+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

VMware Carbon Black App Control

Kontrola aplikacji i ochrona infrastruktury krytycznej

Zablokuj serwery, systemy krytyczne i urządzenia o stałej funkcji

VMware Carbon Black App Control to wiodący w branży produkt do kontroli aplikacji, służący do blokowania serwerów i krytycznych systemów, zapobiegania niechcianym zmianom i zapewniania ciągłej zgodności z wymogami prawnymi.

Ekstremalna ochrona

Zespoły bezpieczeństwa mogą wzmocnić swoje nowe i starsze systemy przed wszelkimi niechcianymi zmianami, uprościć proces zgodności i zapewnić najlepszą możliwą ochronę systemów korporacyjnych w skali przedsiębiorstwa.

  • Zablokuj systemy, aby zatrzymać złośliwe oprogramowanie, oprogramowanie ransomware, ataki typu zero-day i inne niż złośliwe oprogramowanie.
  • Wbudowane monitorowanie integralności plików, kontrola urządzeń i ochrona pamięci w celu zablokowania nieautoryzowanych zmian.
  • Wzmocnij nowe i starsze systemy dzięki szerokiej obsłudze wbudowanych, wirtualnych i fizycznych systemów operacyjnych.

Ciągła zgodność

Koszt zgodności przewyższa wszelkie inne wydatki na IT. Spraw, aby zgodność z przepisami i zasadami była łatwiejsza i mniej kosztowna dzięki App Controli.

  • Utrzymuj stałą zgodność kluczowych platform, w tym PCI-DSS, HIPAA, RODO, SOX, FISMA i NERC.
  • Monitoruj aktywność krytyczną i egzekwuj konfiguracje w celu oceny ryzyka i utrzymania integralności systemu.
  • Bezpieczne systemy wycofania z eksploatacji dzięki zaawansowanym zasadom kontroli zmian i białej listy.

Wysoka wydajność

App Control to jedno z najbardziej sprawdzonych i skalowalnych rozwiązań kontroli aplikacji na rynku. Jeden administrator może zarządzać ponad 10 000 systemami, zapewniając zespołom bezpieczeństwa kontrolę przy niewielkim wysiłku.

  • Gotowe szablony oparte na najlepszych praktykach branżowych utrzymują niskie koszty zarządzania.
  • Reputacja i detonacja w chmurze pomagają w podejmowaniu szybkich decyzji dotyczących zaufanego oprogramowania.
  • Automatycznie ufaj oprogramowaniu wdrażanemu przez IT, aby ułatwić administrowanie i uzyskać szybki czas do osiągnięcia wartości.

Sprawdź rozwiązania VMware Carbon Black

Właścicielem serwisu jest firma Greeneris Sp. z o.o. Jesteśmy oficjalny przedstawicielem i dostawcą rozwiązań firmy VMware.