+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

CrowdStrike oferuje cztery pakiety, które zostały dostosowane bezpośrednio do potrzeb klientów.

Potrzeby klienta Pakiety CrowdStrike
Zastąpienie tradycyjnych antywirusów z pełną widocznością ataków, potężnymi możliwościami reakcji i zintegrowaną sztuczną inteligencją Falcon Endpoint Protection Pro
Zatrzymywanie naruszeń Falcon Endpoint Protection Enterprise
Przeniesienie ochrony na wyższy poziom dzięki dostępowi do ekspertów ds. bezpieczeństwa Falcon Endpoint Protection Premium
Ochrona urządzeń końcowych jako usługa Falcon Complete

Każdy z pakietów zawiera odpowiednie komponenty, aby spełnić określone potrzeby klientów. Pakiety te cieszą się popularnością i chcemy, aby sprzedaż była jak najbardziej bezproblemowa. W związku z tym przekształcamy je w stałe pakiety, co oznacz ze komponenty zawarte w ramach pakietu będą sprzedawane nierozdzielnie. Uprości to dostępne opcje zakupu, przyśpieszy cykl sprzedaży oraz usprawni proces odnowienia licencji.

Zaktualizowane pakiety i ich komponenty

GOOD BETTER BEST ULTIMATE
Falcon Pro Falcon Enterprise Falcon Premium Falcon Complete
Zastępuje tradycyjne antywirusy Zatrzymywanie naruszeń Zatrzymywanie naruszeń i rozszerzona widoczność Ochrona urządzeń końcowych jako usługa
Wiodący na rynku antywirus nowej generacji zatrzymuje złośliwe oprogramowanie dzięki zintegrowanej sztucznej inteligencji i natychmiastowej reakcji na zagrożenia. Zatrzymywanie naruszeń dzięki pełnej ochronie urządzeń końcowych dzięki jednolitemu antywirusowi nowej generacji, technologii EDR, proaktywnemu wykrywaniu zagrożeń i sztucznej inteligencji. Zatrzymuj naruszenia przenosząc ochronę urządzeń końcowych na wyższy poziom, dzięki wykrywaniu zagrożeń premium i rozszerzonej widoczności. Najlepsza wersja platformy Falcon objęta gwarancją do 1 mln USD.
Komponenty:
Falcon Prevent, Falcon X Standard, Control/Respond
Komponenty:
Falcon Prevent, Falcon Insight, Threat Graph, Falcon Device Control, Falcon X Standard, Overwatch
Komponenty:
Falcon Prevent, Falcon Insight, Threat Graph Extended Plus, Falcon Discover, Falcon Device Control, Falcon X Standard, Falcon Overwatch
Komponenty:
Falcon Prevent, Falcon Insight, Threat Graph, Falcon Discover, Falcon Overwatch, Falcon Complete Team

Falcon Endpoint Protection Pro został zaprojektowany tak, aby trafiać do przedsiębiorstw gdzie budżet jest czynnikiem decydującym o zakupie, a świadomość o cyberzagrożeniach jest na niskim poziomie. Tacy klienci szukają przede wszystkim nowych funkcjonalności oraz zastępstwa dla tradycyjnych antywirusów. Niestety są w przekonaniu, że obsługa rozwiązania EDR jest skomplikowana i nie wyrażają chęci płacenia za nie. Głównym wyróżnikiem Falcon Endpoint Protection Pro na tle konkurencji jest zintegrowana inteligencja i automatyczna analiza przepływu złośliwego oprogramowania dostarczana przez komponent Falcon X Standard. Większość dostawców antywirusów klasycznych (także część nowej generacji) oferuje analizę zagrożeń lecz nie jest to zintegrowana analiza przepływu dla lepszego zdiagnozowania problemu i naprawy go.

Falcon Endpoint Protection Enterprise jest przeznaczony dla organizacji, które poważnie traktują zwalczanie naruszeń i śmiało stosują ochronę nowej generacji w której antywirus i EDR powinny być dostarczane jako jedno rozwiązanie. Po raz kolejny Falcon X Standard zapewnia kluczowe funkcjonalności w odróżnieniu od innych graczy na rynku. Co najważniejsze, nasi kluczowi konkurencji EDR nie mają takiego rozwiązania.

Falcon Endpoint Protection Premium został zaprojektowany w celu rozszerzenia widoczności ataków. Stworzony jest dla organizacji, które chcą proaktywnie prowadzić i wzmacniać swoją pozycję bezpieczeństwa, rozumiejąc, które aplikacje są wykorzystywane, które urządzenia są niechronione, a także jak wygląda wykorzystanie poświadczeń użytkowników, w tym administratorów.

Falcon Complete został zaprojektowany w celu zapewniania klientom ekspertyz wykonanych przez naszych specjalistów. Dzięki tej ofercie, klienci mogą skorzystać z usług ekspertów CrowdStrike, którzy implementują, obsługują i utrzymują nasz rozwiązania. Oferta ta jest unikalna w branży z racji tego ze obejmuje także zdalne usuwanie powstałych zdarzeń. CrowdStrike będąc pewnym działania kombinacji technologii i zespołu ekspertów, udziela gwarancji do 1 mln USD.

Co musisz wiedzieć

 • Komponenty zawarte w ramach jednego pakietu są nierozłączone i nie można ich usuwać
 • Thread Graph jest osobnym komponentem możliwym do zamówienia w różnych wariantach.
 • Klienci, którzy chcieliby stworzyć własny pakiet usług CrowdStrike otrzymują oferty z wyszczególnionymi cenami za każdy komponent.
 • Falcon OverWatch Premium został zastąpiony przez Falcon OverWatch Standard w pakiecie premium. Zmiana ta umożliwia zakup Falcon Premium przez mniejsze organizacje, co wcześniej było utrudnione przez minimalną cenę za komponent OverWatch Premium.
 • Trzy nowe identyfikatory SKU pakietów zastępują obecne i już powinny być w ofertach:
  • Falcon Endpoint Protection Pro – CS.EPPPROB.SOLN
  • Falcon Endpoint Protection Enterprise – CS.EPPENTB.SOLN
  • Falcon Endpoint Protection Premium – CS.EPPPREB.SOLN
 • Wszystkie wyżej wymienione komponenty są zawarte w dostępnych pakietach z wyjątkiem ThreatGraph i Support:
  • ThreatGraph jest wymagany w pakietach Falcon Enterprise i Falcon Premium. Wybór którego z tych dwóch pakietów automatycznie dodaje ThreatGraph do zakupu, zaś klient wybiera, która wersja będzie odpowiednia do jego potrzeb.
  • Dla wszystkich pakietów dodawane jest wsparcie w wersji Premium, jako oddzielny element zamówienia. Zalecamy zachowanie poziomu Premium w celu zmaksymalizowania skuteczności działania platformy.
 • Zespół sprzedaży Crowdstrike, tak jak przed zmianami, ma dowolność konfiguracji pakietów dla klientów, których wymagania nie wpasowują się w proponowane pakiety.
 • Poprzednie pakiety SKU zachowują swoją ważność przez czas wskazany w ofercie.

W celu uzyskania większej ilości informacji, takich jak sposób wyceny i cena, skontaktuj się z nami.