+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com
Zaznacz stronę

Solarwinds Observability

 

Czym jest Solarwinds Observability?

SolarWinds Observability to zintegrowane, kompleksowe rozwiązanie obserwacyjne stworzone w celu łączenia danych z aplikacji internetowych, ich usług, chmury i infrastruktury hybrydowej (w tym Kubernetes®, AWS i Azure), baz danych, sieci i doświadczeń użytkowników końcowych w celu dostarczania całościowego wglądu w organizację oraz inteligentną automatyzację. SolarWinds Observability upraszcza złożoność zarządzania i monitorowania środowisk rozproszonych oraz pomaga zespołom DevOps i ITOps w optymalizacji wydajności i zapewnieniu niezawodności systemów o krytycznym znaczeniu dla biznesu.

SolarWinds Observability obejmuje obserwację aplikacji, infrastruktury, baz danych, sieci, dzienników i cyfrowego doświadczenia w nowoczesnej, wielodostępnej platformie SaaS. Ta rozbudowana funkcjonalność umożliwia dostarczanie wglądu biznesowego, analizy operacyjnej i automatyzacji na poziomie usług biznesowych.

Funkcje platformy Solarwinds Observability:

Wbudowana Sztuczna inteligencja

Technologie oparte na sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego automatycznie ustalają priorytety i ujawniają rzeczywiste problemy.

Kompleksowa widoczność

Ujednolicone dane z całego środowiska z widokami relacji usług, mapami zależności i wielopoziomowym przeglądem.

Maksymalna elastyczność

Ujednolicona platforma z modułowymi opcjami zaprojektowanymi do płynnego skalowania w miarę wzrostu potrzeb.

Cloud-Native

Zaprojektowany dla środowisk wielochmurowych z obsługą frameworków open-source, natywnych technologii chmurowych i integracji innych firm.

Integruje się z Hybrid Cloud Observability

Zapewnia ujednolicony widok w środowiskach wielochmurowych, hybrydowych i lokalnych.

Pełna obserwowalność od lidera w monitorowaniu doświadczeń cyfrowych

SolarWinds Observability zapewnia ujednolicony i kompleksowy wgląd w natywne dla chmury, niestandardowe aplikacje internetowe, aby pomóc zapewnić optymalny poziom usług i zadowolenie użytkowników z kluczowych usług biznesowych.
  • Eliminacja rozszerzania się listy narzędzi i uzyskanie kompleksowego, pojedynczego wglądu w dane dzięki analizie umożliwiającej podejmowanie działań.
  • Przyspiesz rozwiązywanie problemów dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji i praktycznym spostrzeżeniom opartym na danych z całego środowiska.
  • Zmniejszenie zmęczenia alertami dzięki AIOps, uczeniu maszynowemu (ML) i niestandardowemu rozwiązaniu opartemu na metrykach, zaprojektowanemu do automatycznego ustalania priorytetów i ujawniania rzeczywistych problemów.
  • Przyspieszenie modernizacji chmury dzięki, wielodostępnej obserwowalności, która płynnie integruje się z SolarWinds Hybrid Cloud Observability, zapewniając ujednolicony widok w środowiskach wielochmurowych, hybrydowych i lokalnych.

SolarWinds

SolarWinds jest wiodącym dostawcą wydajnego i przystępnego cenowo oprogramowania do zarządzania IT. Produkty SolarWinds dają organizacjom na całym świecie – niezależnie od typu, wielkości i złożoności – możliwość monitorowania i zarządzania usługami IT, infrastrukturą i aplikacjami, zarówno w siedzibie firmy, w chmurze, jak i w modelach hybrydowych.