certyfikowani inżynierowie oraz konsultanci, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pomagają w doborze optymalnych technologii.

Nasza oferta

Dzięki szerokiej ofercie produktowej jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania z zakresu projektowania i wdrażania zaawansowanych narzędzi IT. W szczególności związane z mobilnością, bezpieczeństwem, transformacją chmurową oraz rozwiązania do spotkań wideo i współpracy on-line.

Działania firmy są udokumentowane licznymi wdrożeniami w wielu instytucjach i przedsiębiorstwach polskich, jak i korporacjach między-narodowych, działających na terenie naszego kraju. Firma otrzymuje również regularnie wyróżnienia od producentów rozwiązań w obszarach swoich specjalizacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści pomogą Państwu w sprecyzowaniu wymagań. Ocenimy bieżące systemy i środowisko IT pod kątem potencjalnych zagrożeń oraz pomożemy w doborze najkorzystniejszych rozwiązań prewencyjnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wybranego rozwiązania lub go przetestować, zadzwoń do nas: +48 22 439 03 20 lub napisz: biuro@greeneris.com.